JARNÍ SETKÁNÍ ADOPTOVANÝCH CHRTŮ I NECHRTŮ 2013

Jubilejní 5. Velké setkání adoptovaných chrtů i nechrtů tentokrát Areal Jizbice v samém srdci ČR

JARNÍ SETKÁNÍ ADOPTOVANÝCH CHRTŮ I NECHRTŮ 2013

Příspěvekod L + L » 12 kvě 2013 18:31

5. Velkého jarního mezinárodního setkání adoptovaných chrtů i nechrtů
JIZBICE pod Blaníkem 10 – 12.5.2013

Ačkoli nás provázelo uplakané počasí, nenechali jsme si ani na chvíli pokazit krásnou a pohodovou atmosféru srazu.
Mohlo by být a asi i bude mnoho napsáno a mnoho zdokumentováno, ale krátké video jsem ponechal beze slov a komentářů..
Všechno si vynahradíme na DVD, které bude během času zpracováno a Vám nabídnuto…
Nejkrásnější na setkání bylo, že Molly, Milli, Patchy, Erik a zlatý žíhaný Tomíček odjeli přímo do svých nových trvalých domovů…

Poděkování:
Za dlouhodobou pomoc a ochotu celému pracovnímu kolektivu
Veronika Křimská , Lída Buchnarová, Jana Streisbierová, Verda Palečková, Jitka Vacková, Bety Voříšková

Poděkování teamu spolupořadatelů a moderátorů setkání chrtů i nechrtů
Iveta Růžičková, Jana Streichsbierová, Renata Mildner, Dáša Trojáková, Nicole Rhyna Muller, Veronika Křimská, Majda Betynečka Voříšková, Kateřina Mašková a dalším včetně ČT Praha za toleranci při natáčení pořadu Pošta pro Tebe…
Poděkování patří i partnerům Zvěrokruh Samohýl, a.s., DG DogGear, Sofa DogWear, Trainer Elisová, Český porcelán, a.s., Preciosa, Ateliér Kmínky, Dokonalá láska, Canisterapie Bohunová, Basic Home, Johny servis, A-Techservis Praha, NK Holding a..s Chomutov, RK Admiral, Veterina UL, veterina Smrčina, majiteli a personálu hotelu JIZBICE a mnoho dalším včetně Vás, kteří jste se zúčastnili, přispěli do TOMBOLY nebo se jen přijeli podívat –
Moc za sebe i pejsky všem děkujeme !!!

Obrázek

""7-() ""-()
Klikněte a podívejte se na další naše nová videa, je jich už více než 450 !!!:
video.html
L + L
Administrátor

Re: JARNÍ SETKÁNÍ ADOPTOVANÝCH CHRTŮ I NECHRTŮ 2013

Příspěvekod Lidka » 13 kvě 2013 10:12

Hezký den :) všem...
chtěli bychom moc poděkovat organizát. za tuto akci,která se nám velmi líbila a jeli jsme s dobrým pocitem a novými zážitky domů :-).Program byl super a každý si mohl vybrat,jak den využije...a co ho zajímá...Díky za"Tajný závod",hezky připravené :-) a laskavé kontroly :-).Jste vážně milí a na studené čumáky se tady nehraje :-D!!!a to se mi moc líbí,je to přece pro pesany a pro nás,kteří je máme rádi a to z těchto strávených dní společně,bylo cítit.My např.s manžel.jsme se mohli zeptat,(jako nováčci) kohokoli na zkušenosti s jejich pejsky a pokaždé jsme se setkali s vlídnou a vstřícnou odpovědí-radou :-) od lidí,které vůbec neznáme a ani si je všechny nemohu zapamatovat :-D.Byli jsme ubytování spolu s dvěma nádhernými velkými pesany (Majkym a Vojtou:-)a jejich páníčky a jak se říká"dobrých lidí se vždycky vejde..."nasmáli jsme se všichni do rána(dodatečně se omoluváme sousedům:-D) a pesani byli skvělí!Náš bubáček se otrkal a dokonce po srazu snese blízkost těla,což se projevilo po příjezdu domů,kdy si přilehl k nemocné Gabce(dceři),která ležela s teplotou.Přilehl si k ní na válendu a zádičkama ji hřál ... :41: .To se dosud nestalo,vždycky se od blízkosti těla odsunul.Takže u nás další pokrok v navazování sounáležitosti...(velká radost)!Děkujeme taky všem,co posílají krásné fotky :-).Co se mi velmi líbilo,byla profes.udělaná módní přehlídka :41: pro pejsky a páníčky,fakt super!!!Jednu funkční plášťěnku jsme také vybrali pro našeho unaveného závodníka :| a jak si v ní libuje,když prší,sychravo,zima-a on má záda suchá v měkkém kabátku :-).A líbí se mu to pohodlíčko na uběhaná záda (přes 140 závodů :39: .......)
Velký dík Majdě(výborná modelka a moderátorka),Láďovi,Dáše,kveta.mama,a dalším a dalším,které fakt nevím,jak se jmenují-ale časem to na tak výborných srazech doženu !!!
Smysl této akce:podpořit adopci pejsků,poradit si navzájem,dozvědět se něco víc o problémech,kteří tito psíci mají,spřátelit se s dalšími lidmi,kteří pro pejsky dýchají a vlastně být na sebe milí...se v našem případě 100% naplnil.
D ě k u j e m e Vám, obětavým lidem.... "1"-() .
Machalovi.
Maldini už s námi není,...avšak poslal nám Tajgyho, jako jeho pohlazení ...
Tiger+L+J
Lidka

Příspěvekod Nikola.Mull » 13 kvě 2013 11:51

Pěkné :-)
Taky bych se chtěla přidat k poděkování za krásný sraz i přes to ošklivé počasí, díky kterému jsme si nemohli užít to krásné prostředí ve kterém jsme byli. Byla krásná a bohatá tombola! Pejskové byli moc hodní i náš spolubydlící dočásek Earl. Dále bych chtěla moc poděkovat všem těm hodným duším které mi hodně pomáhali s tou mojí zrzečkou, která byla trpělivá. Myslím že jí to určitě prospělo protože cítím drobné zlepšení. Moc jsem si to užila a jsem moc ráda že jsem zase po nějaké době viděla známé, se kterými se nemůžu vidět častěji :-) Ještě další poděkování patří Láďovi a Dokonalé lásce za věnovaný dárek pro Urličku! Moc se těším na další sraz :-P
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod kvetamama » 13 kvě 2013 14:33

Připojuji se k díkům za moc hezký sraz, i když nás trochu zradilo počasí. Díky za setkání s mnoha úžasnými lidmi a jejich psy. Přivezla jsem si domů dočasnou krásku a spoustu fajn zážitků.
Už se můžu těšit na další transport, kde se setkám s některými lidmi znova, nebo na příští sraz.
Veliké díky organizátorům :-) .
kvetamama

Příspěvekod Dáša Trojáková » 13 kvě 2013 14:38

Já teké moc děkuji, protože já jsem vždycky na srazu v sedmém nebi :-D Je to o tom, co mě zajímá, čemu věnuju čas- mináčci naši a opět se mi potvrdilo, že takové společenství lidí je nejbáječnější na světě :-)
Doufám, že se všichni opět brzy setkáme a poklábosíme :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod norinco » 13 kvě 2013 17:09

I já s Kájou se přidáváme s poděkováním za fajnovej slezinec... je fakt, že oproti motosrazům byl větší klid a chyběl striptýz (Láďo zkus nad tím do budoucna popřemýšlet ;) ). Nééé, vážně - bylo to hezký setkání lidí a krásných psů a psic. Kája vypadala spokojeně a o to šlo především. Ještě jednu dík a těšíme se na další srázek {5;34}
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod L + L » 13 kvě 2013 17:38

Jj, jen trochu shodím bříško....
{5;24}
video.html
L + L
Administrátor

Příspěvekod norinco » 13 kvě 2013 17:52

nene?! to si snad ani nezasloužíme! :lol:
Psi mají různé velikosti, ale jejich srdce je VŽDYCKY OBROVSKÉ..
Scarlett Greyová, Kryšpína JackRussellová, Fík Podenčík + oddaní poddaní Krausovi
norinco

Příspěvekod colorka3 » 13 kvě 2013 18:59

Taky děkujeme za bezvadný srazík,už se těšíme na další.Pokud chce někdo vidět fotky,tak jsou na Příprava na sraz. {5;26}
Starinka, Hanička a Summer Mostecký,Zdenčí a Míša
colorka3

Příspěvekod L + L » 13 kvě 2013 19:02

video.html
L + L
Administrátor

Další

Zpět na 5. Jarní sraz adoptovaných chrtů 2013