Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pražský krysařík (přerostlý) TIMEČEK

máte nechrti plemeno a chcete se podelit o zazitky s nim, super

Pražský krysařík (přerostlý) TIMEČEK

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 22 bře 2009 13:45

Představuji vám našeho Timečka, kterého jsme si vzali z útulku ve Dvoře Králové n. Lab. ještě než k nám přišla Page. Už to bude skoro 3 roky. Teď bydlí u přítelových rodičů, protože mu svědčí jedináčkovství a já ho můžu mít stále pod dohledem, protože bydlí kousek ode mě.
Timečkovi bude 7 let, ale hyperaktivitu má na rozdávání. Je to rozený bitkař, troufne si i na pitbuly :lol: Už mnohokrát to odnesl kousanci, ale nedá si říct.
Asi nezažil dobré zacházení, zpočátku napadal kolemjdoucí děti (čím menší dítě, tím víc zuřil),
cyklisti mu vadili, no prostě to byl nevyrovnaný pes.
Teď už je v pododě, nikoho a ničeho si nevšíma, jen těch psů, ale to ho musí některý vyprovokovat ;)
Jeho největší zálibou je jídlo, kdyby mohl, sežral by úplně všechno. Ale povahu má kočíčí, přijde se pomazlit jenom když chce ON SÁM, jinak cení zoubky anebo v lepším případě se zahrabe pod deku, aby na něho nebylo vidět a všichni mu dali pokoj :lol:

Tady je to malé čertisko :twisted:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Žaneta Hofmanová

Re: Pražský krysařík (přerostlý) TIMEČEK

Příspěvekod Magda v 22 bře 2009 14:51

Ahoj Timečku, také trpíš Napoleonovským komplexem? Máš recht, my nahatý to známe, panička nám sem taky založí topic, tak si budem vyměňovat názory, víš my ale už máme velkou kámošku Abbey tak si to můžem dovolit prudit na ostatní pejsky :lol: Ale už to moc neděláme, Abbey se nám smála, tak už tak nehysterčíme. :lol:
Magda

Příspěvekod Magda v 22 bře 2009 14:54

Jo a to foto na stole, to je jak u nás, taky nás furt sundavaj, hele a umíš zapnout telku, my jo, když jsme sami tak si ji zapínáme, akorát neumíme vypnout, tak nám na to panička přišla :lol:
Magda

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 22 bře 2009 16:38

To jsem zvědavá na nahatý, to bude sranda, když i telku si umí obsloužit sami :lol: :lol: :lol: Ještě že k nim přibyla rozumná Abbey !
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod pupulu v 23 bře 2009 08:07

Jéje ten je hezkej.Měla jsem 15 letou Lucii.Ta byla úplně úžasná a vypadala přesně takhle. :D
pupulu

Příspěvekod tereyska v 27 bře 2009 16:09

je to tedy fešák :) četidlo. My nikdy neměli malého psa.. já vždy měla pocit že ho v noci zaslášpnu :lol: , ale on by mi to asi nandal víc než ten velkej když o něj občas zakopnu :lol: . Tak to jsme zvědavá taky na ty nahtaý až ti budou . Zdravíme Timiho a celou smečku :)
tereyska

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 09 čer 2009 15:55

S Timěčka se teď stal andílek, je týden po operaci a tak je ještě pořád v útlumu a nezlobí.
Je smutnej a pořád jenom spinká.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod Lucky v 09 čer 2009 16:55

Ahoj Timečku,
tak to my Ti přejeme, abys byl brzy zase veselý a zlobivý. :-) ;)
A co vůbec broučkovi bylo nebo je?
Lucky

Příspěvekod Žaneta Hofmanová v 09 čer 2009 17:11

Timeček byl na operaci kvůli močovým kamenům a zároveň při operaci přišel ještě o kouličky :x
Nedalo se nic dělat, bylo to ze zdrav. důvodů. Asi hlavně kvůli tomu je tak smutný :lol:
Žaneta Hofmanová

Příspěvekod dadynka v 09 čer 2009 20:46

Ahoj Žanetko, to je mo líto, u nás v baráku je jeden yorkšírek, taky má za sebou operace, trpí na to, ale vždy je pak líp. Tak držím palce, ať je brzy veselý pesánek :11:
Kája
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Další

Zpět na Ostatni plemena