Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Noční procházka Prahou

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: nočni toulka Prahou

Příspěvekod Martina v 05 úno 2009 12:19

Navrhuju nějakou neděli až bude trochu teplejší počasí, přes Karlův most, Kampu a třeba na Petřín, následně by si paničky daly někde kafíčko a pejskové oddech. Snad by přišlo i víc lidí, co takhle koncem března - duben? :P
Martina

Příspěvekod Lucie v 06 úno 2009 10:15

no my sme se chteli jit cournout vanocni Prahou a popit svaracek. Vanocni prahu uz nestihnem ale svaracek se porad vari :- )))

V dubnu muzem take to uz bude takova jarni toulka prahou bez svaracku :-)
Lucie

Příspěvekod Zdena v 06 úno 2009 10:48

Já pevně věřím, že na Velikonoce už zase odvelím smečku na chalupu. Ale to nevadí.

Určitě to lze zorganizovat jako větší akci, my jsme to mysleli jenom tak jako večerní venčení se svařákem, protože to máme obě kousek. Já občas chodím po nábřeží až k Rudolfinu... moje kachní slídiče to moc zajímá ;) jenom pak vlézt do toho davu lidí se mi se smečkou moc nechce když nemám jinou motivaci než venčení.
Zdena

Příspěvekod eklim v 06 úno 2009 19:28

Výlet na Petřín není vůbec špatný nápad, i procházka kolem Vltavy, nebo také jsou pěkné procházky směrem od zoo podél řeky, směrem k útulku a teď se prosím nesmějte, myslím to vážně, moc pěkná je procházka v areálu Bohnické léčebny. Je tam obrovitý park a můžou tam pejskové. Lidi tam jezdí na kolečkových bruslích, běhají a tak. Pak jsou tam dvě možnosti, jak si dát kávu. :| Už aby bylo pěkné počasí. Eva a Mike
eklim

Příspěvekod Návštěvník v 31 led 2010 16:49

eklim píše:Výlet na Petřín není vůbec špatný nápad, i procházka kolem Vltavy, nebo také jsou pěkné procházky směrem od zoo podél řeky, směrem k útulku a teď se prosím nesmějte, myslím to vážně, moc pěkná je procházka v areálu Bohnické léčebny. Je tam obrovitý park a můžou tam pejskové. Lidi tam jezdí na kolečkových bruslích, běhají a tak. Pak jsou tam dvě možnosti, jak si dát kávu. :| Už aby bylo pěkné počasí. Eva a Mike
Návštěvník

Re: Noční procházka Prahou

Příspěvekod corc.kerry v 10 led 2011 20:27

Škoda že nejsou fotečky. Nepřidáte někdo?
Angelika,Kristýna,jezevec Šmudla, dva drobečkové Sonic a Bambi
corc.kerry

Předchozí

Zpět na Společná venčení