Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Čáslav

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Venčení Čáslav

Příspěvekod Lucka v 27 črc 2011 15:19

Ahojky, my bysme se tak rádi s Jakeem přidali, ale tuhle sobotu to asi nevyjde...:( je to škoda, na Seči je krásně:D Tak si to hezky užijte :D
Jake + páníčkové Lucka a Víta
Lucka

Příspěvekod Baby v 27 črc 2011 18:19

Tak už nám jde internet. Stáni, jak jsem psala v sms přijedeme, v nejhorším porodím u vás na zahradě :lol: .
Katka přijede taky a asi vezme i děti, tak snad Zdena vezme holky taky a můžou si hrát spolu. Ale to se ještě domluvíme v pátek a dáme vědět.
Už se moc těšíme.
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod stana v 27 črc 2011 18:29

Jasne Peto, pro tebe jen nutnost zakladni zachranny porodni balicek :lol: . neboj to zvladnem, Zdena to ma v maliku. Budeme se tesit a vemte sebou slunicko.
Lucko, tak to nejak zkuste a prijedte.
stana

Příspěvekod Dona v 28 črc 2011 08:06

Peti, tatínka máme na veteránburze, takže vezu celé osazenstvo - psi i děti {5;32}
Dona

Příspěvekod Baby v 28 črc 2011 09:56

Tak paráda, Babynka bude mít další přípravu. Po včerejší návštěvě Katky s dětma se Jessulka už docela otrkala a přestává se dětí bát, no a Baby samozřejmě zalezlá v koutě ani chloupek nevystrčila. Ale Kačka byla tak hodná a šla holky vyvenčit i s dětma a prý si od nich venku vzala piškot, což je obr úspěch ""5-()
Baby

Příspěvekod Dona v 28 črc 2011 12:43

Jo, Peťo, chce to na dobrůtky. U nás si psi, zvlášť Lery, holek nevšímají, spíš se jim vyhýbají a tak občas strčím Eli pytlík s pyškotama na prohloubení vzájemných vztahů {5;17}
Dona

Příspěvekod Dona v 28 črc 2011 12:43

piškotama :oops: už jsem na tý mateřský nějak dlouho, už píšu a snad i mluvím (a myslím?) jak Tatar!
Dona

Příspěvekod stana v 28 črc 2011 23:03

Srazik ve 13 hod. na chalupe. Tesime se. {5;1}
stana

Příspěvekod Baby v 29 črc 2011 18:03

Já jen potvrzuji účast, my dorazíme v plné polní :lol: , Kačka jede v koloně s námi. Výjezd z Pcí máme v jednu, takže před druhou bychom měli být na místě. Snad nebude celé odpolko lejt, mám na ty buřty fakt chuť.
Baby

Příspěvekod Dona v 30 črc 2011 08:27

Ráno jsem muže odbyla, když jsem mu zatrhla, aby si s sebou na veteranburzu vzal kus štrůdlu s tím, že ho beru ke Stáně. A to mám za to - to počasí. Kdybych s sebou nemusela brát holky, tak se psama jedeme, ale pro holky by to lítání a lezení v mokré trávě nebylo zrovna ono - nebo možná pro ně jo, ale ne pro mě, jakožto pečující matku. Přeci jen nebudu riskovat zdraví. Ach, jo. Už jsme to konzultovaly se Stáňou... u nás bude asi večer buřtguláš /§9:) , ale klidně koupím nové na příští týden. :103:
Dona

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení