Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Čáslav

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Venčení Čáslav

Příspěvekod Lucka v 07 srp 2011 09:52

Kdybych já blbec chodila častěji na forum tak bych o tom věděla a přijeli bysme taky...Ale nevim jak Jake,koukala jsem, že ste tam měli maleho pejska a nevim jak by zase Jake reagoval...:(
Jake + páníčkové Lucka a Víta
Lucka

Příspěvekod stana v 07 srp 2011 09:56

No ona Nelinka sedi stejne stale na kline a Jess od Baby uz zna a hlavne Jessule se neda.Vcera si hodila sprint s Lerrym a uplne v pohode mu stacila. :lol:
stana

Příspěvekod Lucka v 07 srp 2011 10:01

Jj s Jess je uplně v pohodě. je to škoda,myslela jsem, že ste to pořádali minulý týden - to sme nemohli, tak sem ani na foru nebyla...tak snad příště :D
Lucka

Příspěvekod Baby v 07 srp 2011 10:50

No jo Luci já ti úplně zapomněla aspoň napsat. ALe jen kvůli tomu počasí, do poslední chvíle jsme čekali, jak bude. Snad na to příště nezapomenu. Jake by byl v pohodě s pejskama, ale ty naše buřty, který jsme měli u vedlejšího stolu by tu jeho návštěvu těžko přežily {5;24} , známe ho zlodějíčka.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Lucka v 07 srp 2011 15:01

To neva Péťo, máš toho ted sama dost.... Musim chodit víc na forum :D Jj, ty párky by se museli hlídat, nebo spíš Jake:D
Lucka

Příspěvekod Návštěvník v 17 kvě 2012 20:27

Ahoj lidi, tak kdy se sejdem na nejake to venceni {5;32} nebo opekani. Snad uz budu hezky. Tesi se Ruby a Shiloh.
Návštěvník

Příspěvekod Baby v 18 kvě 2012 07:26

Ahoj Stáni, my kliďo dorazíme, když navrhneš datum. Dlooooouho jsme vás neviděli, takže přijedeme moc rádi. A pokud se tuto sobotu nudíte, tak doražte vy k nám na dílnu. Cestu znáš. Bafani už mají pořádný výběh, tak se vyblbnou. Jen tě předem upozorňuji, že Eda je pěknej žárlivec a bude i od tebe odhánět tvoji smečku :21:
Baby

Příspěvekod Dona v 18 kvě 2012 07:42

My snad taky dorazíme.... jen máme malý problém.... naše Eli bude asi odhánět taky... ale Lucku od Víti. Nějak si v něm našla na srazu zalíbení {5;24}
Dona

Příspěvekod Baby v 18 kvě 2012 08:31

Zdeni, jaký snad? Jo a myslím si, že to Lucce vadit nebude, snad za pár let {5;24}
Baby

Předchozí

Zpět na Společná venčení