Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chrt a odlišné krevní hodnoty

Nejčastější zdravotní problémy Vašich chrtů
Pravidla fóra
Zde, prosím, zakládejte Topíčky, ve kterých popište zdravotní problémy, se kterými jste se u Vašich miláčků setkali, včetně postupů a výsledků zvolené léčby vetů. Prosím dodržujte diskuzi pouze ke zvoleným tématům, ať tu máme většinu zdravotních problémů s jejich popisem a řešením pěkně pohromadě. Možná se tím předejde k některým nesprávným záívěrům veterinářů. Děkuji Doně za návrh tématu tohoto fora.

Re: Chrt a odlišné krevní hodnoty

Příspěvekod Verda v 14 bře 2013 09:48

Polštářky se hojí dlouho...nemá to ze soli na chodnících?
Mažte /třeba bambuckým máslem, mě se nejvíc osvědčil krém na opruzený zadeček dávat na tlapky :)/ zavázat a pak botičku... pokud je mokro, tak mezi obvaz a botu ještě pytlík.
Verda

Příspěvekod vegetka v 14 bře 2013 15:13

vždy omýváme po procházce tlapky vodou pak mažu teď jsem koupila vazelínu, na to prasklý infadol a mažeme vazelínkou před i po vycházce a botičku jí dávám bohužel jen já. Druhý venčič je flink a nespolupracuje-bohužel. Není to velké ale prostě kulhá takže se to bude hojit asi ještě dlouho.
vegetka

Příspěvekod vegetka v 14 bře 2013 15:20

díky Láďo, tabulek mám už hafo, svému vetovi jsem to hned na začátku přinesla no ale stejně bych uvítala nějakého chrtího vete (bohužel v Praze je pouze jedna veterinářka přes chrty a to na Prahu zoufale málo) Škoda, že do Mostu je to daleko k paní doktorce Zuzce.ale stejně děkuji za radu,hezký den Lucka :)
vegetka

Příspěvekod L + L v 17 bře 2013 18:18

Luci, ještě jsem pro jistotu přeposlal výsledky našemu dvornímu vetovi MVDr. Michálkovi
k vyjádření, protože ho po těch letech spolupráce považuji za jednoho
z největších odborníků na greye a chrty vůbec.

Zdravím,

normální hodnoty T4 u greyhoundů se uvádějí od cca 2-25nmol/l a fT4 od 0-23 pmol/l. Dle toho je tento pes ještě v normě. Ale pokud má další příznaky hypothyroidismu, tak by se mohly provést ještě další testy (T3, fT3, TSH)

Přeji pěkný den JM

Snad Tě to aspoň trochu uklidní...
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod vegetka v 21 bře 2013 08:42

hezký den Láďo, ještě, že mě Katka Mašková upozornila, že tu mám vzkaz, jinak bych si to asi přečetla až kdoví kdy. Díky moc za ochotu a za přeposlání panu doktorovi a taky děkuju i jemu, to je jasné. Zrovna zítra jdu s Ivy na kontrolní testy, tak tam tuto informaci vezmu sebou. Mě totiž přijde, že výsledek poměrně vysoké denní dávky léku po dobu celého měsíce neodpovídá odezvě. Možná první týden byla větší aktivita ale konkrétně teď ten poslední týden je strašně líná, nemá zájem o procházky, všude jí musí člověk tahat a musí skutečně jak se říká vybuchnout nějakým silným podnětem aby se rozparádila. Možná je to i tím počasím kdo ví. Prostě tam řeknu o této konzultaci ať tedy provednou kontrolní testy na parametry, které pan doktor Michálek uvádí a uvidíme po výsledcích co se dozvíme. Moc a moc děkuji za pomoc, musíme těm našim hafanům pomoci jak to nejvíce jde aby byli co nejvíce v pohodě. Krásný den přeje Lucka ""5-()
vegetka

Příspěvekod L + L v 21 bře 2013 12:11

Jasně Luci, hlavně dej vědět a také hezký víkend. My budeme mít poněkud hektický..
{5;34} {5;34} :113:
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Návštěvník v 21 bře 2013 17:16

No můžu říct, že já musím někdy Charlieho taky táhnout, aby šel :-D Snad to bude jen tím počasím u Ivynky :-)
Návštěvník

Příspěvekod vegetka v 22 bře 2013 19:12

dnešní výsledky po měsíční léčbě na štítnou

výsledky2.gif
(22.53 KiB) Zatím nestaženo
vegetka

Příspěvekod Nikola.Mull v 22 bře 2013 19:52

Takže výrazné zlepšení? :-)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod vegetka v 23 bře 2013 09:31

no vyskočily ty hodnoty o dost nahoru až mi přijde zda to není moc hlavně ten první ukazatel. Poslala jsem radu o konzultaci na dr. Michálka tak uvidíme co na to řekne. {5;34}
vegetka

Předchozí

Zpět na ZDRAVÍ -- a Vaši chrti a -- ZDRAVÍ