Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Meteor

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Venčení Meteor

Příspěvekod Soňa v 06 kvě 2011 20:35

Nevím co to přesně je, ale Praha 10 má taky oplocené psí hřiště :
oplocená plocha mezi ulicemi Škvorecká, Černokostelecká a Úvalská
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod pzlkovanova v 06 kvě 2011 20:38

NO jo, Soni, ale tam nám nedávno postavili agility překážky, takže pro chrtí lítání je to nyní naprosto nepoužitelné :( mám to 8 minut chůze od baráku a chodila jsem tam.. se mi chtělo úplně brečet, když tam dali tu agility blbinu :( Dannýk si tam vždycky tak nádherně zasprintoval a teď je to tam totálně na houby :(
pzlkovanova

Příspěvekod catchie v 22 zář 2011 13:30

Někdo v sobotu na Meteor? Nikdy jsem tam nebyla, ani nevím, kde přesně to je, ale máme paníčka v práci a já s klukama celý den na zadku sedět nebudu :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Morganka v 22 zář 2011 13:59

Je to ulice U Meteoru za městským úřadem Prahy 8 a my se rádi přidáme třeba 16 hodin nebo dřív?
Morganka

Příspěvekod catchie v 22 zář 2011 14:07

To raději dřív, co takhle třeba ve dvě? Jsem teď zjistila, že mi tam jede přímá tramvaj, no není to báječný? :69: Od teď už dneska nebudu na netu, tak buď se můžeme domluvit přes telefon 721 117 993 nebo až zítra :)
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Příspěvekod Morganka v 22 zář 2011 18:50

Tak co kompromis 15 hodin,dřív nestíhám to ten sobotní oběd :105: :10: :103:
Morganka

Příspěvekod hrdlička v 22 zář 2011 20:45

Jééé, tak si to tam pěkně užijte :113: .
My jedeme bohužel na návštěvu... tak se s pejkama (teda s pejskem) nikam nedostanu... :( .
Tak to snad vyjde někdy příště, budeme se těšit :67: .
Andrea+Milan+Adámek+Matoušek+bělouš Cargo +greyka Rose +kočičky útulníčci Mourinka a Barča = Sázavská smečka
http://www.mujpejsanek.estranky.cz
http://www.cargoqueenoftwins.estranky.cz
hrdlička

Příspěvekod catchie v 23 zář 2011 08:33

Mno došlo mi, že jsem naprostý idiot - v sobotu můžu jenom dopoledne... od dvou hodin musim byt u babicky v nemocnici :109: uplne mi to nedoslo.. predtim jeste musim hodit psiky zase zpatky domu... jak me mrzi, ze jsem te, Vladko, tak mystifikovala! takze vazne jedine kdykoliv dopoledne, ale to zase nevim, jak budes zvladat obed... dej vedet, ju ;) a andrejko, tobe bych se zkusila ozvat bud na nedeli nebo mi rekni, kdy by se ti to hodilo v tydnu a ja pokud mozno prijedu do Senohrab :)
catchie

Příspěvekod Morganka v 23 zář 2011 11:36

Ok chápu tak my pojedem sami a Vámi někdy příště :103:
Morganka

Příspěvekod Morganka v 15 říj 2011 10:02

Vážení mám pro Vás kdo se chystáte na venčení na Meteor důrazné varování-meteor v tomto stavu ve kterém se nachází není pro vaše čtyřnohé miláčky bezpečný!!!!!!!!!!!!! V dolní části oplocení se nachází dost velký počet děr-více méně menších,ale jsou tam i takové,kterými by se menší grey protáhl-pak jsou tam i velké díry,které na pohled nejsou vidět-jsou slátány tenkou bužírkou,která po prvním náporu psa povolí a pes má během vteřiny volnou cestu z pozemku,jen díky obrovskému štěstí se teď Morgan spokojeně válí v posteli a já včera v slzách nemusela svolávat záchranou pátrací akci-celou otřesnou příhodu popíšu v Morganovo topiku.Napadlo nás s Věrkou se kterou jsme tam byli,že příště by jsme sebou vzaly klubo nějakýho drátu a díry zalátaly akorád když o tom teď přemýšlím nevím jestli by se nam to podařilo-prohlídli jsme už se všemi psi na vodítku asi třetinu jedné strany plotu a těch děr jsme objevili fakt dost,spíš by stálo za to zjistit kdo má na starasti údržbu tohoto pozemku a obrátit se na ně s žádostí o opravu oplocení,bylo by nám líto přijít o toto místo hafani se tam supr vyběhaj,ale za tohoto stavu vážně ne nechci už nikdy zažít pohled na svého mizícího psa
Morganka

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení