Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Seznámení se s chrty v Praze

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Seznámení se s chrty v Praze

Příspěvekod Quendi v 10 lis 2011 13:40

Zdravím,
jsem čerstvě nastěhovaná do Prahy a doma mám jednoho skoro 8měsíčního greye. Rádi bychom si tady v Praze našli běhací kámoše na společná venčení, tak jak jsem měli v Ostravě. Máme perfektní venčící místo, Prokopovo údolí, ale zvládáme i cestu metrem, šalinou i autobusem, takže klidně někam dojedeme. Najdou se chrtí kámoši? :) {5;35}
Quendi

Re: Seznámení se s chrty v Praze

Příspěvekod Petra v 10 lis 2011 13:56

Qendi, velká část lidí z prahy se pohybuje i na Facbooku. Zkuste si najít adopce na FB- je v tomhle pružnější na domluvu.
Petra

Příspěvekod Dona v 10 lis 2011 14:03

Ale jinak jsou chrťáci po všech částech Prahy a rádi využívají venčící prostory, na kterých je možné pustit adopťáky na volno - Meteor a Vysočany.
Dona

Příspěvekod catchie v 10 lis 2011 15:10

Mno ja osobne jsem na tom s facebookem (posledni dobou i celkove s internetem) naprosto mizerne, z Prahy ale jsme a mame desetimesicniho spanelskeho galga, to by si s Vasim greyem urcite rozumeli! Kdyztak tel. cislo na me je 721 117 993, tak pokud byste chteli, tak se ozvete a domluvime se na venceni. Jsme ted bez auta, ale pokud to nebude moc komplikovane cestovani, tak dojedeme i MHD.
Štěně Nery a Felíska galgo Alfredo, galga Marisol a kobylka ČT Amanda; tzv. "víkendoví psíci" český teriér Taxis, kříženec Charlie; z lidské smečky: já (Katka) a partner Mirek :)
catchie

Zpět na Společná venčení