Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

procházka Brno

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: procházka Brno

Příspěvekod Kačka v 23 zář 2011 17:12

Děkuju, vše v pořádku :67: , na chvíli mám zas pokoj, ale brzo bude zas další! :?
Mags, Daronek, Kačka, Michael a Minnie která v našich srdcích navždy zůstane
Kačka

Příspěvekod Klarriska v 24 zář 2011 10:33

Ahojte,
tak uz jsme kompletni :-) Pristi nedeli si piseme a snad nam do toho nic nevleze...
Tak se mejte zatim krasne a za tyden ahoj...
K&M&J&J
Klarriska

Příspěvekod Kačka v 24 zář 2011 17:19

Ahoj, bylo by bezva když půjdete s náma, kluci aspoň poznají, že jsou tu i jiní chrtíci! Moc se na vás těšíme, kam se půjde upřesníme! Takže všichni pište kam se chcete podívat, ju. Kdo je pro Údolí Bílého potoka? :lol:Nebo pište další návrhy! :)
Kačka

Příspěvekod renedol v 24 zář 2011 20:30

Super, tak to bude paráda, další kámoši. Manny už je celej natěšenej, nejvíc reaguje, když mu řeknu, že uvidí Megsi, asi láska... :9: Tak musíme ještě teda vymyslet kam, hlavně asi už nebude moc teplo, tak někam kde se můžem po cestě kdyžtak schovat...Popřemýšlíme a napíšem... :39:
renedol

Příspěvekod Kačka v 26 zář 2011 20:16

Tak co jak jste se rozmysleli??? :7: Mně se uvolnila i sobota, takže pokud byste všichni šli radši v sobotu, tak můžem! Ale asi necháme tu neděli,možná s tím už někdo počítá, co kluci od Klarrisky? :69: Máme tedy asi čtyři návrhy, první je Údolí Bílého potoka, druhý je Mariánské údolí, jiná trasa než jsme šli minule, kde je taky spousta hospod, třetí je procházka v lese v Jundrově kde bydlí a jak navrhoval Broňa, nebo můžem do Tetčic (kde je taky krásná procházka) za klukama, teda jestli budou chtít! :) Takže napište kam byste chtěli jít, klidně i někam jinam, mně je to jedno, ale hlavně někam pojďme, přece nebudem sedět doma, když je tak krásně! Tak šup psát!!! ""1-() ""-2)
Kačka

Příspěvekod renedol v 27 zář 2011 08:51

Já bych prosím nechala tu neděli. V sobotu máme naplánovanej výlet s malým, už sme s ním nebyli nikde ani nepamatujem. A kam to já nevím, každopádně jdou s náma i kluci tentokrát, takže někam dojedem klído autem.
renedol

Příspěvekod Bronislav v 27 zář 2011 10:38

Necháme tu neděli, Amby přijede v pátek a v sobotu bude mít sotva rozbalený kufr ""-3() . Já bych zvolil jako vedoucího zájezdu netradičně Katku ""-2) ať si zvolí kudy tudy. Jo, Amber v překladu znamená jantar, taky jantarově žlutý, tak jsem hodně zvědavý co tobude za pryskyřici :shock: .
Bronislav

Příspěvekod Klarriska v 27 zář 2011 13:35

Ahojte,
nám je to celkem jedno, můžeme se dopravit kamkoliv, ale v Tetčicích to zatím moc neznáme, takže docela netuším, kam by se dalo jít... Ještě bych se chtěla zeptat v kolik se asi tak vyrazí? Jestli by to nešlo radši třeba odpoledne nebo prostě později než úplně ráno...
Klarriska

Příspěvekod Kačka v 27 zář 2011 19:19

Ahoj,tak už to mám vymyšlený, ale můžu vám říct, že to nebylo vůbec jednoduchý! :109: :18: Chtěla jsem vyhovět všem, jenže to bohužel nejde! :( Tak doufám, že se vám bude procházka líbit! {5;13}
Nakonec jsem zavrhla Bílej potok, protože na Šmelcovnu a zpět je to větší dálka než jsme šli naposledy a tak dlouhou trasu necháme na jaro. Mariánské údolí taky padlo, páč tam chce jít Renča od Brenďáka, která v neděli jít nemůže a chtěla nás tam provést a nakonec i Jundrov, kde je sice pěkně, ale procházka by byla moc krátká a taky to tam s Broňem známe a už jsme tam na prochajdě byli! Pak jsem hledala něco hóódně blízko Brna, jenže všude je to samej cyklista, tak to by se nám taky asi moc nelíbilo.Pak byla další podmínka a to taková, že se většinou chcete vracet na stejné místo odkud jsme vyšli, že tam budete mít třeba auto, tím se výběr trasy taky velice zužuje, takže dnes jsme nad tím seděli asi 3 hodiny! :18:
Takže mi zbyly ty Tetčice kde nově bydlí J+J. Tak jsme tam s Míšou vymysleli opravdu krásnou procházku, která bude mnohem méně náročná (musíme myslet na naši nastávající maminku!), bude měřit celkově 8km a to půjdeme pomalinku a budeme si moct dovolit třeba i delší zastávky, podle toho jak budete chtít!
Výchozí bod jsou Omice nádraží, pak Údolím Zlatého potoka (kdysi se tam těžilo zlato! :shock: ) až na samotu Bučín a dále směrem do Tetčic a nějaké pěkné hospůdky (je jich tam dost, tak si nějakou vyberem)!No a po občerstvení se sedne na vlak a jede se domů, kdo bude mít auto zaparkované v Omicích, tak se sveze jen jednu zastávku a je tam, takže prosím, košíky pro pejsky s sebou i ti kdo by jel autem!
Doufám, že budete spokojení a že se vám trasa bude líbit! :)
Přidávám vyznačenou trasu a fotečku z Údolí!
Obrázek
Obrázek
Kačka

Příspěvekod Bronislav v 27 zář 2011 19:40

Fajn a v kolik paní vedoucí :shock:
Bronislav

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení