Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Společné venčení v severních Čechách

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Společné venčení v severních Čechách

Příspěvekod Dáša Trojáková v 05 říj 2012 08:58

Když jsem se koukla na mapu adopťáčků, docela jsem byla překvapená, kolik nás tady okolo Liberce je :-) Proto bychom rádi, kdyby se přidal každý kdo bude chtít, všechny uvítáme,přesné místo a datum začátku výletu dodáme :-) Bude to tak, aby se to většině hodilo. :) Výletík bychom vymsleli někde po Českém ráji. Budeme se těšit :-)
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Re: Společné venčení v severních Čechách

Příspěvekod Lucu v 05 říj 2012 10:28

Daško, počítej s náma ;) , víkendy mám volné, přizpůsobíme se...
♥ Coco Chanel y Gian Luca y Jollie ♥
Lucu

Příspěvekod Veronika Křimská v 08 říj 2012 06:38

Ahoj Dáši, my bychom se též přidali, dej vědět místo, datum a čas :-) Já ani nevím, že tu někdo takhle je, takže se rádi seznámíme, vyrážíme hodně často, tak aspoň nabereme kontakty, ať nešmajdáme sami :-) :-) :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Dáša Trojáková v 08 říj 2012 07:11

Takže sraz bude v Turnově( čerpací stanice a na druhé straně stojí LIDL) u výjezdu na Jičín na čerpací stanici... Společné pojedeme do Borku a výletem půjdeme Podtroseckým údolím, kde je plno krásných rybníků, přes Trosky. Je to asi 17 km, skoro pořád po rovině, kopeček nějaký až tak na Troskách. Už jsme to šli a bylo to moc kezké:-) Pejsci se unaví a večer bude klid a tichoučko :-D
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 08 říj 2012 07:13

K těm kilometrům, Charlie to šel a byl moc spokojený, takže to vážně nění nějak moc. Je to skvělá procházka a i ti, co nesnáší kopce, tak si přijdou na své :-D protože je to téměř pořád po rovině, až na Trosky je to do kopečka :-). Uvidíme, psala paní redaktorka co má Ash, že by šla, tak uvidíme :-) Jinak událost je i na Chrtí zemi, tak se kdyžtak jukni :-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská v 08 říj 2012 09:28

super, 17 km je na pohodu :-) Už se těším :-) Akorát mi to prosím připomeň tady na foru, až se to datum bude blížit, ju? Děkuji :-)
Veronika Křimská

Příspěvekod Dáša Trojáková v 08 říj 2012 10:11

Jo ono tam není :-D já myslela že ano :-) Datum je 14.10., to znamená příští neděli :-)
Dáša Trojáková

Příspěvekod Dáša Trojáková v 12 říj 2012 14:43

prosím, kdo se k nám v neděli přidá a není na fcb, napište prosím sem, abychom věděli počet:-) A na všechny na místě srazu počkali :-) díky
Dáša Trojáková

Příspěvekod Veronika Křimská v 13 říj 2012 12:54

Dáši a kdo vše vůbec jde?? V kolik je kde sraz případně?
Veronika Křimská

Příspěvekod catchie v 13 říj 2012 14:10

Verčo, sraz je zítra v deset hodin v Turnově( čerpací stanice a na druhé straně stojí LIDL) u výjezdu na Jičín na čerpací stanici... My se hlásíme :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Další

Zpět na Společná venčení