Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Příběhy Vašich dětí a adopťáčků

Vaše příspěvky pro připravované články do časopisů o vzájemném vztahu adoptovaného chrta a dětí....

Re: Příběhy Vašich dětí a adopťáčků

Příspěvekod Blanka.Mull v 10 úno 2012 09:47

Zdeni je to moc hezké a poučné hlavně to zívání a olizování,ale co když to vždycky neznamená že jí to nebaví??S olizováním to u nás asi nefunguje.Rhyna se olizuje a slintá sotva se hnu směrem ke kuchyni.Psala jsem ti o radu na SZ ale neumim to a jako i jiným jsem to poslala někam do p........!
S těma fotkama co jsme poslaly-jsou focený dost drahým foťákem mojí sestry a přesto jsou hrozný,musely by se nějak upravit,ztmavit.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dona v 10 úno 2012 10:57

Blani, u vaší pohodářky Rhyny bych nějaký neklid a nelibost ani nečekala {5;24} ale jinak je třeba pejska pozorovat. Pokud ti bude u toho oblizování koukat do očí, skákat, vrtět ocasem a chechtat se, tak je jasný, že je vpohodě. Pokud pejsek bude nahrbený, s ocáskem pod hřbet, s ušima přitisknutýma k hlavě, bude uhýbat pohledem....to jsou známky strachu, nelibosti, nejistoty..
A u SZ musíš zkouknout, aby opravdu v adresátovi byl ten dotyčný potvrzený, je nutné aby byl napsán předmět zprávy a pak nezapomeň dát odeslat, aby ti to nezklouzlo např. do náhledu nebo do konceptů (ne uložit)...
Kdyby něco, tak piš sz třeba na skypu... a fotky....mě přijde, že tady máte vždycky perfektní. Ono dost záleží, jaký máte počítač, vyladění barev a tak...co tobě ukazuje blbě, může nám ukázat normálně..
Dona

Příspěvekod Dona v 10 úno 2012 10:59

ne skypu, myslela jsem fb
Dona

Příspěvekod Blanka.Mull v 10 úno 2012 11:23

Zdeni dala si mi pěknýho brouka do hlavy ale jsem ráda že si mi to chování vysvětlila tak jsem se zase uklidnila.Když leží Rhyna v obýváku na koberci(ne sedačku nechce) a já projdu okolo tak na mě vystrčí bříško,sehnu se k ní a začnu jí drbat 1000x denně bůčky a ona u toho kroutí prdelkou a drbe si asi záda.No ale zívne si u toho a nebo se začla olizovat.Hned jsem přestala radši.Ale vysvětlila si mi kdy tyto gesta platí ,tak jí jdu zase drbat.Už jsem zase v klidu.
A s těma fotkama máš asi pravdu s tím PC.Já je tu mám dost přesvětlený.A už jednou se mi stalo že jsem si něco objednala a ono to přišlo v jiné barvě a já jsem se pak dohadovala s prodejcem o barvě toho zboží a pán byl tak ochotný ,že nejenže mi to taky vysvětlil o tý barevnosti obrazovek ale i zboží si vzal zpět.
Zdeni to co jsem ti chtěla napsat na SZ neni tajemství ale já neumim najít tvoje stránky a nevim kam jinam to napsat,jedině na ty-dotazy-Může mi radu poslat i víc lidí.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Ajka v 10 úno 2012 21:30

S barvou na monitoru je to potíž. Když jsem pracovala ve Fotostaru, tak jsme na digi odd. kalibrovali monitory, aby to vše sedělo, ale neptejte se mě, jak se to dělá. Já už to nevím.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Blanka.Mull v 11 úno 2012 09:40

Ají i kdyby si to věděla,myslíš že by jsme si to zvládly naštelovat???(teda jáá).Ajko už se chystáš na příští víkend na psí návštěvu???Počasí nám stále nebude moc přát co se týče teploty ale hlavně snad bude svítit sluníčko a to je nádherný,možná tam máte sníh,tady v Mostě je jen naprášíno.Kdyby byly jakýkoliv katastrofy jako jsou povodně,vichřice ,sněhový kalamity,teploty pod -20stupňů,tak v Mostě není nikdy nic.Když bude v Chomutově,Litvínově a v Teplicích půl metru sněhu,tak v Mostě bude zelená tráva.Asi na nás svítí paprsek z vesmíru a proto tady taky máme i docela dost chrtů.(aby ten příspěvek byl trošku o psech).
Blanka.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 11 úno 2012 18:25

Tady jsem viděla obrázek u Deirdre Hetherington na FB takřže to neni muj obrázek, ale hezký důkaz chrtí lásky :)
Přílohy

40986_1437225805020_1064241480_31045691_4795816_n.jpg
(98.04 KiB) Zatím nestaženo
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Martina.vac v 21 úno 2012 13:48

Taky něco pošlu, ale děti mám už trochu větší. Snad to neva.
Přílohy

Zuzka a Sonny.JPG
To se nám dcera zlámala na kole, měla napřed obě ruce v sádře a do toho hnusně zlomenou kost. Sonny byla v době rekonvalescence Zuzaně neustále nablízku.
(97.86 KiB) Zatím nestaženo

Frank a děti.JPG
To byl Frank ještě jedináček.
Frank a děti.JPG (63.27 KiB) Zobrazeno 5940 krát

Frank se tulí.JPG
Frank jedináček.
Frank se tulí.JPG (55.9 KiB) Zobrazeno 5940 krát
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Příspěvekod Martina.vac v 21 úno 2012 13:51

Ta jedna fotka je nějak větší, tak jsem ji zmenšila a poslala ještě jednou. :)
Přílohy

Zuzka a Sonny.jpg
Zuzka a Sonny.jpg (88.81 KiB) Zobrazeno 5940 krát
Martina, Radek, Zuzana a Filip, Frank a Sonny, kocouři Merlin, Black a Chris, činčilák Viki, chameleón Hugo a agamy Agáta a Světlana
Martina.vac

Předchozí

Zpět na Děti a adoptovaný chrt