Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Alder Vetis Golded Rain a Camal Yrtep Saluki

Alder Vetis Golded Rain a Camal Yrtep Saluki

Příspěvekod Monika v 25 bře 2009 09:17

Představuji vám všem našeho druhého kluka Vetiska...
Je to takovej velkej-malej bracha našeho Felízka.

jedna pracovní - njn.. strašně se v práci nadřou...
Přílohy

Snímek 121.jpg

Snímek 173.jpg

Snímek 175.jpg
Véťa -žralokem
Monika

Re: Alder Vetis Golded Rain

Příspěvekod Monika v 25 bře 2009 09:22

Kámoši...u nás na chatě...
Přílohy

Snímek 013.jpg
Monika

Příspěvekod Monika v 25 bře 2009 09:25

Oprava vrchni fotka doma...spodni kamoši ... nějak mi tov kladani fotek nejde...
Přílohy

Snímek 094.jpg

Snímek 113.jpg
Snímek 113.jpg (95.22 KiB) Zobrazeno 10447 krát
Monika

Příspěvekod Magda v 25 bře 2009 09:32

Mončo, ty máš dva žíhance? Hlavně, že krafem po tel. a já to nevím, Felízka znám, Vetísek není adoptovaný? A to malý bílý je kdo? uveď mě prosím do obrazu, mám v tom hokej :lol:
Trpíš na žíhance, no jsou to nádhery, já byla v září unesená ze žíhaného Jacka, ale neměl rád malý pejsky, prý ho adoptovala Američanka, no vůbec nevíme kde je, což mě moc mrzí, ale pátrání pokračuje, tak snad ho najdem.
Magda

Příspěvekod Monika v 25 bře 2009 18:28

Jj...Magdi máme dva žíhance, já na ně jsem asi nějaká ujetá...Felízek je španělský galgo ze Scooby, Vetisek je pejsek sPP , dostihová linie, kterého jsme pořídili Felízkovi jako společníka...neb myslím,že chrt by neměl být bez chrta...
A pak je tu ještě malá Tobiše...maltézký psík, kterého jsme také adoptovali...

No a posloupnost je asi taková...21.2.07 k nám přišel malá Tobiše teď 3.7. mu bude pět let...
Majitelé nezvladli jeho výchovu a tak skončil u nás...když k nám přišel vážil 1,25kg, byl psychicky labilní, kousal a napadal děti...
Teď je z něho pohodovej pejsek, který po kastraci (nesestouplá varlátka), přibral a má 2kg...nekouše...a děti nenapadá...

14.3.07 jsem nechávala uspat svého milovaného kokra Tobiška , který se dožil 15,5roku a dělal nám společnost celých 6,5roku...Kokra Tobiška jsem adoptovala jako 9ti letého slepého ve značně zbědovaném stavu....

2.4.07 jsme odletali do Scooby, kde jsme si 4.4.07 vybrali Felízka a 6.4.07 s námi přistál v Praze na Ruzyni...

A Vetisek k nám přišel 14.11.07...po několikerých návštěvách paní chovatelky Babincové, jako malé miminko....

Tak asi takový je náš příběh....
Monika

Příspěvekod jablůňka v 25 bře 2009 18:46

Mončo,jak ty si přesně takhle ty datumy pamatuješ??? :shock: Já začínám mít problémy se zapamatováním narozenin dětí. :lol:
jablůňka

Příspěvekod Monika v 25 bře 2009 19:09

Hele ale narozeniny deti si pamatujes...a tohle byli takový mezníky v našich životech....já je mám jako děti...
Monika

Příspěvekod pupulu v 26 bře 2009 09:00

Jste skvělí,tolik jste již pomohli pejskům! :D
pupulu

Příspěvekod Janka v 27 bře 2009 08:39

Mě by zajímalo, který je na tom gauči Vetísek a který je Feliz :? Přijdou mi tak strašně podobný, takový dvojčátka :D
Janka

Další

Zpět na Greyhound