Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Kvapky MMS

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

Re: Kvapky MMS

Příspěvekod west v 20 srp 2011 09:58

Máte na tohle téma SZ :-)
west

Příspěvekod iiivetka v 27 srp 2011 08:53

No, čerstvé správy. Známa má nového kocúrika, mal plno blšiek, a urobila si z MMS kvapiek roztok, ktorý naňho aplikovala a je po blškách.
Ďalšia známa má bytového zajačika, ktorý mal zapálené očká, tiež zriedila jednu kvapku MMS s vodou a vyplachovala mu očká, no a zápal viditeľne ustupoval, do dvoch dní boli očká bez zápalu....
Všetci, ktorí to v mojom okolí užívali, majú len pozitívne skúsenosti, je dôležité správne dávkovanie aby kvapky neuškodili! Keby niekto chcel vedieť viac o dávkovaní...kludne ma kontaktujte :)
iiivetka

Příspěvekod Vlasta.Plzeň v 27 srp 2011 20:15

Dovolím si zde překopírovat vyjádření od Jany Havlové z kterou jsem dané téma v tomto topicu probíral, a byl jsem požádán abych její příspěvek zde na stránkách adopce chrtů zveřejnil.

Příspěvek k diskusi na fóru adopce chrtů.

Nejprve bych se chtěla vyjádřit ke tvrzení, že manipulativně lžu. Jestliže cituji z knihy, je to citace a nic víc. Přesto bych ráda zcela přesně znovu napsala název knihy: „Léčba rakoviny, která fungovala!“ (Šokující fakta o korupci a naději v lékařství) Knihu sepsal novinář Barry LYNES a je o vědci Dr. Royal Raymond Rife a jeho světě převratné elektromedicíny. Knihu je třeba si pečlivě přečíst a teprve pak je možné se k ní vyjadřovat. V knize je též příspěvek Maxe Planka, zakladatele kvantové teorie, nositele Nobelovy ceny za fyziku.
Cituji: „Nakonec jedno varování a vysvětlení, proč při ošetřování případů rakoviny nikdy nesmí být používáno rentgenové záření. Rife izoloval rakovinný virus BX ze vzorků tkáně rakovinového nádoru. Pak viry vystavil na 24 hodin ultrafialovému světlu takto získaný virus vykázal 100% účinnost při navození rakoviny u laboratorních zvířat. Tato forma viru BX byla opravdu mimořádně zhoubná.“
„Léčbu ozařováním rentgenovými paprsky provází významný podíl ultrafialového záření , ionizace a produkce volných radikálů, a to nejen v nádorové, ale i v sousedící zdravé tkáni. Jak už víme, je s ultrafialovým zářením, ionizací a produkcí volných radikálů sdružená dimerizace sousedících molekulárních párů v základním kódu DNA. Jak rakovinové, tak i sousedící zdravé buňky utrpí závažná poškození integrity buněčné membrány způsobená rentgenovým zářením.Vše vrcholí možností, že radiací poškozený rakovinný virus BX pronikne buněčnou membránou do zdravých buněk, kde podnítí produkci zmíněných rakovinotvorných proteinových fragmentů. Jeho vlastní genom je ale tak těžce poškozen, že už se nemůže sám rozmnožovat. Za této situace mohou rakovinové buňky vznikat bez infekce BX a proto pak nejsou vyléčitelné ani Rifeho frekvenčním přístrojem ani ultrazvukem v rozsahu 11 789 000 nebo 23 560 000 cyklů za sekundu. Rentgenové záření samo o sobě může vytvářet rakovinové buňky, které jsou původním Rifeho léčebným postupem nevyléčitelné“
„ P.S. Bylo empiricky zjištěno, že četné druhy rakoviny lze snadno a rychle zahubit vystavením tlaku obdélníkových vln o kmitočtu přibližně 2127 cyklů za sekundu. Zdá se,že jedna nebo více vyšších frekvencí, skrytých ve Fourierových sinusových vlnových složkách (tedy 3x2127Hz=6381HZ; 5x2127Hz=14 889Hz; 9x2127Hz= 19 143Hz atd. atd.) otevírá iontové branky membrán rakovinových buněk a radikálně mění iontový stav uvnitř rakovinové buňky tak, že rozdíl ve vrstvě bi-lipoidních potenciálů klesá pod jakousi kritickou hodnotu, kterou pak rakovinové buňky nemohou získat spět a uhynou.“
http://educate-yourself.org/gw/rifedeat ... stry.shtml
Tolik citace. Můj příspěvek k tomuto sdělení se týká toho, že po každém RTG vyšetření se stav u mých tří psů velmi radikálně zhoršil. Protože vím, že na psy vše z různých léčiv působí mnohem intenzivněji než na lidi, zdá se mi, že i v případě RTG vyšetření to mohlo působit stejně. Používám často přípravky firmy Energy, které mají u psů vynikající výsledky i při použití menšího množství. Stejně tak zapperování mohu u psů používat s dobrými výsledky pouze na dvacet procent.

