Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Které psy zachraňovat...?

Re: Které psy zachraňovat...?

Příspěvekod Blanka.Mull v 04 úno 2012 13:02

"Taktéž nerozumím tomu, co je špatného na tom, že někdo přizná to, že si prostě a jednoduše nemůže dovolit starého a velmi nemocného psa (nebo mladého velmi nemocného). Naopak mi přijde fér, že si člověk umí přiznat své možnosti....tomu se vážení říká zodpovědnost!"

Verčo K. konečně mě někdo pochopil co jsem tím vším chtěla říct, napsala jsi to perfektně. Klobouk dolů.
""5-()
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Vlaďka v 04 úno 2012 13:15

Nic osobního jsem tam nenašla.Bohužel hystorie se opakuje.V r.2008-9 jsem na interneru našla stránky adopce chrů.Chtěla jsem už tenkrát chrta,ale po přečteni fóra jsem od toho upustila.Taky se to tam akorát pěkně hádalo.A proto si myslím, že takovéto topíčky sem vůbec nepatří.Ubližuje to celé organizaci a hlavně pejskům.P.Lacina je jiného názoru,je to jeho názor a já mu ho neberu.Ale když si někdo bude chtít adoptovat chrta a přečte si celé fórum, myslím si že si řekne to samý co já předlety a nebude chtít chrta od této organizace.Proto si přeju aby tento nešťastný topíček nebyl.
Vlaďka

Příspěvekod L + L v 04 úno 2012 13:47

Vlaďko, asi si nerozumíme......Není to ani GACR ani já, kdo se neustále pokouší tyto diskuze
na tomto foru vyvolávat, neustále živit a nejlépe podložit buď zkreslenými, či už dávno vyvrácenými
nebo zcela novým zcela vymyšlenými argumenty. Podívejte se na FB a dozvíte se tam, jak se tito
lidé na tyto kampaně domlouvají a připravují a navzájem informují a doplňují..... Pokud jste
byla mezi vyvolenými, dostávala jste i maily s informacemi, jak GACR převzít, co je potřeba
udělat aby.......a jak postupovat dál.
Já jsem pro Hyde Park jen z důvodu, že tyto výpady, pomluvy a vyvolávání pochyb o lidech
i jejich práci se objevovaly hned v topíčku některého pejska nebo připravovaného setkání
nebo kdekoli jinde, kde se právě odehrávala nějaká zajímavá diskuze s větší pozornosti veřejnosti......
Tady má aspoň své místo. Také nechápu, proč si prostě nediskutují na svých
stránkách, svých diskuzních forech......a nebo chápu. Tam nemají s kým diskutovat
NIKDO TAM NECHODÍ....a jsme zase na začátku o té sousedovic koze. Dokonce mi jedna
z protagonistek po Skype napsala : Láďo, nezapomeň, že jsme v česku!
(míněno: Na každém šprochu.....) Tedy je zcela jedno jak velkou lež sem napíšou.....
něco z toho se snad ujme. Ale máte pravdu, to už vůbec není o psech a pomoci.
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod lanzpodenco v 04 úno 2012 15:34

Tohle nema cenu, to je o voze a o koze....Kdo chce psa bit, hul si najde...ze? (ala teticka Katerina:D)

Potesujici je jedna vec, GACR a jeho forum cte Ostrava, Galgo v Nouzi, nove super demokraticke forum na zemi chrti svet, nebo crti forum..... Mame slusnou sledovanost!!!

Uz sem nebudu nic psat, jdu venovat svuj cas svym nebo adoptovanym psum...

Nashledanou uctive :D
My a psi:D
lanzpodenco

Příspěvekod Baby v 04 úno 2012 16:47

Veru vítej zpátky, jsem ráda, že jsi tu. Vneseš vždy takový čerstvý vítr do debaty :21:
Maceško, myslím si, že jsi uhodila hřebíček na hlavičku. ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Ajka v 04 úno 2012 18:50

Baby, ráno jsi mi absolutně promluvila z duše, tak jako Maceska a nemluvě o Veru K.

A bez peněz se zachraňovat nedá. Někde od někoho jsem četla, že transporty psů z UK jsou beznákladové. Jenže to se musí taky najít noví pánečkové pro ty pejsky, pokud vím, tak je zamluvená jediná fenka z příštího transportu. Z čehož mi vyplývá, že kdyby pejsci přijeli, tak je víc nákladů než peněz na pomoc dalším. Toliko o tom, že se na finance nemá hledět při záchraně.

Ale jinak, co kdyby se všechny strany přestaly dohadovat kdo, kolik, jak líp a pod. Co takhle se předvést, kdo zajistí více pejskům, jakýmkoliv, nový stálý domov.
{5;32}
Z toho takového klání by profitovali pouze pejsci a o to přece všem jde.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod Lucu v 04 úno 2012 21:04

:D viděla bych to následovně...je tu několik organizací, který se snaží pomoci pejskům, kočičkám a dalším potřebným, jejich práci oceňuji, ať je ten člověk ve vedení modrý nebo šeredný...ráda pomůžu komukoliv, kdo mě o to požádá, ráda podporuji os či útulky sama od sebe bez požádání, pokud se mi nezdá hospodaření zvednu telefon a optám se osobně...nikdy bych se já sama neponížila k tomu, abych veřejně ať na fb či někde jinde probírala nějakého člena os, co si o něm myslí sousedé z rodné tramtárie,prala špinavé prádlo nebo se vysmívala práci někoho, kdo maká na nějakým projektu, který zachrání další psy...pro mě zúčastnění lidé klesli a z lítostí říkám, že jim jde pouze o to, "vyhrát"...ale co?co jako vyhrát?takže prosím pěkně všechny, čtěte pořádně celé texty, nikde nikdo nenapsal, že se budou vozit POUZE a jenom Angličtí ( jako pardon, ale ruka by mě upadla, kdybych napsala co píšou někteří z vás "vyvoněný" !!! ) a prosím pěkně, vyberte si jakoukoliv os, kterou podpoříte a ten čas, který věnujete hudrováním, věnujte pomoci :) :) :) , děkuji všem, kteří pomáhají---PEACE :54:
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Blanka.Mull v 05 úno 2012 09:12

Přesně tak holky,je přece jedno odkud toho pejska mám,z které organizace i jemu je to jedno.Je mu jedno i to, kolik jsem za něj dala i z které země pochází.Důležité je že HO mám a je mu dobře a má domov.Taky nechápu proč se k sobě ty -organizace- tak chovají a místo toho aby táhly za jeden provaz,tak by se snad nejradši mezi sebou zlikvidovaly, PROČ???Nechápu to.A nechápou to ani ti zmrzlí pejsci,chudáčci těm teď asi musí být zima.Dáváte lásku psum, ale k sobě se chováte jako...............
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Tereza T v 05 úno 2012 10:19

Souhlasím s Magdou, že psané slovo je nešťastné.

Tato hloupá diskuze vznikla z návrhu, aby se trochu pozměnila prezentace chrtů veřejnosti. (Vidíš Dono, co jsi způsobila ;) ;) ;) ) O tom, který pejsek se přiveze stejně rozhodne člověk, který o něj projeví zájem. Pak je po osobním pohovoru upozorněn na všechna úskalí, problémy, probere se jeho rodinná situace a může se doporučit nejideálnější řešení. (Tak jsem to alespoň pochopila) Někdo chce pomoci nemocnému nebo starému a někdo na to prostě nemá.

Já jsem trochu mimo, protože nemám facebook, nevím, kdo je příznivcem které organizace a ani nevím, kolik organizací vlastně je a kdo koho za co kritizuje a upřímně, je mi to jedno..
Adopce sleduji od úplného počátku, kdy jsem si zarezervovala Enynku (2007). Tenkrát jsem posílala docela dost peněz a bylo to pro mě velké procitnutí, když jsem zjistila, že peníze většinou nedorazily tam, kam měli.........
Je tu spousta lidí, kteří mají můj velký obdiv, ale jsou tu i tací, jejichž příspěvky přeskakuji.

Teď mě jen trochu mrzí, že nějak ubívájí lidé, jejichž komentáře jsem si velice ráda četla.
Ale je fakt, že mě nějaké žabomýší války od další adopce neodrazují. Jde prostě o psy (a bohužel i o peníze - naprostý souhlas s westem) a ne o lidi. Psy miluji a každý zachráněný jedinec je velký úspěch.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod IrenaS v 05 úno 2012 12:25

Ahoj všichni, mně osobně od adopce zdejší diskuse ( FB nemám) neodradí. Jen teď nemůžu nikoho adoptovat, ale určitě se na "svého podenca" (snad mi odpustíte , že mám pro ně slabost) těším.
Chtěla bych také říct že Verča K. uvedla to správné slovo které jsem nenašla - "zodpovědnost". Ta láska ke psům je samozřejmostí ,ale každý sám zná své možnosti.
""4-()

Všichni kdož jste jakéhokoliv pejska zachránili, máte můj velký obdiv.Mějte se krásně.

Irena ,Brixi {5;14} s Sally {5;26}
Irena a raslička Sally
IrenaS

Předchozí

Zpět na Hyde Park