Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Noční procházka Prahou

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Noční procházka Prahou

Příspěvekod tereza v 29 led 2009 15:19

Tak uz dlouho se Zdenou planujeme prochazku Prahou, pesky z Karlina az na Staromak, Sice sme chteli pred vanoci ale muj vanocni ruch v salonu nam to nedovoloval. Aby vsichni meli hezky pesanky pod stromeckem strihala sem dlouho do noci. Nic mene plan zustava a teseni velike. Uz sem okoukla, ze porad dostanem na staromaku svaracek a tak kdy Zdeni vyrazime? Vcera sem to rikala panicce od Mernlina a Luny no a to je chodec vyhlasenej. takze by nas sla slusna smecka, treba se nekdo dalsi i prida.

Tak co jak ste na tom s terminy?
tereza

Re: nočni toulka Prahou

Příspěvekod Zdena v 29 led 2009 15:29

No je to výzva! Musíme to naplánovat. Já akce plánuju max dva týdny dopředu. Už vím, že příští pátek nemůžu, tento víkend taky ne. Napište mi třebas nějaký datum - já se tomu přizpůsobím. Ozvu se ale až zítra - ted svištím se smečkou na kopec, dokud svítí slunce - buhví kdy se zas dostanu takhle brzy z práce.
Zdena

Příspěvekod Lucie v 29 led 2009 15:48

tak planujte za 14 dn nejakej datum my se prispusobime ;) muzem i ve vsedni dny nejen v patek
Lucie

Příspěvekod Zdena v 30 led 2009 09:32

A tak to bychom mohli i příští týden. Třebas středa - na Jarmilu, 4.2. Co? Nebo čtvrtek?
Zdena

Příspěvekod Lucie v 30 led 2009 11:07

STREDA JE SUPER TAK NA JARMILU ;)

kdo pujde jeste s nami?
Lucie

Příspěvekod Zdena v 30 led 2009 16:31

Tak já počítám s tou středu a přeju krásný víkend. Budu zase v pondělí. Bylo by to moc pěkný, kdyby šel průvod chrtů městem ;)
Zdena

Příspěvekod Zdena v 04 úno 2009 09:51

Tak jak to bude večer? Vyrazíme z Florence? Odjinud? Přidá se někdo? V kolik?
Zdena

Příspěvekod eklim v 05 úno 2009 08:04

To je škoda, proč zrovna ve středu, my bysme šli taky, ale já zrovna ve středu mám do večera práci, než dojedu domů, tak je sedm večer. Prosím, příště pátek, sobota, nebo neděle a půjdem určitě ;) taky.
eklim

Příspěvekod Lucie v 05 úno 2009 09:09

nelitujte, covek mini panbuh meni. Vcera sem spolecnou toulku Prahy vysklila ja za coz s emoc omlouvam ale sem v tom dost nevine. Merlin, ktrehoted casto hlidam chytil nejaky osklivy virus a pri navratu z prace mne doma cekala hystericka ubulena panicka, dehidrovany s teplotou merlin a uz sme se ritily na AA VET tak sme cekali az zabere infuze takze z toulani po Praze bylo NIC :-((( no tak snad priste alemusimrici, zeMerlin je uz o dost lepsi, dnes si dame infuze znovu, jen tak svicne provetrat penezenku :lol:
Lucie

Příspěvekod Zdena v 05 úno 2009 09:26

Nic se nestalo - my jsme se sice chvíli potulovali kolem osmé u Florence, ale pak jsme šli k vodě a moc pěkně si tam začuchali. Pořád lezem na kopec, tak byla zas jednou změna. Snad to klapne příště.
Zdena

Další

Zpět na Společná venčení