Kniha “Léčba rakoviny, která fungovala“ obnažuje tajemství okolo dlouho potlačované cenzurované léčby rakoviny, potvrzené stoprocentně úspěšnými klinickými pokusy, které proběhly pod vedením a pečlivou kontrolou věhlasné lékařské university a komisí pozůstávajících z pěti nejprominentnějších amerických lékařů té doby.

Celá debata se točila okolo kapek MMS. V tomto případě se mohu vyjádřit, že kapky jsou účinné, ale je důležité mít přesné ředění a dodržovat i přesné podávání v krátkých intervalech po dobu alespoň osmi hodin. Mohu říci, že nastaly dva problémy. Jeden byl, že když jsem chodila do práce, tak jsem to prostě nezvládala, tu a tam jsem zapomněla a pak jsem podávala 3 psům kapky i v noci a zase jsem byla neskutečně vyčerpaná a nevyspalá. Nakonec, když mi kapky došly, jsem jela do Prahy pro nové a ty přestaly pomáhat. Zaplatila jsem něco kolem 500 Kč a dostala jsem látku za pár korun a ještě špatně namíchanou. Ono totiž v tomto případě to bylo pravděpodobně prodejci jedno, nebo se prostě spletl, najednou za týden nedošlo k vůbec žádnému zlepšení a já jsem se už začala sypat. Pak jsem ještě dostala nějaké indiánské mazání nebo snad hmotu a to bylo to samé. Na začátku výborné zlepšení a pak krize. Jednalo se o sarkomy a asi to bylo všechno více a více zamotané než jsem předpokládala. Ale v té době jsem byla nastydlá, použila jsem pár dávek MMS a pomohlo to. U psů byl ještě jeden problém a to je pití. Jak do nich dostávat tolik vody? Měla jsem sice různé metody, ale ne vždy jsem to vyřešila dobře. Opravdu si dneska myslím, že je nejdůležitější se starat o zdraví své i psů čerstvou, kvalitní, co nejméně konzervovanou stravou. Dle Dr. Clarkové má mít bílkovinu v pravotočivé formě, z té má organizmus maximální schopnost využití energie. A nejíst cokoliv co je staré a chemicky konzervované. Psy nekrmit sušenou stravou. Stále si znovu pročítám knihu „Léčení a prevence všech druhů rakoviny“. Je v ní tolik informací, stále však narážím na jedno podstatné. To je chemie. Všude v organizmu dochází k podstatným změnám při styku s různými desinfekčními prostředky a většina z nich pak zůstává jako zbytková záležitost v každých potravinách. A dále si kladu otázku jak může zcela beze změny vydržet sušené psí krmivo? Co je do něj přidáno, že se ho ani jediná bakterie či plíseň nedotkne?
(Jana Havlová)
Vlasta.Plzeň

Příspěvekod L + L v 27 srp 2011 21:43

Dr. Royal Raymond Rife
(May 16, 1888 – August 5, 1971)

Velmi rozporuplné názory na výzkum

Např. velmi emotivní a rozhořčený článek
Největší hromadná vražda v historii lidstva aneb dobře utajovaný lék na rakovinu (Royal Raymond Rife a jeho životní příběh)
10.09.2007 Jaroslav Chvátal
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2243-detail-clanku/

Ale také:
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Rife&ei=wElZTsVJxuXhBJil5awF&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&sqi=2&ved=0CD8Q7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Ddr.%2Broyal%2Braymond%2Brife%26hl%3Dcs%26biw%3D858%26bih%3D570%26prmd%3Divns
original:
http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Rife

