Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

procházka Brno

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: procházka Brno

Příspěvekod Klarriska v 27 zář 2011 20:09

Tyyyjo, to zni dobre ""7-() Koukam, ze Brona vedel koho vybrat za vedouci vypravy ""5-() Super, uz se moc tesime! {5;35} {5;35} Samozrejme i na vsechny ucastniky {5;37} - kolik nas vlastne bude? {5;32} A pridaji se i vlkousi? {5;25}
Klarriska

Příspěvekod Kačka v 27 zář 2011 21:10

Vlak do Omic přijíždí vždy v celou, tak by jsme to viděli na devátou ať můžeme dělat ty přestávky, užijem si hospůdku a doma nejsme zas až večer! ;)
Jinak vlkouškům jsem napsala, minule jsme je trošku zmohly, tak uvidíme jestli někdo půjde. {5;36} :24:
Zatím tedy počítám s Cindy, Amber, Mannym, Nukym,J+J a s Magsi. Myslím, že to i stačí, ale budeme moc rádi když se přidají další! Vybrali jsme takovou cestu, kde nás nebude nikdo otravovat, takže může jít i zástup pejsků, takže ještě jednou všechny moc rádi uvítáme!
Nezapomeňte, vítáme 3 nové dušičky, které přijely za námi na Moravu! ((14:))
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Denisa v 28 zář 2011 11:16

Tyyy brďo, co jsem četla i na fb tak půjdou i nějací Vlkouši.. jelikož náma cloumá teď nějakej bacil tak se musíme dát pořádně do kupy jináč nebudu moct.. víš jak tasemničky mi berou dost energie.. ale poctivě čajujem a paralenujem a tak takže se těšíme na neděli... a na nový pejsky chjoooooo už aby..
Denisa

Příspěvekod Kačka v 28 zář 2011 17:11

Jéé Denčo, snad to není nic vážnýho, pěkně se vylež, nic nedělej ať seš brzo zdravá, bez tebe a bez Nukyho to nebude úplně ono! :( Snad to bude do neděle dobrý!!! Každopádně se půjde pomalu a z více zastávkama a není to taková dálka jak Bobrava, ale samo uvidíš jak ti bude! {5;19} Teď jsem koukala na fb a předběžně to vypadá na 6 vlkoušů!!! Tak mám radost, že půjdou zase!
""-() {5;25}
Kačka

Příspěvekod Denisa v 29 zář 2011 15:40

Ne je to jen rýma a kašel a bez energie... ale na tu neděli se tak těšíme už jen proto, že pokud se uzdravíme s Míšem oba tak oba pojedem i Vítek se přidá tak i kvůli tomu se těším o to víc a jsem zvědavá na Amber a tak víš.. tak hlavně aby se to neprotáhlo na víc jak 8km :))))))
Denisa

Příspěvekod MishaF v 29 zář 2011 20:00

Ahoj všichni,
konečně se mě uvolnil po dlouhé době nějaký víkend a tak pokud by to nevadilo, tak se hlásím na jako účastník na nedělní vycházku a Nelly samozřejmě půjde taky.
MishaF

Příspěvekod Denisa v 30 zář 2011 20:03

Ty Kači co to jako je sraz Vlkoušů jsou teda jako fakt hrozní.. to s náma nakonec nepůjde žádný?
Denisa

Příspěvekod Kačka v 01 říj 2011 10:39

Nevim Denčo, taky jsem na to koukala jak z jara, když už je nějakej sraz naplánovanej, tak bych tam asi taky neházela další, ale co už, s tím nic neuděláme!Moc jsem se na ně těšila, mám je strašně ráda! {5;36} Třeba nějakej vlkouš přijde a když ne uděláme čistě chrtí srazík! {5;35} I tak to bude super, těším se hlavně na Amber a na kluky, na těch teď hlavně záleží, aby se cítili dobře!!! :8:
Kačka

Příspěvekod Bronislav v 01 říj 2011 18:36

Tak zítra vy ušmudlanci :twisted: :24:
Bronislav

Příspěvekod Kačka v 01 říj 2011 18:41

No Broňo, jací ušmudlanci! "3"-()
Mám dobrou zprávu, určitě půjdou 3 vlkodávci a jeden krisařík!!!!!!!!! :21: Tak dávat všichni bacha, aby to nedopadlo..... {5;34} /§:5)
Jo a možná půjde i Kris a vlkodav Skar, ale dnes se stěhovali, tak nevim, možná toho budou mít plný brejle! :shock:
Tak zítra po deváté!!!!!! ""7-()
Kačka

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení