Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Společné rodinné setkání - Nerinka a její dětičky

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Společné rodinné setkání - Nerinka a její dětičky

Příspěvekod Badra ginever v 04 bře 2013 17:56

no tak super,dnes jsem to tam uz davala trosku do kupy ale je tam desny blato.chtelo by to vic slunicka.tak obednejte pocasi a nejaky datum. /§:9)
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod Johnka v 05 bře 2013 18:04

Tak jsme dnes byli na cvičáku. Sešlo se nás tam skutečně dost,počasí nádherné,dokonce se podařilo přijet i Martině s podencama. S Andýskem jsme trénovali poslušnost,dnes vážně úžasné odpoledne. Fotografky měly plné ruce práce, tak už se těšíme na foto.
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Dáša Trojáková v 05 bře 2013 18:09

No tk sem s fotečkama :-) ""5-()
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Romča + R + D + D v 05 bře 2013 18:31

Odezvy zatím nejsou, ale určo se to poddá...začíná být pěkné počasí, tak musíme vymyslet termín, který by byl vhodný.
To: Badra Ginever, pokud jste smířeni s rozoranou zahrádkou :) pak bychom určitě nabídku přijali :)
Romča + R + D + D

Příspěvekod Badra ginever v 06 bře 2013 17:22

snad to preziju,je to stejne jenom pro pejsky,nic nez travu tam nemam
Vlaďka,azawaci Accra,Badra a Lily,labrador Akido,kocky Monty a Ceylan a krajta kralovska
Badra ginever

Příspěvekod catchie v 07 bře 2013 21:13

Tak mam jeste jeden navrh!!! Nasi nam nabidli svoji zahradu. Nachazi se v Hrusicich, je to kousek od D1, takze i moravaci by to mohli mit bliz. Berte to jako srdecne pozvani, drobne obcerstveni k dispozici, velka oplocena zahrada samozrejmosti! Popremyslejte :-)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Petula v 08 bře 2013 08:58

Tak prostory máme, to je paráda :-)...já se budu účastnit kdekoli a kdykoliv a s kýmkoliv....vždyť nemusíme být jen pokrevně s Nerčou spříznění :-).... Spíš se musíme domluvit, zda to spácháme ještě před Chrtím strazem v Jizbicích nebo po...konec dubna nebo začátek června?
Peťula, Pája, Majla, Nera, Valina a šéfová Amy, Pongo (žijící ve Španělsku)+ přímé příbuzenstvo Verdy :-)

Zásadní životní otázka dne:
Chcete muže nebo psa?
Odpověď:
Záleží, jestli si chcete nechat posrat koberec nebo celý život...
Petula

Příspěvekod catchie v 09 bře 2013 11:11

Já osobně jsem spíš pro červen - bude už spíš pěkně. Navíc Mařenka nám jde snad tento měsíc na operaci a je větší pravděpodobnost, že v červnu by se už mohla alespoň chvililinku s chrtama proběhnout taky, ale pokud by ostatním vyhovoval spíš duben, tak se přizpůsobíme! Jsem zvědavá, jaká bude účast :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Předchozí

Zpět na Společná venčení