Podle mne jsou dvě možnosti vzhledem k obrovskému množství prodaných knížek a dnešnímu rychlému šíření informací po internetu.
1) Jde o fantastický a přitom velmi jednoduchý způsob léčby. Chápu, že něco takového možná šlo zkompromitovat a utajit v 50-tých létech, ale píše se rok 2011.
Předpokládal bych, že pokud je vše pravda, tak už by rakovina neexistovala.

protože cituji:
Naštěstí Rifeho smrt neznamenala konec elektronické léčby. Několik lékařů a vědců zrekonstruovalo jeho frekvenční přístroje a udržela tak naživu jeho myšlenku. Rifeho technologie se stala znovu veřejně známou v roce 1986.
Snad se to vše brzy změní a tento brilantní vědec, bude zařazen mezi největší velikány lékařského výzkumu, kteří přinesli lidstvu to nejcennější – účinný a levný lék se stoprocentní účinností, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

A co se stalo nebo děje od roku 1986?

Dnes jsou Rifeho přístroje, ale v novém provedení opět na trhu. Přístroje jsou různé, od jednoduchých až po složité a tomu odpovídá i cena. Při použití přístroje, je naprosto rozhodující, možnost nastavit přesnou frekvenci, jinak jsou výsledky rozporuplné, nebo žádné. Proto je třeba věnovat výběru přístroje náležitou pozornost. I některé drahé jednotky, mají vážná technická omezení a je škoda peněz na jejich pořízení. Stejně tak není možné očekávat slibné výsledky od levných přístrojů. Jen přesně nastavená frekvence se může dostat do rezonance s mikroorganismem určitého druhu a na tom závisí náš úspěch.

Obrázek

Tento samý problém vedl k tomu, že se původní provedení Rifeho přístroje v něčem změnilo. Novější technologie aplikuje přenos frekvencí na tělo, pomocí desek a nalepovacích elektrod. Nastavení přesné frekvence a dostatek tekutin, jsou základní kritéria k dosažení úspěchů, stejných jako měl Rife. Veškeré postupy jsou popsány v manuálech, těch lepších jednotek na trhu.

Tedy moderní přístroj na jednoduchou léčbu rakoviny, navzdory lékařské lobby a farmaceutickým společnostem, existuje už 25let a rakovina je stále tady....
Co se tedy změnilo kromě toho, že byla znovu vytisknuta knížka v ještě větším počtu vydání.

2) Možná jde tedy spíše o dobrý podnikatelský záměr knihkupectví, podle počtu letos opět prodaných výtisků.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod west v 29 srp 2011 10:28

A Elvis žije ! Ne že ne ! :-)
west

Příspěvekod iiivetka v 29 srp 2011 20:43

No a energy kvapky veľmi pekne pomáhajú aj môjmu 13ročnému psíkovi, aj na sebe a aj na zvieratách mám len pozitívne skúsenosti.
;)
iiivetka

Příspěvekod jitul v 29 srp 2011 20:50

no, ale nepomáhají na rakovinu........
jitul

Příspěvekod L + L v 29 srp 2011 22:40

Svatá prostoto...ani nemohou, protože jde zřejmě o podvod století.
Jestli jsem dobře četl, musí se s kapkami dodat i velké množství vody
a to je to, co léčí. Žádné kapky ale samotná prostá voda.

Samozřejmě tento geniální vynález zase torpédují farmaceutické mafie.
Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a na jejich propagaci.

Bojkotujte lékaře a léky a pijte víc čisté vody z kohoutku.
Máš-li problémy, dej si dvě sklenice vody a je po bolesti.

http://www.vodasvetla.cz/1-Text/TEXTY/Voda-pro-zdravi-lecbu.html

:113:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 29 srp 2011 22:51

Ještě jeden zajímavý postřeh z článku:
Ve skutečnosti, z hodně dětí, které pijí limonády, se stanou „hlupáci“, ale jakmile jim tyto limonády vezmete, jejich známky se ohromně zlepší – z trojek a čtyřek se stala dvojka.

Nechte-li mít z dětí blbce, vezměte jim limonády. Všiměte si, že psi pijí vodu
a mnohdy jsou také inteligentnější než jejich páníčkové.

Já osobně teď vodní terapii zkouším sám na sobě neb mne rozbolely záda díky
vyhřezlé plotýnce. Dávám si každé dvě hodiny dvě sklenice vody. Sice mne bolí dál,
ale psychicky jsem na tom líp neb vím, že jsem pro to udělal všechno, co bylo možné.
video.html
L + L
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