Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Rama z Herodesova Domu

máte nechrti plemeno a chcete se podelit o zazitky s nim, super

Re: Rama z Herodesova Domu

Příspěvekod evana v 02 dub 2010 06:18

jojo leni ale to uz ted je celoplosne o vsech ovcacich ramus ma dobry rodice ale sama ma problemy od mala furt nam smajda na zadni a na prednich ma proslapy a to ji odmala neco strkame ted uz chasoton tak uvidime zda seto zlepsi mno jsou to strasny chovy uz jento ze jeji tetovaci cislo 35100dost . Za sebe muzu rict ze jsem se na tohle stene tesila pac segra ze zacatku delala jen ovcaky no jo ale ted abych se bala aby se vubec dozila dospelosti za segry sse ty jeji cuby dozili treba14 v pohode no varovala nas ze ovcaka uz ne ale mi meli svou hlavu. :107:
evana

Příspěvekod pupulu v 02 dub 2010 06:33

No jo ovčouni jdou do kytek páč to je jednoduchej chov a odchovy jedna báseň-porod,štěnda-fena zvládá sama..a tak to chová každej.Podle toho to vypadá,a když se ještě přidaj dysplázky 2/2 jako běžná norma chovu..Dnes už bych do toho nešla.Ale pořád je mám v srdci.A možná jednou až "nastane" razantní změna v podmínkách chovu bych do toho šla znovu.Ramuš to bude mít ségra dobrý,když budeš cpát a cpát vyváženým vápníkem(tedy kombinace s fosforem-chasoton je o.k.),bude to dobré.Takhle šramtá 85% štěňat ovčounů.Pro ní je dobrý,že je lehká a nemá dědičné zatížení-rodiče i prarodiče jsou 0/0,takže se to s postupným ukončením růstu srovná.
pupulu

Příspěvekod Jana v 02 dub 2010 16:32

Musím říct,že před 30-ti lety jsme měli taky krásnýho německýho ovčáka. Dodnes je mám moc ráda,ale už bych si ho nemohla pořídit,protože bych asi nenašla normálního psa. To co z nich je nyní to je opravdu hrůza. Minule na výstavě jsem se celkem omylem dostala k jejich kruhu a bylo mě fakt do breku. Jsou to chudáci psi. Za chvilku už ani nebudou chodit,ale plazit se. Ale Rama vypadá opravdu moc hezky to máte štěstí. :54:
Agir a Keliška a Jana ze Dvorů
Jana

Příspěvekod Lenka Č v 02 dub 2010 18:13

ty brďo 2/2 jsou ještě norma? :o ,tak to už se fakt nedivim ničemu,chudáci psi.Naše Elina právě měla 3/3 a Cerouš 0/0(pan chovatel,od kterého jsme Cera měli,nekřížil tady,ale v Německu,taky měl špičkový chov.)právě kvůli ní jsem se musela smířit,že štěňátka nemůžem dovolit.Ale měli by tenkrát krásný štěňata :8:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 03 dub 2010 17:51

Jojo Leni 2/2 je povolené až 3 je zákaz chovu.Tož tak je to nastavené a podle toho to pak vypadá.Zadky jim nechávaj až u země.No lituju NO když je vidím na výstavách co je to dnes za mrzáčky.
Dnes jsme se pěkně vyřádili:

Snímek 107.jpg

Trocha výcviku-i Lukáškovi se to moc líbilo a Ačko nakonec dal.

Snímek 393.jpg

Chtěla jsem Ramě ukázat jak se chodí kladina,ale ona mě předeběhla a málem mě smetla (no málem,nakonec jsem spadla) :lol:

Snímek 401.jpg
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 03 dub 2010 21:05

super fotečky ""5-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Předchozí

Zpět na Ostatni plemena