Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Procházka Čertovy hlavy

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Procházka Čertovy hlavy

Příspěvekod Mon v 06 kvě 2011 16:21

Takže, děvčata, zajištěno.... jediná podmínka pana hospodského jsou psi na vodítku. Což je u našich miláčků jasné.
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod Soňa v 06 kvě 2011 19:30

Děkujeme "1"-()
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Morganka v 06 kvě 2011 19:34

Jéé tak vám všem přejem krásný výlet my se zůčastnit nemůžem jsme tento víkend bez auta
Morganka

Příspěvekod pzlkovanova v 06 kvě 2011 19:37

Supéér, Mon, děkujeme uctivě :) ... jinak Morganko, neboj, takových setkání ještě bude hafo! ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Morganka v 06 kvě 2011 20:09

Jo já vím my jsme si naplánovali na zítřek velkou procházku z bráníka kolem Vltavy,to bude taky fajn a víte co budeme na vás myslet {5;35}
Morganka

Příspěvekod Mon v 06 kvě 2011 20:40

Děvčata, POZOOOOOOR!!

Právě mi drahá polovička řekla, že se v Liběchově něco staví, takže se tam nedá projet!! Jak celý týden marodím, tak to šlo totálně mimo mě. Objížďka je signalizovaná směrem na Štětí, což je ale hovadina a strašná zajížďka. Lepší je vzít to za Mělníkem doprava na Chloumek a pak zase směrem na Kokořín zase z kopce dolů na Liběchov. Je to zajížďka dobrých 20 minut!
Mon, boxer Maxík, Lady Amy Greyhound, galgušky Olympia a Vincenta, pan šiperka Geoffrey od Prachovských skal, prcek šiperka Dassy Bohemia Animo (neboli Daphne) a naše šéfka Miška.
Mon

Příspěvekod pzlkovanova v 06 kvě 2011 20:42

jéééééžiši :109: to jsem zvědavá kam dojedu ...
pzlkovanova

Příspěvekod Soňa v 06 kvě 2011 20:55

{5;24} No ještě že vyrážíme o půl hodiny dříve :-)
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Mon v 06 kvě 2011 21:13

No to já to mám z mojí strany jednodušší, ale zase mám obavy, abych zvládla ten kopec, ještě nejsem v pohodě... aby mě pak hafani netáhli do kopce :9: :24:
Mon

Příspěvekod Veronika Křimská v 07 kvě 2011 07:21

Holky, tak u nás není jasné, zda dorazíme :-( Nelča měla po ránu zvýšenou teplotu a mě je taky nějak divně :-S
Jinak Péťo, chtěla jsem vzít právě jenom Baránka, aby si zvykl na cizí psy. A Luci, Habouš by právě zůstala doma, protože na Baránka se potřebuju soustředit, takhle mezi psama :-D Už se strašně lepší, na veterině býval teď naprosto v pohodě i na psy, kteří po něm vyjížděli, tak to chceme testnout takhle "venku".
Ale teď právě záleží, jak na tom bude Nelča. S teplotou jí k našim na hlídání vozit nechci. Chci být s ní a hlavně ona je vždycky i trošku mrzutá, což je jasný. A to nejdůležitějšííííí, já mám takový ten syndrom, kdy sem přesvědčená, že se o ní postarám nejlíp :-D :-D :-D Což je pochopitelně kravina :-D
Veronika Křimská

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení