Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

procházka Brno

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

procházka Brno

Příspěvekod petruska.01 v 20 bře 2011 20:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jsou i nějací adopťáčci v Brně nebo okolí? Mám 10ti měsíčního vlkodava a chtěla bych si ještě někdy v budoucnu adoptovat chrta (zatím ale nemám vhodné podmínky) a tak jsem myslela že bysme třeba mohli někdy jít na procházku abych se s těma krásnejma bafáčkama mohla aspoň pošušňat a nabrat plno nových informací. {5;17} {5;35}
petruska.01

Re: procházka Brno

Příspěvekod Magda v 20 bře 2011 20:16

V Brně jich je spoustu, určitě vám tady napíší až budou na foru. Jinak Vás vítáme na foru a klidně založte vašemu pejskovi topík a podělte se s námi o zážitky z vašeho společného života.
viewforum.php?f=29
Magda

Příspěvekod stana v 20 bře 2011 20:22

A KLIDNE DORAZTE NA VENCENI I DO CASLAVI. BUDEME SE TESIT. :103:
stana

Příspěvekod Bronislav v 20 bře 2011 21:22

Aho Peťulo. Určitě něco spácháme, ale do toho já nekecám, to mají na starosti místní dámy. A do Čáslavi taky začneme jezdit, hned jak tam pojede nějaká šalina ;) .
Bronislav

Příspěvekod stana v 20 bře 2011 21:28

Saliny tady jezdi a dokonce i prime z Brna. Monca taky jednou takovou v sobotu prijela.Sice jsou delsi a ne tak barevne, ale to vuuuubec nevadi. :68:
stana

Příspěvekod Monča v 20 bře 2011 21:30

Jujuju, to je svatá pravda, akorát, já jsem jela z opačného směru,z Prahy směr Brno, to by Broňa musel z Brna směr Praha a kdyby náhodou přejel Čáslav, tak si ho v Praze odchytnem a posadíme do správného vlaku a předtím ještě stihneme vyvenčit. {5;36}
Monča

Příspěvekod Bronislav v 20 bře 2011 21:32

Mě vyvenčit ? Supr , dojedu.
Bronislav

Příspěvekod wild owl v 20 bře 2011 23:07

{5;24}
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod petruska.01 v 21 bře 2011 19:05

jee tak to jsem ráda že jste se ozvali {5;19} ...... do Čáslavi se bohužel teď nedostanu i kdyby tam jezdili trolejbusy :D .....málo času......ale na takovou menší procházku s Bronislavem, ostatníma brňákama a s našima čtyřnohýma (i dvounohýma) miláčkama by čas byl
{5;35}
petruska.01

Příspěvekod Tereza T v 21 bře 2011 19:31

Také zdravíme z Brna,
na procházku bychom s Enynkou šli celkem rádi, ale pouze pokud by byla v neděli dopoledne. Ostatní dny jsem bohužel sama a chodím jen s kočárkem tzn. pouze po blbých cestách ;) a nemám kluky komu nechat.
Jo a v neděli jsem potkala nějakého pána s černou chrticí, bohužel jsme se nebavili, ale vypadala jako adoptanda. No, spíše jsem ještě neadoptovaného chrta snad nepotkala 8-)
Tereza, Igor, Štěpánek, Mareček a Robinek a dále lurcherka Annie, kočka Micka a skinny Kikinka
Tereza T

Další

Zpět na Společná venčení