Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Meteor

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Venčení Meteor

Příspěvekod pzlkovanova v 05 říj 2010 10:23

Stáni, jsem si na 100% jistá, že byli dva Siloh (to víme obě) - za krkem a druhý na 100% černý pes mu drásal tu nohu... ale kdo to byl, to nemám tucha :( .. černé tam byly jen holky Lena a Ruby - takže jedna z nich - netuším, která - Hanka od Leny říkala, že Lena stála opodál a koukala.. ty jsi zase viděla Rubynku že taky nic.. nevím, fakt netuším - já mám všude černo jenom vidím ten útok - druhý pes na 100% černý...

Ale to je fakt už asi šumák kdo jak a co .... hlavní je, že Sosínek bude v pořádku ! a už se stejně nikdy nic takového nestane, protože to nedovolíme :)
Takže jak píše Marzita - košíky a hurá do Chrastavy ! :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Hanka v 05 říj 2010 10:41

Stáňo, ohledně toho pronásledování - mě to taky nedá pokoje, jestli přeci jen ne Lena, ale ona si s nima hrála už do začátku, se Sosáčkem i ostatními, doma ani na procházce nevrkne ani na malé pejsky, ochotně stojí a nechá se očmuchávat. Teď se začínám bát, aby si holky něco neudělaly doma, když jsem v práci :(

Sosáčkovi držíme palce a přejeme mu, aby už to všechno bylo za ním.
{5;17}
Hanka + Růženka a Lena+Bubla, Bára, Sára, Dafné, Bína-Týna a Ben
charitativní e-shop: www.fler.cz/hankapetr
Hanka

Příspěvekod pzlkovanova v 05 říj 2010 10:47

nééé Hani, to se vůbec nebojte!!! Však víte, že greyové jsou spolu normálně naprosto v pohodě a dokonce mají rádi společnost dalších psů !! Však víte sama, jak to začalo ... tohle se vám doma určitě nestane!!!
Je mi jasné, že každý po prožití, či přečtení tohoto zážitku asi trochu zapochyboval, ale tohle byla opravdu situace, kdy se to může stát s jakýmikoliv psi, když je jich více najednou a jsou "soutěživý"-- ostatně i malý raťafáci se občas nepohodnou ale vzhledem k jejich velikosti to není taková melta...
Lena má ty svoje psí parťačky jako svoji smečku a až na nějaké menší ujasňování pozic tam určitě nic takového nehrozí! ;)
pzlkovanova

Příspěvekod Hanka v 05 říj 2010 10:55

Jasně, já po svých velmi krátkých zkušenostech - s Lenou - si naopak myslím, že greyové jsou nejmírumilovnější pejsci, a že si musím alespoň podrbat každého, kterého potkám
- to se týče i negreyů :)
Jen 2x se mě snažili kousnout - a to byla spíš chyba páníčku, pejsek hlídal.

Tak snad se uvidáme v sobotu v Praze...
Hanka + Růženka a Lena+Bubla, Bára, Sára, Dafné, Bína-Týna a Ben
charitativní e-shop: www.fler.cz/hankapetr
Hanka

Příspěvekod stana v 05 říj 2010 16:40

jak pise Marzita...hura do Chrastavy. No, my radeji ne.
stana

Příspěvekod pzlkovanova v 05 říj 2010 17:47

Ale Stáni, neblbni!! Však to ohlídáme.. víš sama, že když neběhají tak jsou v poho... a kdyby se proběhnou chtěli tak dostanou "hanibaly" a to se nic stát nemůže!! :67:
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 05 říj 2010 17:56

Stáni,vždyť budou mít všichni košíky,nemůže se nic stát :67:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pajarosi v 05 říj 2010 19:25

Stáňo!!!!! To bude v pohodě. Jen se z toho musíme vzpamatovat a na to máme ještě čas. A díky moc za vyřízení. Uvidíme se v Chrastavě a basta. :25:
Pája+Sosák+Tulipa
pajarosi

Příspěvekod pzlkovanova v 05 říj 2010 19:39

jojo Pájo, přesně tak... dušičky se do té doby zahojí :) a kdo pesana chtít pustit nebude, tak ho do výběhu prostě nepustí - to je jednoduchý... :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Zuzcha v 22 říj 2010 20:01

PA140860.JPG
Ahoj Pražáci, chtěla bych v neděli okolo poledne zkusit venčení na Meteoru, ovšem pouze kvůli chrtům, tak jestli by se k nám někdo přidal přijedeme. {5;28}
Zuzka, Laura a jejich smečka Suri a Butch (greyhounds) a pan Šedivý
Zuzcha

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení