Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pardubice a okolí

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Pardubice a okolí

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 16:56

Už jsem dnes musela založit nový topik Pce a okolí, aby jste viděli, jak hezké to máme na závodišti, když tam není milion lidí, jako na Velké a snažím se i zájmcům ukázat, jak strašidelný a neuvěřitelný je Taxis, protože v TV to vypadá, jako sranda překážka. Navíc má člověk možnost si tady řádně provětrat pesany na kvalitním povrchu. Opravdu se snaží koníčkům zachovat dobrý podklad, aby ty jejich nožky netrpěly. A pro nás je to jako na koberečku ;) . Dnes byla kvalifikace na Zlatou podkovu ve všestrannosti. Výhoda je, že můžete až k překážkám a lépe je vidět než z tribuny. Stres je to pro závodící, protože laická veřejnost je mnohdy na obtíž a pletou se před koněm.
Přijeli za námi Jakeovci, Katka s Beníkem bohužel ne, protože Kačka měla nějakou oslavu :lol: , takže vlastně dala přednost alkoholu před zdravotní procházkou :24: . (Kači já vím, že řídíš).

CIMG2629.JPG
Přílohy

CIMG2630.JPG
CIMG2630.JPG (220.85 KiB) Zobrazeno 6283 krát
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Re: Pardubice a okolí

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 16:58

CIMG2631.JPG
CIMG2631.JPG (196.21 KiB) Zobrazeno 6282 krát

CIMG2632.JPG
CIMG2632.JPG (211.91 KiB) Zobrazeno 6282 krát

CIMG2633.JPG
Baby

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 17:00

CIMG2635.JPG

CIMG2638.JPG

CIMG2640.JPG
CIMG2640.JPG (140.47 KiB) Zobrazeno 6281 krát
Baby

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 17:01

CIMG2641.JPG

CIMG2642.JPG
Baby

Příspěvekod Dona v 17 dub 2011 17:07

Ahojte, taky jste se pěkně provětraly - my dnes dali čáslavské minikolečko, sluníčko krásně hřálo a bylo to fajn. ""-2)
Dona

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 17:08

Jinak Jessule dala Jakeovi pěkně za vyučenou. Chudinka až brečel, jak se jí bál :24: . Ale ona si s ním chtěla hrát a schválně ho štípala do nohou a ocásku. Jake už je s Jessulí v pohodě a nemá tendence jí lovit, ale jiní pejskové ho moc zajímali, hlavně černý kokr, ten by byl prý mňam ""-1() .

Jinak jsme se předběžně a nezávazně domluvili, že další společný výlet na závodiště proběhne 21.května, kdy se běží 1.kvalifikace na Velkou. Hlavně zvu ty, kteří rádi sází (jako já), je to pak větší adrenalin a po závodech by mohla proběhnout prochajda po závodišti. Samozřejmě bude záležet i na počásku. Ale to ještě určitě nějak domluvíme.
Baby

Příspěvekod pupulu v 17 dub 2011 17:17

Krásné fotečky,hezky jste si to užili! {5;13} To je fajn,že už si Jake zvykl na Jessulku.On se naučí.A Péťo kde máš to bříško?Žádné nevidím....!!? ;) :lol:
pupulu

Příspěvekod Baby v 17 dub 2011 17:26

:24: schovaný pod mikčou, Pupulko neboj na srazu si ho užiješ ažaž, i když Zuzka určitě vyhraje :lol: .
Jinak Jake je docela v pohodě, občas vyjede na nějakýho pejska a někdy si zas skoro nevšimne. Připomíná mi chováním Myšáka od Jitul, ale potřebuje pevnou ruku a jasný povely. Dnes jsem snažila to ještě Lucce a Víťovi vštípit do hlavy, aby mu dávali jeden povel např. nesmíš a když nic nedělá-hodný, aby v tom měl jasno a věděl co se po něm chce. Oba to moc dobře chápou a jen jde o to si to vžít, aby mohli reagovat okamžitě, Lucka se opravdu snaží, takže si myslím, že to bude brzy ok.
Baby

Příspěvekod wild owl v 17 dub 2011 19:25

:113: Krásné prostředí, krásné fotky!
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Katka-Temnotka v 17 dub 2011 19:50

No teda super moc sem na Vás myslela, ale musela jsem na narozeniny švagrové, mimo jiné dělám řidiče drahému :( Když už jsem si říkala , že se urvu, tak sem musela drahého odvézt domů, kde ve vesnickém klubu probíhala porada ohledně akcí v Kladině.. Mám peška no :( Ale ozvala se Marcelka s Máťou a dojela na chvilku ukázat Anýska, takže Nám a hlavně mě zvedla náladu.
Každopádně se brzo ukážeme a moc ráda se přidám na další randění !!!
Katka +Martin + děti Kačenka +Péťa+ voříšek Kirí + CC Abrinka + Grey Beníček :) http://abraka-red-witch.estranky.cz
Katka-Temnotka

Bydliště: Kladina u Sezemic-9,8km od Pardubic, 22,5km od HK, 11,6km od Holic

Další

Zpět na Společná venčení