Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

budoucnost Gacru? :(

budoucnost Gacru? :(

Příspěvekod Dona v 14 kvě 2012 08:22

Ahojte všichni, jsem ráda, že jsem se mohla na srazu se všemi vidět, ale jinak jsem odjížděla s rozporuplnými pocity. Láďa mi oznámil, že ač mi před nedávnem odkýval, že pomoc exzávodníkům nepřesunuli na štědře dotované anglické greye, stane se tak. Na srazu mi chyběla pravidelná prezentace činnosti, zhodnocení a hlavně prezentace budoucí činnost a možnost veřejné debaty. Tudíž nevím, zda proběhly organizační změny ve struktuře a řízení celého OS Gacr, nebo je Láďa i nadále tím samojediným.
Když začaly všechny ty tahanice kolem Gacru, Magdy a Ládi, všem kolem sebe i těm, co přešli na druhou stranu jsem říkala/psala, že dokud je v Gacru Lída, které bezmezně důvěřuji, nebojím se, že by se tam dělo něco, co nemá. Bohužel, promiň Lidu, jsem se od Lídy (jak při naší návštěvě u ní, nebo i tady na srazu) dočkala příliš málo slov, příliš málo vedení a příliš mnoho „pokyvování“ a „souhlasného mručení“, při Láďových projevech.
A poslední kapkou bylo, když Láďa nedemokraticky, MIRIČOVSKY!!!!!, odstranil příspěvek Adama v tématu Chrti z okolí Hradce Králové, kde se Adam snažil bez útoků vyjádřit podivení nad tím, že Láďa smazal kontakt na stránky Světa chrtů a FB skupiny Pejskaři HK, který jsem tam vložila já proto, že panička adopťáka se sháněla po kamarádech z HK!!
Adam vždycky zastával nezaujatý názor a nikomu nestranil, proto mě velmi překvapilo, když jsem se dozvěděla, že za svou „troufalost“ dostal okamžitě Ban IP adresy!!!
Hmm, tak jsme se, my „staří mazáci“ dočkali. Mirič je zpět.

Tak a teď se, Láďo, předveď! Smažeš mi to a dáš taky bana, než se stačím nasnídat, co???? Nebo se k tomu postavíš jako chlap? No, mám chuť napsat, že je mi to skoro jedno.
Nabídla jsem, v případě potřeby, dočas organizace Chrti v nouzi, jejíž činnost pro irské psy mi přijde více než smysluplná. Měl by sis o nich také něco nastudovat. Dělají to dobře!
(Telefon ani skype neberu)
Dona

Re: budoucnost Gacru? :(

Příspěvekod Verda v 14 kvě 2012 09:10

co se týče budoucnosti, nebyla prezentována neb na to nebyl čas... dlouho jsme nevěděli, zda vůbec bude čas a síly dát nějak sraz do kupy, nechtěli jsme prezentovat z loňska, o přivezených psech a tak, páč je plno lidí vidělo a dělat nové prezentace, no to nevyšel čas. Nezdá se to, ale i jednoduchá aukce, tombola, jedno povídání, parník, není snadné zařídit. Chtěli jsme to udělat tak nějak nenuceně, aby se lidi mohli jít projít, kdy chtějí a tak.
K plánům...blíží se prázdniny, tak větší transporty necháme až na podzim, nyní se spíš zaměříme na podency, další na řadě bude pravděpodobně další let z lanzarote - Runny, další podenčík do Mostu, když vše vyjde, pak Tenerife dle zájmu. Ale věřím, že Cari tam nebude muset být dlouho.
Pokud nám RGT vyjde vstříc tak by přijelo 9 greyů z UK hned na začátku září, dle rychlosti nalezení nových rodin bychom rádi pak vzali Irský transport na podzim, což předběžně vyjednáváme s IGB a řešíme dopravu s Brendanem. + prokládat dle zájmu podency z lanzarote a tenerife :)
Verda

Příspěvekod wild owl v 14 kvě 2012 12:59

Zdeno, odpověď napíšu obsáhlejší až někdy v noci, teď jen stručně. Nikdo, kdo se adopcemi nezabývá osobně, si nedovede představit, kolik času denně zabere jen přečíst maily a odpovědět, postarat se o psy (mimo svých šesti mám ještě dva dočasy), vyřizovat telefonáty o adopcích (dnes další zájemce)... Nevím, jakou odpověď jsi čekala, ale neměla jsi na starost 6 psů (vím, měla jsi 2 a k tomu děti, ale také manžela na pomoc). Prostě na sáhodlouhé rozbory situace jsem neměla čas a klid. Jen tolik ještě napíšu - nekejvu Láďovi, spíš je to naopak. :3: Ostatní až večer.
Snad jen ještě - další tvoje příspěvky z vláken (Ach ti mužští, 4. sraz... a kde všude ji totéž vložila) budou smazány, toto téma necháme jen tady nebo v Hydeparku.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod L + L v 14 kvě 2012 13:02

Tak - je to samozřejmě trochu jinak a hlavně, demokracie jsou práva JEDNOHO a končí tam, kde začínají práva druhého. Je třeba si neplést veřejné či veřejnoprávní instituce se soukromým či družstevním či občanskoprávním istitutem vlastnictví.
Toto diskuzní forum je v majetku občanského sdružení GACR a jen on má k němu práva a povinnosti. Ostatní pouze v rámci stanovených pravidel !!! V žádném případě se už GACR nebo já osobně zpovídat, vysvětlovat nebo obhajovat NEBUDU. Dělal jsem to rok - ale kdo nechce vysvětlit - TOMU NEVYSVĚTLÍŠ !!! Stálo nás to rok ztraceného času a čím více se vysvětlovalo, tím více sílily útoky a tím vylhanější a podpásovější jsou spekulace - zveřejňované nejvíce na FB. Jde o sprosté útoky a napadání jak osob tak zpochybňování a ničení práce nejen mé nebo GACRu, ale i už jiných osob a organizací, které v naprosto v dobré bezelstné víře vymýšlejí a pokoušejí se realizovat projekty na získání financí na záchranu psích životů.
Tyto skupiny lidí jsou uzavřené na FB a schvalováni jsou do nich pouze pro ně prověření přitakávači.
Vše doufám skončí mnou osobně podanými Trestní oznámení na konkrétní osoby i neznámého pachatele u soudu. Nechávám na policii ČR, aby celou věc prošetřila a předala státnímu zástupci k posouzení trestnosti takového jednání.
Od července 2011 probíhá sprostá lživá spekulační kampaň na mouji osobu i GACR. Původně za účelem převzetí organizace GACR a po založení vlastní organizace SOS Greyhound již pouze z cílem GACR zničit. Vše mohu a také doložím u soudu.
Jde o urážky, výhružky, zesměšňování, zpochybňování a ničení na základě lži, pomluv a spekulací.

Na základě toho se GACR rozhodl už nevysvětlovat , neobhajovat se ani jinak nepřispívat k možnostem tvorby dalších spekulací těchto "lidí".
Vytvořili si svá diskuzní fora, své uzavřené skupiny a toto je forum pro pejsky a pro informace k adopci - ne k vyřizování osobních antipatií či nenávisti.
GACR - adopce chrtů, moje osoba i další osoby byli velmi poškozeny a celá kampaň těchto "lidových soudů" padesátých let způsobila mnoho škod jak finančních tak psychyckých na mezilidských vtazích.
GACR nebude propagovat tyto uzavřené skupiny!!!
Pokud se ti to nelíbí, nesouhlasíš s programem adopcí GACR, můžeš demokraticky odejít a přispívat v jiné třeba uzavřené skupině.

Příspěvky a názory Adama nám jsou známy neboť jsme dostávali přeposlanou korespondenci lidí těchto uzavřených skupin z FB.
Adam založil jiné diskuzní forum a demokraticky si na něm může psát co chce.

Přirovnávat tuhle situaci k Mirič - nechám na posouzení druhých, kteří se na adopce na soukromý účet bez založení o.s. pamatují.
NAOPAK - nám jsou vytýkány a zpochybňovány a zveřejňovány údaje v bankovních výpisech - které prošly bez závad kontrolou nezávislé účetní firmy pod dohledem auditora a které prošly na základě Trestního oznámení pana Rostislava Kubici analitickým útvarem Policie ČR!! A JSOU ZVEŘEJŇOVÁNY se lživým komentářem !!!

CO TATO SKUPINA a nové občanské sdružení SOS GREYHOUND za více jak půl roku pro psy udělala !!!!
NIC, NIC, NIC, NIC !!!

Je zajímavé, že Tě nezajímá, nepíšeš a nevykřikuješ KOLIK JE ČLENU - a KDO JE VE VÝBORU - Chrti v nouzi? Jak vedou účetnictví, Veřejné sbírky a podobně. Jakou výroční zprávu a hospodaření předložily CHRTI V NOUZI A SOS GREYHOUND ???

Ž Á D N O U !!!!

Výroční zprávu GACR si můžeš přečít na stránkách.
Nechte laskavě GACR napokoji. GACR nabízí ve svém diskzním foru nepřeberné množství zajímavých a potřebných informací pro lidi okolo adopce i mimo ní. Nabízí servis slev a pomoci v nouzi.
Tohle vše neustále poškozujete, napadáte - rozesíláte a veřejně vyzýváte ldi, aby NEPODPOROVALI GACR !!!

A KOHO MAJÍ PODPOROVAT ???? VÁS????
Leží Vám v žaludky, že se GACRu vydařilo Velké setkání chrtů???
TAK ZAČNĚTE PRO PSY TAKÉ NĚCO DĚLAT, místo neustálého napadání, shazování, zpochybňování a pomlouvání....

ANO
, Adam dostal BAN a dostane ho každý, kdo bude GACR napadat, zpochybňovat, spekulovat, lhát a pomlouvat.
Kdo bude na toto diskuzní forum neustále zatahovat osobní spory a léčit si své komplexy.

Máte diskuzním forum u ADAMA !!! Tak si to piště k němu, pokud si to tam někdy někdo přijde přečíst!!!

A nás nechte pracovat...

Nejste naše revizní komise, nejste naši kontroloři ani soudci ! NEJSTE ANI ČLENOVÉ SDRUŽENÍ - neplatíte příspěvky ani nepřispíváte dary.
Nemáme žádnou povinnost se Vám zpovídat, před Vámi se obhajovat nebo se řídit Vašimi pokyny - KTERÉ PSY MÁME ZACHRAŇOVAT !!! Zpovídáme se pouze sponzorům a dárcům, kteří adopce chrtů podporují. A TO VY NEJSTE !! Naopak někteří jste od GACRu obdrželi k adopci psa ZDARMA - Rostislav Kubice, Eva Reková (po nehodě jejího pejska), Petra Žlkovanová a další...a za to si GACR a já vysloužil jen pomluvy.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Dona v 14 kvě 2012 13:09

Hmm, tak si se zase předvedl. Promiň, ale já nejsem "oni". (jestli tak rád sleduješ FB, tak když se u Lex začal Rosťa nad mým příspěvkem rozplývat, tak jsem ho poslala do patřičných mezí a napsala mu, že na něj a jeho přitakávače jsem názor nezměnila). A zkus také víc otevřít oči a nehledej nepřátele tam, kde nejsou.
Jak jsem ti na FB napsala: respektovala bych vaše rozhodnutí o přesunu zájmu gacru na angláni+podenkové z Tenerife, (pro mě osobně by vztah ke gacru ochladl, protože pro mě jsou srdeční záležitostí Irové) ale ze své podstaty nejsem člověk, který bude koukat na to, jak se do někoho obouváš neprávem.
Dona

Příspěvekod L + L v 14 kvě 2012 13:28

Dono, pokud nejsi člověk, který se nemůže dívat, jak se někdo obouvá do někoho neprávem... Tak, proč se do mne obouváš? Na FB chodím málo a do uzavřených skupin pro veřejnost se ze zásady nehlásím.. A jak už jsem psal a řekl na srazu, proti scházení chrtů v Hradci nic nemám, ale proti odkazům na uzavřené skupiny ve kterých jsou členové iniciátoři všech pomluv proti GACRu - ANO.
Z mé strany proti Tobě nic osobního, jen mne překvapilo, že jsi napsala o "štědře dotovaných psech z Anglie" přesto, že já osobně jsem Ti ve Splavech situaci vysvětlil...
Je totiž trapné, když se pokoušíme anglickému partnerovi vysvětlit, že další transport pojede z Irska, abychom nebyli napadáni, že dáváme přednost pejskům dotovaným RGT a oni nám odepíší, že není nic jednoduššího, než vzájemně vyjednané dotace pro adopce do ČR zrušit...
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod Dona v 14 kvě 2012 13:42

Já se neobouvám do tebe, jakožto člověka, který se snaží, aby adopce jely dál. Já jsem si dovolila napsat to, že jsi se zachoval jako despota, když jsi Adama odstřihl. Nevím, z jakého důvodu je na FB pejskařská skupina kolem HK uzavřená (nevěděla jsem dokonce ani, že je uzavřená), ale rozhodně to nebylo z důvodu, aby jsi tam TY nemohl (a jak ti Adam napsal, stačilo kliknout pro žádost o přihlášení a byl by jsi tam vpuštěn stejně tak, jako kdokoli jiný). Já jsem taky založila na FB skupinu - Pomoc chrtům - a je v ní kromě tebe, Lídy, Magdy, ...např. Rosťa, Rekovi a bůhvíkdoještě. Já je tam nepozvala a ani nepovolovala, ale díky tomu, že já osobně k nim mám "takový a takový vztah", je přeci nebudu vyhazovat ve skupině, kde jde o pomoc psům.
A ano o anglických psech a podencích jsme se bavili. Však jsem ti řekla, že pokud to tu na foru osvětlíte, že díky anglánům můžete pomáhat podenkům z Tenerife, tak to nikdo napadat nemůže. Je to vaše rozhodnutí. Každý na to může mít jiný názor. Každý zachráněný psí život má cenu, ať je to pes odkudkoli. Já osobně jsem prostě zastánce pomoci Irům.
Dona

Příspěvekod wild owl v 14 kvě 2012 13:45

:113: :3:
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod L + L v 14 kvě 2012 15:07

Nevím, kam se mne snažíš nasměrovat, ale já nikam klikat a někoho žádat o vpuštění do uzavřené skupiny nebudu. Tady nejde o schvalování a už vůbec ne o mne. Tady jde o to, že je to skupina, jejíž zeď vidí jen vyvolení. Na FB se teď do každé skupiny musíš přihlásit....ale u veřejné skupiny si můžeš jejich zeď přečíst (stejně jako u Adopce chrtů GACR) bez toho, abys musela žádat o vpuštění. Osobně nechápu, proč veřejnost nemůže vidět příspěvky o venčení chrtů okolo Hradce......domnívám se, že spíš by zveřejnění pomohlo propagaci adopci než jejich utajení.
Ale já proti tomu nic nemám, pokud si chtějí povídat, aby to veřejnost neviděla, je to jejich demokratické právo - ale GACR má zase demokratické právo na takové skupiny odkazy nezveřejňovat.

Největším paradoxem převedeného příspěvku Adama bylo povzdechnutí člověka, který stvořil DRUHÉ forum pro adopce chrtů a mne vyčetl, že tím nezveřejněním příspěvku z odkazem na jeho druhé forum a neveřejnou skupinu - prý já rozděluji lidi a psy..... Neřkuli, že si vyprošuje, abych jejich neveřejnou skupinu označoval jako neveřejnou, protože to působí jako kdyby to bylo něco zakázaného a nemorálního, či snad nezákonného...
A jeho dovětek: - Ostatně i fórum GACR je taková uzavřená skupina, není-liž pravda? A nebo už neschvaluješ všechny nové členy a příspěvky návštěvníků? -

je nehoráznost, protože on sám mi pomáhal řešit problém s neobjevováním kontrolního vizuálního ověřování proti programům SPAMových robotů - tedy opisování číselného kodu při registraci nebo vkládání příspěvku anonyma -[b] a nevyřešil !!![/b]

Tedy ne z rádoby škodolibosti, ale z nutnosti ochrany proti SPAMovým robotům musím každý den ručně probírat a prohlížet cca 50 žádostí o registraci a přibližně stejně příspěvků od anonymů (neregistrovaných). A SPAMy ručně vyhazovat a případně i jejich IP adresy BANovat proti opakováným pokusům.
A tohle mám zase dokolečka řešit, vysvětlovat a obhajovat na diskuzním foru pro psy????
UŽ NEBUDU !

Já ani GACR nebudeme rozvíjet na tato témata diskuze. Bere nám to akorát čas a energii, kterou věnujeme psům a takové příspěvky záměrně odvádějí od témat adopce. Na své zavádějící příspěvky má své forum.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod west v 14 kvě 2012 15:12

A má někdo představu, kolik irských psů končí v útulcích Velké Británie ? Protože třeba bychom potom došli k poznání, že transport psů z UK do ČR, či kamkoli jinam, umožní transfer ohroženějších psů z Irska do Británie.....
west

Další

Zpět na Hyde Park