Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

ruchy, šumy, ohlasy, aneb nezodpovědný majitel

Re: ruchy, šumy, ohlasy, aneb nezodpovědný majitel

Příspěvekod L + L v 07 srp 2012 06:35

Pokusím se to shrnout. Je smutné, co dokáží lidé vymyslet ve snaze se zviditelnit a druhého poškodit, znedůvěryhodnit, ublížit. Věnuji se adopci chrtů od roku 2008 velmi intenzivně každý den.
Domnívám se, že již dokáži rozlišit, kdy se diskutující snaží získat informace a kdy otázku pokládá
pouze s cílem sebe a pár ostatních pobavit, jak zase někoho dobře nakopl...
Zažil jsem příchod Terezy a Lucky a jejich odchod a vznik CHvN, zažil jsem nástup skupiny
Rosti Kubici, Petry Žlkovanové, Pupulu, Jirky, Moniky Větrníkové, kteří se pokusili GACR ovládnout a převzít. Když se to nepodařilo, vznik SOS Greyhound a pokus ukrást část diskusního fora
a GACR zdiskreditovat a zničit.
Zažil jsem odchod Magdy a vznik GvN... zažil jsem toho už dost a některé průvodní projevy
budou mít ještě dohru.
Je smutné, kam až dokážou lidé pod praporem záštity demoracie a citového vydírání klesnout.
GACR je jediná organizace, která nabízí lidem i psům tak rozsáhlou pomoc a rozsáhlý servis
ve všech oblastech adopce i po ní a pomoci psům.
Podle denní návštěvnosti originálních IP adres i okamžitému počtu uživatelů a návštěvníků
v danou chvíli patří i dnes po poklesu návštěvnosti díky nehorázné kampani naše diskusní fórum
k nejnavštěvovanějším fórům o psech. Nedivím se, že tedy GACR leží pár lidem v žaludku.
Děkuji všem, kteří se i po všech útocích, osobnímu napadání, urážkách a výhružkách nebojí
mít na foru jako moderátoři fialové jméno a moc děkuji těm, kteří nás podporujete a pomáháte.

Tím tuhle dikskusi s Vaším dovolením ukončím.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Předchozí

Zpět na Hyde Park