Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

budoucnost Gacru? :(

Re: budoucnost Gacru? :(

Příspěvekod Monča v 17 kvě 2012 18:04

Jelikož tu bylo Veronikou Křimskou zmíněno 2x moje jméno, tak se musím také vyjádřit, ano, dostala jsem od Veroniky Křimské kdysi přeposlány nějaké maily, ale byly to maily určené pro velkou skupinu lidí a nebylo v nich nic o převzetí GACRu někým jiným! A já jsem ty maily nikomu dál nepřeposílala! Tak to jen ode mě na vysvětlenou, aby náhodou nedošlo k nějakému dalšímu nedorozumění.
Monča

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 18:23

Hm, jaké to je Mončo, vysvětlovat nebo se v lidské hlouposti obhajovat? A proč, proti čemu a komu? Nedělejte to. Petře, jedná se o trestněprávní věc, tedy ani já ani GACR nejsme strana žalující, žaluje stát, resp. státní zástupce a my jsme strana poškozená, která se v rámci trestněprávního řízení přihlásí o náhradu škody. (V žádném případě o nějakou ztrátu zisku, či co to tam plácal) ale o náhradu škody a způsobené újmy. Protože nejde jen o GACR, ale i naše osoby a naše firmy. Nebude třeba vyhazovat peníze v občanskoprávním sporu.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 18:27

Ono ta zas nebude tolik, když se to spravedlivě rozpočítá mezi všechny členy skupiny....
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Baby v 18 kvě 2012 08:25

Uff, tak mi to dalo se tím vším prokousat. Dva dny člověk nemá čas pročítat příspěvky a pak se v tom ztrácím :18:
Nejdříve tedy k tomu, co psala Dona. I já tedy patřím k těm lidem, co čekali na změny v Gacru. Není to vůbec myšleno ve zlém a ani, že bych někomu chtěla do něčeho kecat,ale pouze z toho důvodu, že nám bylo sděleno, že ty změny budou. Proto jsme čekali a čekali. I já jsem sdílela názor, že Gacru jako takovému by pomohlo, kdyby se Láďa stáhl do pozadí, né snad kvůli "Kubicovcům" (nechci tady vyjmenovávat všechny, kteří jen ničí snahy ostatních pomoci psům), ale kvůli lidem, kteří nejsou nijak zataženi do tohoto děje a jen slyšeli, že v Gacru nejdou peníze tam kam by měli. Toť na vysvětlenou. Láďo opravdu v tom není nic osobního a upřímně, tu špínu co pročítáš asi každodenně ti fakt nezávidím, já bych to teda nedala. Mě stačilo, co se strhlo kolem časopisu, kdy ani jeden z těch pomluvačů neviděl ani jednu fotku a na základě reportáže, která byla na vkus mnoha lidí udělaná spíše bulvárně (popravdě to čechy táhne) odsoudí, tak skvělý projekt, jakým časopis je. A nebudu tady vypisovat kolikrát mě musel Olda utěšovat, ať se na tyhle supy vykašlu, že mi za to nestojí. Opravdu nestojí,ale já si vše moc beru, takže mi to chvíli dalo, než jsem se z toho vzpamatovala. Hlavně jim opravdu uniká to, že pomáháme psům. Více se k tomu vyjadřovat nechci a pro vás, kterých se to týká: opravdu jsem si kdysi myslela, že vám jde o pomoc psům, ale pěkně jsem se sekla a je mi vás líto.
Pokud můžu napsat za sebe, ráda kdykoliv pomůžu, protože mi to úsilí a někdy zbytečné nervy za to stojí-vidět pak dlouhonosáky a ušáky na srazu, jak jsou šťastní a hlavně kolik lidí učinili svou adopcí šťastnými. Snad jsem to napsala srozumitelně, Eli mi tu dost pomáhá :lol: , tak se tolik nesoustředím na psaní.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod L + L v 18 kvě 2012 10:08

Uff, Uff Baby....
Moc se omlouvám všem, kteří jste teď vystaveni sprostému vyhrožování
a spekulacím a urážkám.... Já se přiznám, si to už tak neberu, prožívám to rok !!!
Ale dobře si vzpomínám, když celá hnusná kampaň začala, jak jsem se sám sebe ptal,
kde se to v lidech bere ta zášť, zlost, nenávist, závist? čeho? - všechno jsem velmi těžce
psychicky i zdravotně nesl až do chvíle, kdy jsme měli za sebou sestavení účetnictví
nezávislou firmou pod kontrolou auditora a prošetření podání Trestního oznámení podaného
panem Kubicou, po kterém ale nepřišla omluva a určitá pokora s uznáním viny, ale naopak
se podlost a forma ještě zvětšily. Jsou velmi ostře a sprostě napadány nejen naše osoby
a GACR, ale i naše soukromé firmy a pomluvy se v ČR skutečně šíří rychlostí blesku.
Věřte, že je velmi těžké číst, že by se lidi jako já měli věšet na stromy a už se jen čeká
až dokonám, aby mi někteří za moji práci mohli jít plivnout na hrob... Lidi, které jsem
nikdy v životě neviděl a ani oni mne neznají a nikdy jsem se s nimi nepotkal....

Tedy nastal velký rozdíl. Do chvíle prošetřování se mohl pan Kubica tvářit jako neznalý ukřivděný
prosťáček, který něco viděl, ale vlastně nerozumí tomu, co vlastně viděl a je mu vysvětlováno.
Ale od chvíle, kdy byl o výsledku oficiálně zpraven a ví tedy, jak se věci mají a přesto koná
s tímto vědomím - podává dalším Trestním oznámením už totiž Trestní oznámení sám na sebe, protože:

§ 345Křivé obvinění

(1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
(2) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 značnou škodu,
b) spáchá-li takový čin tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem,
c) spáchá-li takový čin v úmyslu jiného vážně poškodit v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu,
d) spáchá-li takový čin v úmyslu zakrýt nebo zlehčit svůj vlastní trestný čin, nebo
e) spáchá-li takový čin na jiném, který vůči němu plnil svoji povinnost vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.
(4) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 škodu velkého rozsahu.

Tak, že pokud Vás to uklidní, pan Kubica si velmi rozmyslí podat Trestní oznámení na kohokoli z Vás.
Add pro Baby a ještě i pro ty, kteří tedy čekali a čekali a ještě jsou ochotni chvíli počkat. Dnes jede Lída do Proboštova a vše probereme - znovu opakuji pro Ty, kteří nepostřehli, že od prosince 2012 prakticky GACR vede Lída..... a o vysvětlení, proč se vše nekoná tak rychle, jak jsme si představovali, se tu už pokusila...
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Lidka v 06 črc 2015 03:02

Jsem vysloužilý greyhaund bez domova a tím to všechno začalo...dobrou myšlenkou a srdcem pomoci TĚMTO PSÚM....
Zrod něčeho čestného a dobrého - zachránit život zvířeti...moře a moře práce a nervů uhájit správnou myšlenku a věc...uběhlo několik let...z pohledu nás nezúčastněných v "hlavním štábu"- obyčejných lidí, kteří si berou tyto pejsky, nadšeni pomoci a zůstat jen u toho obyčejného žití s těmito pejsky a dát jim domov a o to přece šlo a jde -tím by to mělo končit..., ale nekončí...přerostlo to v něco, co se vymyká tomu obyčejnému pomoci...a řeší se kdo s kým a kdo proti komu...původně založená skupina pro dobro věci (organizace) se drolí, drolí a drolí, až se rozdrolí na různé skupiny třeba s jiným zaměřením a ..PROČ ? Je to ekonomičtější ? Začalo to ADOPCÍ CHRTÚ, kteří potřebují pomoc a ....Ti, co byli nápomocni ve vedení před 2,5 roky(když jsme si brali prvního pejska) a pomáhali, už zde nejsou, nepíší, je ticho,vytratil se kontakt, zprávy, nadšení, ochota spolupracovat a to ani na FB, kde tito lidé nepíší už vůbec.... za tu dobu vidím, že je něco jinak....a to jsme my lidé....ne chrti, kteří čekají a čekají a čekají a (původní myšlenka ADOPCE VYSLOUŽILÝCH CHRTÚ") - byla fantastická, ale s našimi změnami už se asi nedočkají (aspoň těch pár vyvolených, kteří byli vybráni)........ a je to jen v nás.....v lidech...ostatně u nás bohužel tak to vždycky končí...V Itálii společnost GACI jede, funguje a rozrůstá se, což je nádherné...a to jen koukám na internet k sousedům, jak se jim v adopci chrtů a galgů daří...štve mě, že musím říct "bohužel český národ", upjatý,vystresovaný,nejistý...Práce Vás všech, co jste se kdy podíleli při adopci psů si nesmírně vážím, protože jste udělali spoustu pejsků a lidí šťastnými............................................................
a o to přece šlo....děkuji Vám všem, kteří tu už nespolupracujete, ale před 2,5 roky jste byli u všeho dění kolem těchto pejsků a pomáhali jste....pro nás tady, obyčejné rodinky, které si vzaly tyto psy - je to kus života, který nezapomeneme a vážíme si Vás....ať jste byli, nebo jste doposud nápomocni v adopci vysloužilých chrtů....
Možná jsem to napsala drsně, ale sama vidím, že moje ideály v českou domovinu adopce vysloužilých chrtů (GACR) se jaksi vytrácejí....omlouvám se....,ale musela jsem napsat, co cítím....a nebo se zeptám přímo.... přijedou ještě další vysloužilci a nebo o ně není zájem? ???
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Předchozí

Zpět na Hyde Park