Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

AUKCE NA OPERACI NANDA

Jednu nohu přestal téměř používat, bohužel se dnes ukázalo, že ani ta druhá nebude ušetřena plastiky kolenních vazů. Je to věc, o které jsme nevěděli ani my, ani v Saře a ani se to dva měsíce neprojevilo u Nanda tady v ČR. Teď však potřebuje akutní pomoc, nejprve s jednou nohou, pak se rozhodneme, co dál.
Pravidla fóra
DRAŽIT MOHOU JEN REGISTROVANÍ ČLENOVÉ diskuzního fóra - ZAREGISTRUJTE SE !!! do diskuzního fóra! Na příhozy Anonymů nebude brán zřetel.

Zájemci odpovědí v témtu přihazují dle libosti. Uzávěrka bude 15. června 2013 v 18,00hod!!! Po té vítězové aukce na naší výzvu zašlou finanční částky ve výši vítězného příhozu za vydražené věci + 50Kč poštovného a balného nejpozději do pěti pracovních dnů na účet GACR číslo účtu: 228200236/0300, vedený u ČSOB, a.s., a my zašleme věci vydražitelům na nám od nich sdělené adresy. Pokud od vydražitele do pěti pracovních dnů od ukončení aukce platbu neobdržíme, bude vyzván k uhrazení platby druhý nejúspěšnější vydražitel ve výši jeho posledního (v této době vítězného) příhozu. A vydražená věc bude zaslána tomuto vydražiteli. Výtěžek z aukce bude sloužit k pokrytí aspoň části nákladů nutné operace NANDA...
Vydražené produkty bude možné také osobně převzít v sídle Dočasných domovů v Proboštově.
Přejeme Vám příjemné chvíle při licitacích a radost z vydražených produktů....
POKUD SAMI CHCETE POMOCI - VLOŽTE ZAJÍMAVÉ PRODUKTY DO AUKCE !!! Děkujeme...

Re: AUKCE NA OPERACI NANDA

Příspěvekod Johnka v 12 črc 2013 21:00

To Ládíku určitě,chystá se k Vám pěkná smečka.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Miaa v 06 zář 2013 12:30

Lidi, tak já bych fakt asi nemohla být špión ... :? Aukci jsem objevila včera večer a chtěla se jí zúčastnit. Než jsem si srovnala všechna data. Mrzí mě, že jsem nemohla pomoci. Kdyby se příště něco takového vyskytlo, prosím, Marti (Johnka), napiš mi třeba SZ.
Ale moc mě těší, že se Nandovi daří dobře. Přejeme ti, broučku, hodně štěstí a pevné zdraví ""4-()
Martina, podenkové Čenta a Rody a činčilák Joke
Miaa

Příspěvekod Johnka v 06 zář 2013 16:13

Marti,Ty jsi šikula ;) ,lepší by bylo,kdyby měli všichni zdraví OK, ale dám vědět,neboj.
Martina a Andýsek
Johnka

Předchozí

Zpět na AUKCE NA OPERACI NANDA