Maso pro psy od f. Masoksezrani

Nejen o granulích, o domácí stravě, ale i o vitamínech a olejích přidávaných do žrádla.

Maso pro psy od f. Masoksezrani

Příspěvekod Vipetka » 05 dub 2013 18:25

Firma "Maso k sežrání" rozšířila závozové trasy a já jsem tam napsala, jestli zajíždějí i do naší vesnice. Jaké bylo moje překvapení, když mi odepsali, že mají výrobnu v obci Písty, což je asi 12 km od nás a mohu si tam přímo dojet!
Tak toho využívám, už jsem si poslala objednávku a zřejmě 9. 4. nebo další následující den tam jedu! Jsou to placaté balíčky, vyrábějí jak kusové balíčky, tak mleté směsi. Beru od každého kousek a dám vědět, ještě jsem to neměla.
Protože jsem se zmínila, že mám adoptované pejsky a hodlám rozhodit sítě, bylo mi nabídnuto, že budou rádi, když bude nějaký odběr a že pak může být i sleva.
Chci si do léta pořídit samostatný mrazák, tak kdybyste měl kdokoliv zájem, mohu to obstarat.

nabídka masa je zde:

http://www.masoksezrani.cz/

Uvidíme, očucháme, ochutnáme a nafotíme ""-1()
Vipetka

Re: Maso pro psy od f. Masoksezrani

Příspěvekod Vipetka » 09 dub 2013 15:30

Tak maso je doma. Jsou to všechno placaté balíčky buď velikosti A5 nebo A4, takže se to pěkně rovná do mrazáku, a taky se to dá rozlomit. Mám od každého kousek, ale nebrala jsem vemeno a drštky.
Pokud byste měl někdo zájem, mohu příští měsíc nakoupit, jsou ochotni při větším odběru dát slevu. Mám obavy, že náš 15 letý Mikeš se právě přejedl lososem ""-1()
Přílohy
Mikeš ožil.JPG
Mikeš ožil.JPG (50.4 KiB) Zobrazeno 11697 krát
Maso k sežrání.JPG
Maso k sežrání.JPG (66.01 KiB) Zobrazeno 11697 krát
Vipetka

Příspěvekod Verda » 09 dub 2013 15:34

to je super!! jen do našeho 3 šuplíkového mrazáku ne-e...
Verda

Příspěvekod Dáša Trojáková » 09 dub 2013 17:21

My taky jediný problém máme v mrazáku :-( máme dva, alev vypadá to, jak okdybychom měli furt jen jeden
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská » 10 dub 2013 06:56

ty malé balíčky jsou bomba. Já bych něco asi vzala, ale tím, že jsem z Nového Boru, tak asi budu muset objednávat jako jednotlivec...
Veronika Křimská

Příspěvekod IvetaR » 11 dub 2013 10:24

To vypadá velmi zajímavě. Jinak já krmím držky, když se mi je podaří sehnat a všichni psi co jich mám se po nich můžou utlouct.... je to něco úžasnýho. Koukala jsem ty jejich stránky a vidím, že řeší a západní Čechy, tak taky vyzkouším, ale já bych spíš potřebovala zrovna celou kravku pro tu svou psí smečku :-) Jinak dobré je také toto... osobně jsem ještě nevyzkoušela, ale kámoška od bladíků tam nakupuje ve velkém... http://www.sokolfalco.com/ a nemůže si to vynachválit..
jorkšírka Sindy, bloudi Kaťa,Hocky a Dartík již za duhovým mostem , braka Barča, podenco Rufa a já panička
IvetaR

Zpět na Krmení