Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

budoucnost Gacru? :(

Re: budoucnost Gacru? :(

Příspěvekod Veronika Křimská v 17 kvě 2012 07:55

a tak to mě je jasné, že tu nebudeš vypisovat jména :-) To by ti ten člověk asi moc nepoděkoval =D
Veronika Křimská

Příspěvekod west v 17 kvě 2012 07:56

Tak o tomhle já vím a od prvopočátku na to mám jasný názor. Naznačoval jsem výše něco jiného. Že kdyby opravdu chtěli vybudovat prospěšnou organizaci tohoto druhu, tak by mohli.

A nepotřebovali by k tomu databázi této organizace, ani její úspěšnou historii, ani její sponzory. S tím vším by to šlo lépe, ale pokud by ta nová nástupnická organizace měla v sobě už při vzniku zabudován vzorec násilného převzetí ( lze použít i jiný výraz ),jak by to asi dopadlo s tou nástupnickou organizací dál.

CHVN, Barzoj v nouzi, Galgo v nouzi, Toulavé tlapky, PesHelp24, SARA, Galgo del Sol, AHRSC a stovky dalších organizací jednotlivců či občanských združení po půlce planety vznikly z ničeho. Jejich zakladatelé je vydupali doslova ze země svým usilím a prací, s jednoduchou motivací. Nikdo z nich neměl ničí databázi, nikdo z nich nepřebíral něčí sponzory. Ti lidé se prostě pustili do práce a dokázali se dostat k výsledkům.

Tak se ptám. Proč tihle lidé o kterých tady celou dobu mluvíme, ani po třičtvrtě roce nemají žádný výsledek své práce ? Proč už nemají svou vlastní databázi příznivců a svoje sponzory a nepořádají transporty podle svého ?

Copak jim stále nedochází, že je něco špatně ? Vždyť nic nedokázali. Ano, dokázali přivést GACR trochu do potíží, dokázali na čas zkoplikovat život jiným lidem, ale to je VŠECHNO, co dokázali. GACR si toho téměř ani nevšiml a funguje dál. A je vysoce pravděpodobné, že bude fungovat dál.

Na třičtvrtě roku trvající snahu bořit je to trochu slabé. A už by jim to mohlo dojít. Třeba se pak taky pustí do tvrdé práce a profitovat z toho budou psíci, o kterých to mělo být.
west

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 07:59

Ale po vydařeném Velkém setkání chrtů se ze strany těchto lidí opět zvedla vlna hnusu.
A já prostě už mlčet ze slušnosti a nebo obavy poškození adopcí jako takových nebudu!
Těch meilů tu je snad přes dvě stovky.... a většinu jsem ani nečetl, protože se to ani nedá číst....
Tohle se musí jednou pro vždy vyřešit, protože by se to jinak neustále v různých formách vracelo.
AŤ si udělá obrázek každý sám..pokud na to má žaludek to číst.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 08:07

Nebudu jmenovat ani naznačovat. Já i Jitka víme a na vlastní kůži jsme se přesvědčili a prožili, čeho jsou tihle lidé schopní. Jak hluboko dokážou klesnout a jak moc dokážou lhát a jak moc dokážou spojovat nespojovatelné a spekulovat o nesmyslech... Nikomu ani největšímu nepřiteli nepřeji, čím jsem už musel projít a co jsem musel zkousnout... Jedna paní tam píše: Špína a hnus. Lidská blbost vládne světu.......... Ne paní, uděláme všechno pro to, aby blbci nerzhodovali aspoň tam, kde to dokážeme ovlivnit.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod west v 17 kvě 2012 08:08

Ale však také obrana této organizace je naprosto v pořádku :-) Nikdo neříká, že ne :-)
west

Příspěvekod Veronika Křimská v 17 kvě 2012 14:48

omlouvám se, že se vracím k tomuto tématu, ale psal mi pan Kubica, že za zveřejnění toho e-mailu bude podávat trestí oznámení na tebe, Láďo, a že prý do něj zahrne i mě, jelikož jsem ti údajně tento e-mail přeposlala. Znovu opakuji, že jsem tobě, Lídě ani nikomu jinému z vás žádný e-mail nikdy nepřeposlala, což moc dobře víte vy i já. Jediný, komu jsem kdy poslala nějaký mail byla Monika Černá a silně pochybuji, že ona by ho přeposlala dál. Navíc to ani nebyl tento e-mail, ale mail, který chodil snad půlce lidem z fora, ne-li skoro všem.
Samozřejmě dám s naprostým klidem policii přístup do mého e-mailu, ať si ho projdou nahoru dolu a od tebe očekávám, že jim řekneš, od koho ti byl tento mail (či další) poslán. Já mám svědomí naprosto čisté a co si myslí pan Kubica je mi jak se říká NĚKDE! Ale v momentě, kdy mě chce popotahovat policií atd. se mě to už dotklo a očekávám, že se mi pak alespoň soukromně omluví!!!! Protože toto je opravdu chování, to svět neviděl! Aspoň už vím, jak vzniká to podávání žalob! Jestli je podává na základě svých domněnek, jako je tomu u mě, tak s ním asi není něco úplně v pořádku. Každopádně pro mě je toto moment, kdy to opravdu přehnal.
Člověk se snaží pomáhat a čeho se dožije, to je opravdu smutné....
Veronika Křimská

Příspěvekod wild owl v 17 kvě 2012 15:15

Ano, Veru, na základě svých domněnek. A to, jak vykřikoval, že by se lidi měli zajímat, a ne slepě důvěřovat, že "on to viděl na vlastní oči" - tak viděl leda houby, seděl na druhém konci místnosti a pořvával svá moudra. Leda by rozeznal ve výpisu detaily na obrazovce 5 - 6 metrů vzdálené. :13: Kdyby tím vším tak neuškodil, byl by akorát k politování.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 16:08

Meilovou elektronickou korespondenci jsem policii už předal. Může si podat pan Kubica co chce, spolu s podáním vysvětlení, ke kterému buď již byl nebo bude vyzván na Okresní správu kriminální policie v Ostravě.
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod L + L v 17 kvě 2012 16:45

Ještě pro upřesnění podání TO pro pana Kubicu. Veronika Křimská ani Lucie Sychová mi žádnou korespondenci nikdy nepřeposlali. Pan Kubica by se měl před vyhrožováním s někým poradit nebo prostudovat Tretní zákoník, např.: § 182 Porušení tajemství dopravovaných zpráv nebo § 183 trestního zákoníku: Porušení tajemství listin a jiných dokumentů uchovávaných v soukromí. ALE HLAVNĚ HNED NÁSLEDUJÍCÍ !!

§ 184
Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit
jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho
rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím
svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,
spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod west v 17 kvě 2012 17:41

No, ale já bych šel i do občanského sporu a požadoval finanční kompenzaci.
west

PředchozíDalší

Zpět na Hyde Park