Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Feliz

Feliz

Příspěvekod Monika v 23 bře 2009 13:25

Tak tímto vám všem představuji našeho Felízka, kterého jsme adoptovali přímo ve Scooby Medina del Campo ve španělsku...
4.4.2007 jsme Fermínovi ,řekli ,že tohodle kluka by jsme chtěli, a 6.4.2007 jsme pristáli v Praze na Ruzyně, s naším vysněným pokladem...
Přílohy

Snímek 132.jpg
Snímek 132.jpg (91.88 KiB) Zobrazeno 7796 krát

CIMG1653.JPG
CIMG1653.JPG (116.33 KiB) Zobrazeno 7801 krát
Monika

Re: Feliz

Příspěvekod Magda v 23 bře 2009 13:53

Feliz je krasavec, vítáme ho mezi námi. Mončo večer ti zavoláme, měl by tu být odkaz na tvé stránky, ať se vidíme i s ostatními pejsky, kteří jsou na tvém foru, ale víš jak, já to neumím :lol: To musí moje polovička a ten nestíhá. :cry:
Magda

Příspěvekod Janka v 23 bře 2009 19:44

Tak to je nádhera, je překrásný. Úplně ho vidím vedle Honda, má podobný kožíšek :D Feliz je takový elegán, že by se vlastně hodil k manekýnovi Luisovi. A ty korály :shock: že bych Hondovi taky nějaké pořídila :D No to by pak pan Luis chtěl diamanty :?
Janka

Příspěvekod Jana v 23 bře 2009 20:38

:P Tak Felízek je nádhernej! Moc se Vám povedl. Na to co má on a s ním celá Vaše smečka za sebou(myslím ty zdravotní problémy) je to skoro neuvěřitelný. Zvládli jste to a máte nádhernýho tygra. Držím Vám palce,aby byl zdravej a spokojenej
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Monika v 24 bře 2009 20:56

Tak ty korálky dostal Felísek pro štěstí...tedy já jsem mu je sama navlíkala...
V tu dobu byl hodně nemocný a na nožičce je vidět vyholené místo...
To jsme tenkrát celý týden travili na veterině a kapalo se a kapalo...

A pak operace odstranění sleziny...a bylo to dost těžký období...po operaci měl Felísek 24.5kg a vypadal jako z těch fotek týraných galgů ze španělska ...
Teď má zpět svých 30kg , baští jaterní dietu Hill´s , dvoje léky na podporu jater a letrox na štítnou žlázu... a je to moc šťastnej pes , kterej už vždycky bude svůj...
Ale milujem ho... on je taková jemná duše...
Monika

Příspěvekod Girlie v 24 bře 2009 22:40

Felísek vypadá jako taková křehulka, ale je to kluk bojovník a neuvěřitelně se popral se vším co mu život přinesl Hlavně ať už je kluk pořád jenom zdravý a veselý. A co žíhaný bráška zlobí?????? ;)
Girlie

Příspěvekod Janka v 25 bře 2009 08:48

Takže on má Feliz takovou nepěknou minulost za sebou :cry: prdelka. Já se sem chodím na něj pořád koukat, srašně moc se mi líbí. Přijde mi tak vznešený. No nemůžu se vynadívat :shock: :shock: Posílám moc pozdravů a pohlazení na čumáček :P :P
Janka

Příspěvekod tereyska v 25 bře 2009 18:38

je nádhrený a přejeme mu aby už nemusel žádné operace podstupovat. Obdivuji Vás že jste to s ním tak to zvládli vše :)
tereyska

Příspěvekod Iveta v 25 bře 2009 23:09

Celá naše smečka přeje Felízkovi hodně zdravíčka a Vám s ním a jeho bráškou samé sluníčkové dny :P .
Iveta

Příspěvekod Lucky v 26 bře 2009 08:52

Překrásné oči a moc milý pes. :-)
Ty korálky mu opravdu sluší.
Lucky

Další

Zpět na Španělsky galgo