Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Nelinka kříženka Italáčka

máte nechrti plemeno a chcete se podelit o zazitky s nim, super

Nelinka kříženka Italáčka

Příspěvekod Monča v 04 bře 2011 21:59

Moji milí psí a člověčí kamarádi,
tak kooonečně se zadařilo, hučela jsem do paničky skoro každý den horem dolem, od rána do večera a od večera do rána, že chci taky svůj topíček. Panička už to moje neustálé remcání, odmlouvání a smutné psí oči (ty umím báječně) psychicky nevydržela, tak jsem tu ;) Jmenuji se Nelinka, ale doma mi říkají různě. Někdy Nelo, to když náhodou krapet zlobím, Neluno, když zlobím teda hodně, pak zase Kelišová, to když jsem mooooc zvědavá a strkám rypáček tam, kam nemám no a nakonec Správcová, to většinou slyším, když jsem na balkoně a skrz žbrdlinky poctivě šmíruju okolí a u toho samozřejmě patřičně řvu (ale jenom když se něco pohne, třeba človíček, zviřátko a občas i pytlík zachycený na stromě). Páč kam dohlédnu, to je prostě všechno moje :3: Letos v srpnu mi budou 4 roky, a prý jsem údajně kříženec italáčka a pinče. Původně si mě brali jako pinčátko, ale taťka měl asi silnější takový ty potvůrky, tak prý vypadám spíš jako italáček. Mně je to fuk, hlavně, že jsem v teple a mám co jíst ""-1() Nevím, jak vy, ale úplně nejvíc ráda ze všeho spím, všude a vždycky, teda hlavně s paničkou v postýlce, na sedačce, pod sedačkou a pak taky v tý krabičce na čtyřech kolečkách. Strašně ráda s našima hraju hru autobus. Znáte to? Jen co se zvednou ze sedačky, už tam sedím já, hehe, pak mě teda jako vyženou zpět do pelíšku (asi autorita nebo co), já pak dělám jako že spím, ale nespím, já totiž číháááám a jakmile se zase někdo zvedne, šup a je to moje a takhle je to pořád dokola, je to príma :113:
Taky miluju jídlo, úplně všechno a kdykoli, teď v zimě mám nejradši mandarinky, potřebuju prý vitamíny, abych nechytla tu čuněčí chřipku. A taky hračky, jéééje, hračky, to je mor. Panička by si pomalu měla vzít asi vedlejšák, jelikož jsem ničitel hraček a ty prý stojí nějaké peníze (nikdy jsem je neviděla, ale asi to bude něco důležitého). Sice mi kupují ty, co mají dlouho vydržet, ale ten, kdo je tlapkuje, tak tomu asi moc nerozumí. Třeba na poslední Vánočky jsem jich dostala asi 6 a z nich mi během půl hodiny vydržely už jen 4, heč ""-()
A děsně se bojím u pana doktora. Předtím mě naši vylákají jakože na výlet, tak se obleču, učešu, navoním a už sedím v autíčku a s nadšením se dívám z okýnka. Tu přistaneme na tom plácku před veterinárním baráčkem a v tu chvíli by se ve mně krve nedořezal. Nejradši bych se v tu ránu zakousla do okolního stromu a dělala větev. Začnu se klepat, kňučet, prosit, plakat, dokonce se v čekárně dobrovolně zvážím, ale naši jsou neoblomný, áááách jo. Je tam ale jeden moc príma doktor Jiřík, moje tajná láska, ale o něm vám budu vyprávět až příště. Teď jdu zase hrát autobus {5;26}

Nela.jpg
a zase já
(86.81 KiB) Zatím nestaženo

Nela_2.jpg
tak to jsem já
(138.31 KiB) Zatím nestaženo
Monča

Re: Nelinka kříženka Italáčka

Příspěvekod Liba v 04 bře 2011 22:05

Ahoj Nelinko... ty jsi ale hezoučká holčička... to je fajn že už máš svůj topíček.... no ty jsi ale vážně krásný haful... a kolik to máš hraček.... teda!!! :103:
Liba

Příspěvekod Katka-Temnotka v 04 bře 2011 22:07

Nelinko jsi nádherná slečna a vítáme Tě tady :) Moc Ti to sluší {5;13}
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Příspěvekod Monča v 04 bře 2011 22:17

Moc děkujeme za pochvalu a jsme šťastné, že jsme mezi vámi ;)
Monča

Příspěvekod pupulu v 04 bře 2011 22:34

Krásná holčičko vítáme tě!! {5;13}
pupulu

Příspěvekod Zuzcha v 04 bře 2011 22:43

Ahoj rošťando! {5;26} Vítám tě! Prosím tě jaký že to hraješ autobus???
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Monča v 04 bře 2011 22:48

Zuzcho, no to je taková moje moc oblíbená hra. Je to jako v klasickém autobusu, jen co se zvedneš ze svého místa, tak je okamžitě zabrané někým jiným - a takhle to přesně vypadá u nás doma. Jakmile se, byť na jednu pikosekundu, někdo zvedne ze svého místa, hádej, kdo tam vcuku letu je ""7-()
Monča

Příspěvekod Zuzcha v 04 bře 2011 22:59

jo takhle to je s tou sedačkou ahaaaa, já jsem dneska poněkud přibržděná :oops:
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

Příspěvekod Monča v 04 bře 2011 23:05

To nic, naši mi taky někdy říkaj, že jsem ňáká zabržděná, ale to já teda vůbec nejsem, jenom se mi nechce poslouchat jejich povely, oni si myslí, že protože jsem pes, tak musím poslechnout, ale já je časem přesvědčím, že to teda nenene :68: a že já jsem tady vedoucí ""-()
Monča

Příspěvekod jitul v 04 bře 2011 23:07

Ahoj Nelinko! :103: Dobře, že už jsi o sobě něco napsala :113: {5;13}
jitul

Další

Zpět na Ostatni plemena