Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Čáslav

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Venčení Čáslav

Příspěvekod stana v 17 lis 2010 14:59

Tak i my pridavame neco malo z nasich spolecnych venceni. Doufame, ze se k nam brzy prida i blizke okoli adoptaku. Jasne , ze privitame i ty ostatni. Dnes super prochajda kolem časlavských rybníku s Petrou , Baby a Jess, Zdenou, Donuskou a Lerrym no a ja se svymi krakeny Shilohem a Rubiskou.

v.jpg

v1.jpg

v2.jpg
stana

Re: Venčení Čáslav

Příspěvekod stana v 17 lis 2010 15:01

v3.jpg

v4.jpg

v5.jpg
stana

Příspěvekod stana v 17 lis 2010 15:02

v7.jpg

v8.jpg

v6.jpg
stana

Příspěvekod Dona v 17 lis 2010 15:06

Děkujeme za fotky. Prochajda byla mooc fajn :113: Tatínek hlídal holky a já měla volnooo. To by sme měli dělat častějc. Teď mi tu leží a dělají mrtvolky, ani hlavu nezvednou, když se tu něco děje. /§:1)
Dona

Příspěvekod stana v 17 lis 2010 15:09

U nas taky kazdy zabral jednu postel. :24:
stana

Příspěvekod Rosťa-OV v 17 lis 2010 15:13

krásné ženské,ještě krásnější "chrti" a já v tom začínám mít velký "CHAOZ"....kdo si má všechny ty psy,lidi,jména pamatovat ??, nějak se nám to hodně rozrůstá a nějak strácím přehled kdo je kdo a co je jaký pes....ale to je moje chyba a asi s tím nic neudělám...ach-jo..... :109: ....fotky fajn a pesani s holkama ještě více fajn ...!!!
Rosťa-OV

Příspěvekod stana v 17 lis 2010 15:21

Tak Rosto, podam k tomu vysvetlivky. Blondynka,cerna bunda tj. Petra+ Baby a Jess, to je to male torpedo. Ta nejvyssi v cernem satku je Zdena+ Lerry a Dona (dva zlataci), no a ten zbytek jsem ja Stana+ Shiloh a Ruby. nakonec jsme se videli na sraziku ve Splavech, ale tech zenskych tam bylo fakt moc. :24:
stana

Příspěvekod Magda v 17 lis 2010 15:24

Super výlet, Baby vypadá, že už je otrkaná i v cizím prostředí, že?
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 17 lis 2010 15:56

No superko...!!! Jsem ráda, že se takové společné venčení podniká i jinde než v Praze :) ... Na fotečkách vypadátě všichni moc a moc spokojeně .... i když počásko nebylo úplně "slunečné", tak je vidět, že jak chrtiska, tak dámy si to užily ""4-()
pzlkovanova

Příspěvekod wild owl v 17 lis 2010 16:14

Holky, to jste si to opravdu krásně užily, je z toho cítit pohoda :113: .... Baby už je také dost klidná, alespoň podle fotek. Já si myslím, že si to ale nejvíc užila Zdena - to volno (od dětí a neustálého střehu a nějakých povinností). :3: :P
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Další

Zpět na Společná venčení