Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Wella Pla-Ren

máte nechrti plemeno a chcete se podelit o zazitky s nim, super

Wella Pla-Ren

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 14 srp 2013 11:57

Po úmrtí Caspera jsme uvažovali o pořízení dalšího chrta.Situace v rodině tomu ale chtěla jinak.Převzali jsme německého ovčáka z dost divokých podmínek od jednoho z členů mé rodiny.Povídá se,že jsme ji vlastně zachránili,když opomenu,že nikdy nebyla očkovaná ani na vzteklinu,tak rostla poslední roky jako dříví v lese.

Něco o mě: Jmenuji se Wella ale slyším na jméno Rita.Mám tři roky,jen základní výcvik a o mou novou paničku strašně rozčiluje,jelikož jsem ze spojení určenému výhradně vojenské policii.Jsem divoká jak štěně,ráda si hraju a rozštípu vše co mi příjde do cesty :-) Vlastně si vynahrazuju dobu,kdy se mi nikdo pořádně nevěnoval a já seděla jen zavřená v boudě na nářadí a koukala zkrze mříže ven.Má nová panička mě vykoupila od té bývalé,jelikož se na to už nemohla dívat,dohadovala se o mě déle než rok,než se jí to podařilo.
V novém domově mám taky boudu venku,ale lidičky normálně dvoupokojovou...tam je ale místa :-) Žádnej kotec ani řetěz,chodím si po zahradě kdy chci a kam chci,i když mě občas panička prudí s výcvikem,jelikož má v plánu se mnou chodit na cvičák.Měla bych prý poslouchat,protože pokud bude možnost,budu prý uchovněna a na to potřebuji udělat zkoušku z výkonu.Panička měla strach,že mám díky špatné stravě křivé nožičky,ale vet říkal,že je to pravděpodobně optický klam,jelikož nemám skoro žádné svaly :-( Panička se strašně zlobila když s doktorem mluvila ale prý dají vše do pořádku a budu určitě moc hezká :-) Musím teď hodně jíst a hoooodně běhat a cvičit,abych byla silná,dokonce chodím i plavat ale ta voda je teda mokrá...)))moc se mi do ní nechtělo :-)
To je na začátek o mě všechno.Pak dáme vědět jak se zlepšujeme a jak jak jsem šikovná,pokud teda paničku do tý doby ze mě netrefí šlak,protože zkouším prý hodně její trpělivost :lol: Tak se zatím mějte všeci krásně a někdy zase.....ahoj :-)
Přílohy

Fotografie0414.jpg
Fotografie0414.jpg (52.84 KiB) Zobrazeno 7232 krát
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Re: Wella Pla-Ren

Příspěvekod Tereza T v 14 srp 2013 14:24

Rituška je krásná, připomíná mi naši fenku NO, která se jsmenovala také Rita a také jsme se ji ujali. Ta ale byla ve velmi špatném a zuboženém stavu.
Nicméně ta mi otevřela srdce k ovčákům, kterým jsem nikdy neholdovala. Byla nádherná, vděčná a prostě neskutečně sluníčková. Sice nadosmrti nesnášela chlapy, ale těm našim to nevadilo:-)
Přeji vám mnoho trpělivosti a feňulce konečně skvělý domov.
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Jana v 14 srp 2013 15:02

Kesi je naprosto úžasná!!!!!! No a určitě s ní budete mít práci,ale však jste vycvičená Casperem(měj se hezky chlapče) a zase je Vaše smečka naplněná. Je dobře,že se Vám povedlo ji zachránit a tak budem držet palce a sledovat jak se holka bude vyvíjet. Jojo dobré papáníčko a cvičení a bude z ní pes jedna radost. A hlavně výdrž a pevné nervy-přejem Vám i celé smečce. :113: :54:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Nikola.Mull v 14 srp 2013 16:50

Teda ta je fakt nádherná jak z nějakého filmu. Ani nemusím doufam, vím že se bude u vís jen zlepšovat a bude jí moc fajn, tak ať to je velmi brzy, určitě si to zaslouží! {5;13}
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 06 zář 2013 13:02

Rituša ještě něco málo přibrala ale jen co mě se zahojí noha,nastane cvičák a dril,jelikož se musí trochu nasvalit,to co vidíte jsou z drtivé většiny chlupy a povolená kůže :-)
Přílohy

Fotografie0466.jpg
Fotografie0466.jpg (35.97 KiB) Zobrazeno 7133 krát

Fotografie0461.jpg
Fotografie0461.jpg (51.34 KiB) Zobrazeno 7133 krát

Fotografie0452.jpg
Fotografie0452.jpg (71.62 KiB) Zobrazeno 7133 krát
Pes je úžasný tvor,který je schopný věrnosti až za hrob.Od dobře vedeného psa by se mohl leckdo učit jak žít.
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 06 zář 2013 13:03

...
Přílohy

IMG_20130905_144649.jpg
IMG_20130905_144649.jpg (42.13 KiB) Zobrazeno 7133 krát
KEESSIINNKKAA

Příspěvekod Jana v 08 zář 2013 09:03

Je jako filmová hvězda!!!!! Teda opravuji - obě jste holky filmové hvězdy! "1"-()
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lenka Č v 11 zář 2013 15:31

Rituška je moc krásná ((14:))
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Veronika Křimská v 12 zář 2013 07:15

je moc krásná, dobře jste vybrali, Péťo :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod KEESSIINNKKAA v 19 zář 2013 11:18

Já jsem taky přesvědčená,že jsme udělali dobře,že jsme si Ritu vzali.Na druhou stranu ale musím uznat,že přítomnost chrta v domě mi dost chybí,je tu jakési prázdno....v bytě máme jen japončíka Balíka,že tu není velký pes je opravdu znát.Měla bych s tím vážně něco dělat :-)
Za to na zahradě je přítomnost velkých psů jasně viditelná,manželův udržovaný trávník vzal rychle za své {5;28} psi ho fakt nešetřijou :-)
Přílohy

Fotografie0515.jpg
Fotografie0515.jpg (50.27 KiB) Zobrazeno 7048 krát

Fotografie0516.jpg
Fotografie0516.jpg (41.38 KiB) Zobrazeno 7048 krát
KEESSIINNKKAA

Další

Zpět na Ostatni plemena