Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Agáta-hroznýš královský

Pro milovníků hadů - plazů...

Re: Agáta-hroznýš královský

Příspěvekod Jana v 07 srp 2011 16:35

Tak holky teda byla pěkně nasr...á!!!! To by mohla klidně i vystartovat po ruce tak bacha na to. To kousnutí není až tak velký,ale docela to bolí dost dlouho.
Jo a jinak já Amálku od mala každý den vyndávám z terárka a mazlíkujem se s ní. To aby měla kontakt s člověkem a nebyla pak nějaká hysterická a nervní. Je pravda,že chovatelé říkají,že had jaksi se nemucká s nikým,ale není to pravda.Právě proto,aby takhle zbytečně se nenasírala a nestrašila je docela dobrý si ji vyndat a nechat ji načuchat ten náš pach a pomasírovat bříško a pohladit na hlavičce a pod bradou. Ona mě takhle dost často visí kolem krku a funí mě do ucha a já ji hladím bříško a ona se prohýbá jako kočka a moc se jí to líbí. Taky se mě utahuje kolem krku a "cvičí" se na mně a nebo se namotá na ruku. Teďka,když už je docela velká tak ji nemusím vyndávat denně,ale stejně dost často si ji beru a nebo ona večer(většinou když už chci jít spát) se postaví v terárku a buší do skla,že ona vstává a jde ven. Tak místo spaní ji nechám pochodovat po cimře a hlídám jí a nebo sedíme v létě na balkoně a čučíme na hvězdy a ona si to slastně funí a je spokojená. V období svlíkání ji samozřejmě nevyrušuju. Jinak je krásná ta Vaše hadice Agátka. :41:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Re: Agáta-hroznýš královský

Příspěvekod Lenka Č v 07 srp 2011 18:42

:3: ona je fakt před svlékáním podrážděná,tohle normálně nedělá.Chováme ji každý den i už má svojí kytku,kde se namotá a je spokojená.Pak se jí samozřejmě do terárka nechce a kouká u dvířek,že jsme ji zase zavřeli :lol:
Ať si dělá bubáky-můra jedna :19: stejně jsme si jí pochovali.... :lol:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Předchozí

Zpět na Hadi - plazi