Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Majitelé

pro milovniky těchto krásnych a noblesnich zvirat

Re: Majitelé

Příspěvekod Ajka v 29 pro 2011 18:54

Díky za pochvaly, ještě aby s náma Biddy zvládla alepoň krokovky do okolí, volně si nezaběhá, ale trošku se projít není na škodu.
Domov bez psa je pouze příbytek.
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod westička v 29 pro 2011 18:57

To jsem viděla úžasný video s azavakem, jak běhal vedle koně :) Nebýt Shaggy takový janek, domluvila bych mu to taky :) Zatím se snažím doma prosadit jen koloběžku :D
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Ajka v 29 pro 2011 19:23

S námi běhá buď americký buldog nebo kříženec labika s NO a ten je k neutahání, co ještě naběhá okolo, minule běhal po břicho ve sněhu a my byly v sedle přes 3 hodiny. /4§:)
Biddy a její smečka Alena, Filípek, Lucinka a Fero, bez kterého by jsme smečkou nebyli a nakonec nás nespolubydlící koník Frisko.
Ajka

Příspěvekod westička v 29 pro 2011 19:31

Tak to je mazec :shock: Příště osedlat jeho ! :D
"Za peníze si můžeš koupit docela dobrého psa, ale nekoupíš si zavrtění jeho ocasu."
westička

Příspěvekod Nikola.Mull v 29 pro 2011 21:49

Wááu, ten je krásný, jakto že nevim že je někdo s chrtidlem u Teplic? :D a teď i s koníkem, to se musíme určitě někdy přijet podívat :) {5;36}
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod jitul v 29 pro 2011 22:03

Téééda, nádherný kůň {5;13}
jitul

Příspěvekod Ajka v 30 pro 2011 09:02

Nikol, protože jsme úplně čerství majitelé adoptáčka, jinak jste vítáni, jen musí umrznout nebo uschnout, momentálně jsou koně v rozdupaném oraništi, kde se nám sem tam podaří i nechat botu, bleee.
Ajka

Příspěvekod Blanka.Mull v 30 pro 2011 14:30

Jasný že nebudeme otravovat teď ale někdy až bude líp se domluvíme, jak jsem psala nemáme auto, takže až nám někdo pujčí tak všechny objedeme :))
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 30 pro 2011 14:30

To jsem já Nikola, píšu od mamky z profilu
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod jesi v 30 pro 2011 15:15

A můžu mít dotaz kde od Teplic přímo jste?? Já registruju zatím pouze koníky v Bystřanech... Na koníka bych se přišla kouknout taky, popřípadě házet smutné oko po svezení :lol:
jesi s Honey
jesi

PředchozíDalší

Zpět na Koně