Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Ana, malá slečna z Madridu

máte nechrti plemeno a chcete se podelit o zazitky s nim, super

Ana, malá slečna z Madridu

Příspěvekod Lucky v 07 zář 2009 13:30

Ti z Vás, kteří sledovali "španělskou kauzu", si asi vzpomenou na tuto fenečku.
Takže Aninka našla domov v Praze u paní Vrbenské, která nám poslala krásné fotky a milou zprávu, kterou s jejím dovolením kopíruji sem:

... Aninka byla představena jako rezervovaný pes, jehož důvěru je třeba získat (a on ji oplatí velkou láskou). Netuším, jak se nám to povedlo - a nechtěla bych to zakřiknout, ale Ana se projevuje jako nesmírně vášnivá a milující bytost, která se Velmi rychle se adaptuje na všechny členy rodiny, včerně čtyřnohých - i bez ohledu na to, že v bytě nebydlí (nevadí jí ani velká ovčačka Ema, naopak, hrají si spolu :-)). Zahrnuje nás opravdu vroucí láskou, pokud chce zdůraznit svoji přízeň, objímá kolem krku a tiskne hlavičku k člověčí tváři. Čtrnáctiměsíčního vnuka se trochu bojí, ale v tomto ohledu se snažíme být dostatečně prozíraví.
Měla jsem obavy, jak se bude dařit vzájemná komunikace v jiném jazykovém prostředí: absolutně žádný problém, našprtanou španělštinu jsem rychle opustila, abych ji nemátla. Komunikuje se česky a po psím :-D. Ana Je velice chytrá a učenlivá, dokonale asertivní v tom nejpozitivnějším významu. Perfektně hlídá. Myslím (a znovu - doufám a věřím), že se tu cítí bezpečná. Pelíšků má samozřejmě několik, dle vlastního výběru. Taky se od minulé soboty výrazně zakulatila...
Přikládám několik obrázků z malého výletu minulou neděli. Určitě přibudou další: Ana je fotogenická :-)...

Tak krásný život, Ano. :103: :53:
Lucky

Re: Ana, malá slečna z Madridu

Příspěvekod Tereza T v 07 zář 2009 13:46

Ana je kouzelný voříšek. Strašně moc jí přeji její novou supr rodinku. :53:
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Příspěvekod Kateřina v 07 zář 2009 13:51

Moc krásné povídání. Jsem moc ráda, že se má Anička tak skvěle. Lidé ve Španělsku z toho určitě budou mít také radost....
Posílám pozdrav pro pejska i paničku a budu se těšit na další povídání ;)
Kateřina

Příspěvekod Magda v 07 zář 2009 13:58

Jěžíš, já vždycky nad vším bulím, i nad tím co má šťastný konec. Ana se u transportu trošku bála, asi nás na ní bylo moc, ale je skvělé jak hned zapadla a moc a moc díky, za její krásný nový život. :54: :53:
Magda

Příspěvekod Dona v 07 zář 2009 14:14

Jé, ta je roztomilá :105: Tak aŤ se má v Čechách fajn. :54:
Dona

Příspěvekod Petra v 07 zář 2009 14:24

JE TO MOC KRÁSNÉ "1"-() Někdy dostáváme dárek,aniž bychom tušili, že je dárkem. Ana bude asi ten případ. ""9-()
Petra

Příspěvekod pupulu v 07 zář 2009 17:23

Aničku jsem držela když přijela,aby se ostatní mohli věnovat zbytku zvířátek.Tahle fenka vypadala prvních 15 min.že radši umře než by byla se mnou.A postavit jí na zem na vodítku,to bylo nemožné.Strachy se počůrala.Po cca 15 min.si začla zvykat a pak už se i tulila a papala piškotky.Je to opravdu krásná holčička a jsem moc ráda,že se má krásně.Aničko vše nej do nového života. :113: :54: :53:
pupulu

Příspěvekod dadynka v 07 zář 2009 19:37

K tomu není co dodat. Fenečka našla poklad a Vy také. Krásný život Vám všem. :53:
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Girlie v 07 zář 2009 20:47

To je krásné. Z fotek úplně dýchá radost a štěstí toho roztomilého šotečka, který si užívá domov a páníčkům by snesla modré z nebe. Aninko moc Ti přejeme takový báječný život, kterého ses dočkala. :41:
Girlie

Další

Zpět na Ostatni plemena