Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Registrace čipů v ČR!!!!!

Nabízíme Vám systém vyhledávání zatoulaných a ztracených psů...
Pravidla fóra
Nabízíme Vám novu službu pro Vás. V případě zaběhnutí či zatoulání Vašeho pejska Vám okamžitě dodáme potřebné údaje o místě, kde se nalézá.

Registrace čipů v ČR!!!!!

Příspěvekod lanzpodenco v 12 led 2013 23:53

Nevím, kam to dát, dám to sem.:) Chtěla jsem jen posloužit jako taková telefonní připomínka. V poslední době proběhlo hodně nových adopcí. Každý pejsek má svůj čip, který je ale registrovaný v zemi, odkud přijel. Pokud by ho někdo hledal v našich registrech, nenajdou k němu žádné informace. Konkrétně u podenků to není ani španělský registr, ale kanárský, což nikdo jen tak nenajde:)
Registrace je velmi jednoduchá. Nejpoužívanější registr u nás je asi www.narodniregistr.cz. Registrace trvá doslova pár minut a stojí 170 Kč. Druhá možnost je www.backhome.cz, kde je dokonce registrace on-line zdarma. Oba registry po čase zašlou kartičku, kterou můžete mít vždycky u sebe v případě ztráty psa... Vím, že tady nepíšu žádný objev, jen si myslím, že člověk snadno zapomene.... A naši psi jsou lovci, kdyby se zatoulali, ať máme větší možnost je okamžitě lokalizovat.

Všem moc děkuju za kontrolu!!!
My a psi:D
Uživatelský avatar
lanzpodenco
 
Příspěvky: 1397
Registrován: 29 dub 2010 21:38
Bydliště: Costa Teguise, Lanzarote

Re: Registrace čipů v ČR!!!!!

Příspěvekod Mirka v 18 říj 2013 13:42

Ještě pro úplnost informací připomínám Centrální evidenci zvířat a věcí ČR na stránkách http://www.identifikace.cz! Je to jeden z největších registrů čipovaných zvířat u nás. Vyhledávání funguje 24 hodin denně, útulky jej velmi často využívají pro dohledávání majitelů zaběhnutých pejsků. ""5-()
Mirka
 

Re: Registrace čipů v ČR!!!!!

Příspěvekod Veronika Křimská v 22 říj 2013 07:12

skvěle, díky za tip, Mirko :-)
Veronika Křimská
 
Příspěvky: 2069
Registrován: 05 lis 2010 11:53


Zpět na VYHLEDÁVÁNÍ ZATOULANÝCH PSů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron