Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Venčení Meteor

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Venčení Meteor

Příspěvekod maudě v 03 říj 2010 11:44

pzlkovanova: děkuju moc za přijetí a pozvání, určitě dorazím - bohužel dnes to sice nebude, protože nemůžu, ale hned příště se dostavim:-) už se moc těším. co dobrého můžu chrtíkům přinést? ""-1()
maudě

Příspěvekod pzlkovanova v 03 říj 2010 17:48

Dneska, boužel, nejsem poslem dobrých zpráv ani pohodových fotek...
Bohužel došlo dnes na Meteoru k potyčce našich greyhoundů, kdy než se stačily nasadit náhubky všem došlo k napadení Sosáčka Mistiho (zafungoval zde tzv. smečkový efekt, který je u greyhoundů znám).
Sosáček to chudák odnesl opravdu ošklivými zraněními, kdy jsme museli volat záchranku, která poté Sosíka odvezla na kliniku. (To v jakém stavu Sosík po útoku skončil, zde raději ani nebudu rozepisovat).

Byl to opravdu otřesný zážitek a z důvodu, že nechceme, aby se toto kdykoli opakovalo, uplatňujeme počínaje dnešním dnem pravidlo, kdy na VŠECH společných venčeních, kdy psi volně pobýhají, musí mít každý z nich náhubek! Pokud náhubek mít nebude, nebude se moci volného pobíhání s ostatními zúčastnit.
Všichni jsme se shodli, že Vám všem tuto opravdu nepříjemnou zkušenost sem do fora napíšeme, aby se předešlo něčemu podobnému. Je pravda, že se za celou dobu nikdy nic takového nestalo - ale jak se říká "nikdy neříkej nikdy"..
Před chvílí jsem po telefonu mluvila s Pájou, dobrou známkou je, že si pro něho už jedou a tedy budou si ho domů moci odvést již dnes, což nebylo na začátku jasné.
Jakmile budeme vědět více, budeme vás informovat, popř. nám napíše něco sama Pája - až bude na to mít náladu.
Pájo, všichni na vás se Sosáčkem MOC myslíme a věříme, že s tvojí péči bude Sosík brzy v pořádku a uvidíš... než se dočkáte Maurušky, bude Sosáček téměř fit!!!
pzlkovanova

Příspěvekod stana v 03 říj 2010 17:56

Diky Petro, ze jsi to sem napsala. Shiloh byl jeden z tech co Sosaka napadli. Nechapu jeho reakci, protoze normalne beha a vychazi jak s malymi tak i velkymi psy. Mama ma pekineze a labradora a moc casto se nevidi. Je mi to vsechno moc lito, vedet co se stane, tak jsem radeji zalezla doma. Pajo, nezlob se.
stana

Příspěvekod jesi v 03 říj 2010 18:10

Tak držím sosáčkovi palečky aby se brzy dal dohromady. A pro Haňuli jdu objednat ještě náhubek :113:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod stana v 03 říj 2010 18:30

Taky jdu jeden priobjednat.
stana

Příspěvekod pupulu v 03 říj 2010 18:33

Je to smutné,zvlášť pro Sosáčka,držíme všechny tlapky ať je brzo fit. :54: Co se Shilona týká je to přirozené ve větším počtu Greyů a stát se to může.Minule na Podlevíně začal strachem ze smečky kvičet při běhání toffee a taky se na něj vrhli.Naštěstí v pohodě,většina měla náhubky.čím více Greyů pohromadě tím je riziko větší a proto i na jarním srazu byla do výběhu nutnost mít náhubek.Třeba Samson ve více psech bez náhubku být nemůže a Jack je také záludný-je to asi tím,že neumí prohrávat a při společném sprintu na sebe vrkají,tím se provokují a pak to může blbě končit.Já na společná venčení vždy nosím náhubky a kdo vrká dostaneho a je klid.Je to pak bezpečnější pro všechny zůčastněné. :113:
pupulu

Příspěvekod stana v 03 říj 2010 18:36

No Pupulu to je prave ono, my ho meli, ale v ruce. byl to fofr. Desny, priserny, fakt mazec. Fuj.Shiloh ted chrni jako by nic. hajzlik jeden. Fakt me nasr...
stana

Příspěvekod pupulu v 03 říj 2010 18:41

Stáńo je to jejich přirozenost,bohužel on za to až tak nemůže.Vím,že to štve a mrzí,pár kolizí jsem s čoklisema zažila.Myslím,že jsou všichni poučení.A teď je jen důležité,aby se Sosáček brzo uzdravil. :54:
pupulu

Příspěvekod wild owl v 03 říj 2010 18:49

Jojo, pupul má naprostou pravdu.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod stana v 03 říj 2010 18:53

Nic jineho si nepreju, radeji bych to schytala ja ,kdyz jsem rvala Shiloha, aby ho pustil.
stana

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení