Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KUCHAŘKA z USA

Kuchařské nápady a recepty od Vás i pro Vás..

KUCHAŘKA z USA

Příspěvekod L + L v 09 říj 2012 11:59

Dnes jsme obdrželi z USA tři knihy sestavených receptů Lenky Thomas.

VAŘÍME s CHRTY

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pracujeme na tom, aby knihy popř. sestava různých druhů receptů byla
vydána v českém jazyce na podporu adoptovaných vysloužilých dostiháčků v ČR.
Jak to začalo? Lenka Thomas se s námi spojila:
Zdravim do Cech!

Nejdrive mi dovolte se predstavit. Jmenuji se Lenka Thomas, ziji v Americe ve state Virginia a vlastnim dva chrty jiz pres sedm let. Objevila jsem vasi stranku a myslim, ze vase ucast na pomoc najit chrtum nove domy je uzasna.
Bohuzel jsem mela tri a jednoho jsem musela nechat uspat kdyz ji bylo jenom 4 a pul roku, mela nevylecitelnou rakovinu kosti. I po nekolika mesicich snahy a mediciny ji pomoci a zachranit se bohuzel nepodarilo. A TAK JSEM SE ROZHODLA UDELAT PRO NI NECO JINEHO!
Spojila jsem se s organizaci od ktere jsem adoptovala moje nadherne pejsky a napsala pro ne knihu, ktera je venovana memu pejsku a jmenuje se Maya's Cook Book. Je jiz na prodej a spousta lidi si ji jiz objednalo.
Muzete se podivat na http://www.greyrescue.org a na hlavni strance kliknout na Fundraiser Book. Jsou tam tydenni aktualizace jak vse zacalo a jak vse pokracuje vcetne fotek mych chrtu. Knizka se sklada z receptu od lidi z celeho sveta a jeji foto je tez na strance k nahlednuti. Presto preposilam, abyste si mohli udelat predstavu.

Knihu jsem napsala se spolecnou pomoci meho svagra a diky jeho pomoci jsme ziskali vice receptu nez jsme vubec ocekavali. Vydelek z prodeje knizky jde na pomoc chrtum v http://www.greyrescue.org

Zatim piseme jiz dalsi ctyry knihy na jeste vetsi pomoc a ja bych si rada promluvila s vami zda byste meli zajem podobny projekt s nami udelat, at jiz v cestine nebo v anglictine. Pokud budete mit zajem o tomto si pohovorit, muzete me kontaktovat na 001-703-581-7651 nebo pres E-mail na lenkathomas@gmail.com. Take muzete kontakovat meho svagra Dave Paula na dbpaul001@gmail.com zdali mate zajem o knihu v anglictine.

Budemi potesenim se s vami spojit a pomoci vasi organizaci ziskat dotaci pres sepsani dalsi knizky budete-li mit zajem.

Se srdecnym pozdravem,
Lenka Thomas

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

O spolupráci zájem máme a Vy nám napište, zda máte zájem o KUCHAŘKU z USA !!
Piště, komentujte, navrhujte, přejte si, vymýšlejte si...

Z poslední korespondence:
Mily pane Ladislave,

za prve posilam pozdrav s oznamenim, ze knihy k Vam dnes odesly, jen obcas to trva dele takze jen bych pozorovala sledovat balik z USA. Za druhe pokud byste chteli neco uverejnit pres moji stranku, tak samozrejme s radosti udelam (fotky pejsku,rady ohledne pejsku, recepty....co Vas napadne). Za treti, klidne mi tykejte ja si na to vykani stejne moc nepotrpim, takze me jmeno je Lenka :). Za ctvrte mam pro Vas jiz sestavenych v celku dostakek strankek na tisk, ale nebudu davat nic do tisku dokud se nepodivate na me knihy a hlavne si musite vybrat jake by se Vam libilo baleni. Ja vetsinou spolupracuji s touto spolecnostni (stranka je uvedena dole)...jsou spolehlyvi a na cas a durazni, aby vse bylo tak jak si zakaznik preje, podivejte se na jejich stranky a pokud se Vam bude libit nejaky jejich obal na knihy tak mi dejte vedet ktery, jinak muzeme vytvorit neco od Vas - co se tyce cestiny nebude problem uz jsem si to zaridila :). Ja zatim budu pokracovat v sepisovani receptu pro Vasi knihu nez se opet spojime.

Zatim s pozdravem, Lenka

{5;32}
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: KUCHAŘKA z USA

Příspěvekod Harald Krause v 09 říj 2012 18:52

Já si myslím, že to má smysl. Nazdar!
Harald Krause

Příspěvekod akras v 10 říj 2012 04:41

Výborný nápad, vše co podpoří adopci pejsků je skvělé a recepty se vždy hodí :-)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod Veronika Křimská v 10 říj 2012 06:13

super nápad!!! Láďo, koukám, že ta jedna kniha je zaměřená na grilování. Co ty další dvě? :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod L + L v 10 říj 2012 07:31

Obdrželi jsme pro ukázku tři knihy.

Recepty na gril
Recepty z celého světa
Tradiční Vánoce - recepty

Čekám na Vaše ohlasy s tím, že se s Lenkou dohodneme a necháme
vydat nejzajímavější výběr. Lenka už sama část sestavuje....
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod akras v 10 říj 2012 07:55

Mě se nejvíc líbí Vánoce ;)
Ale já jako vegetarián nejsem objektivní :)
Šárka,morčák Berťas,králičí dáma Chlupatá,adopťáček Pierre a Zuzka
akras

Příspěvekod jesterka v 11 říj 2012 10:51

Super nápad, který pomůže chrtům :))) Mě se zdají zajímavé Recepty z celého světa.
Zdenka, Martin, podenčí slečna Tíťa, čistokrevný vořech Alík, důchodce kocourek Čestr a hejno rybiček
http://www.fler.cz/tita-shop
jesterka

Příspěvekod Veronika Křimská v 11 říj 2012 10:57

mě též Vánoce :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod corc.kerry v 14 říj 2012 11:14

:) mě by se líbila také ta vánoční
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Příspěvekod kvetamama v 14 říj 2012 12:13

Dobře vypadají všechny tři, ale protože negriluju, tak fandím Receptům ze světa a těm Vánočním receptům.
kvetamama

Další

Zpět na VAŠE KUCHAŘKA s chrty