Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Společné venčení na Severu

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Společné venčení na Severu

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 bře 2012 09:11

Tak si to tady znovu pročítám a to je něco se domluvit,až mě to rozesmálo.A co tedy ten víkend 19.5.To by šlo né??
Co vy všichni na to ????My co zůstanem možná na Mácháči tak to vezmem cestou domů... ""7-()
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 13 bře 2012 10:12

No, já se na to zeptám... Ale nevím, jelikož já bohužel ještě obývám postel :-D Ale ráda bych...
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod V+G v 13 bře 2012 12:29

Blani,no asi to dřív nevyjde,leda po malých skupinkách.....takže jsem pro 19.5.
Jinak na Mácháč mám personální změny:nebude Martinka,ale bude Mauglí....no takže hlídat bude Soli :lol: není nejstarší,ale je největší :21: Už to vypadá,že tam také ten týden zůstanu.....uděláme si po jarním srazu jarní dovču.A další návrh s tím společným venčením:když bude mít někdo nápad a čas,tak to sem alespoň trochu předem(dva dny)napište a komu to vyjde,tak se připojí,no jinak bysme snad pořád seděli doma,kdybysme čekali na všechny,obzvláště na některé,že??? .......Blani :19: .
Solista+Cherie a jejich lidi....Věra+Venda+Martina
V+G

Příspěvekod Dáša Trojáková v 13 bře 2012 13:07

To je asi pravda no... Snažíme se zapojit všichni a nějak to nevychází \:-D Vás je v Mostě asi dost že?
ObrázekPes je jediné stvoření, které vás miluje víc než sebe a jestli nejde po smrti do nebe, tak chci jít tam, kam půjde on...
Dáša Trojáková

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 bře 2012 14:46

No v Mostě je nás dost ale ještě jsme se všichni nikdy nesešli.My spíš někam jedem,strašně rády cestujem.
Věruš za to rýpnutí s fialovým čertíkem ,dostaneš trest a v sobotu tě přijedem navštívit a vytáhnout na trestnou psí výpravu.Prý už má i být pěkný počasí.Musim si šplhat u Rhynušky,nějak na mě zapoměla a to mi rve srdce.S tou dovčou souhlasím a i s tím výletem taky.Takže já nic nebrzdím!!!!!ZATIM....
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod V+G v 13 bře 2012 15:50

Dášo,já jsem třeba z Ústí n/L a vůbec nikoho s chrtem tu zatím neznám,teda vlastně sousedy,ale ti nemají adopťáka,mají afghána,tak jsme občas společně na louce.....Blani,co si nadrobím,to si také sním....takže vás čekám a proženeme se po Ústeckých kopečkách {5;36}
V+G

Příspěvekod Blanka.Mull v 13 bře 2012 16:49

No vidíš Věruš kdyby ti to vyšlo ,jedno kdy třeba i v neděli,tak by jsme se mohly podívat po krásách Ustí,tam máte různý skály a hrad.Na něm jsme už byly 2x,nevim tam to asi není vhodný pro psy.Do Zoo je ještě brzy,když nic neroste a nekvete.No uvidíme a nebo co hrad v TP ?
Blanka.Mull

Příspěvekod V+G v 22 bře 2012 20:32

Tak nějaké fotečky ze společného venčení v Ústí n.L.
Přílohy

Fotografie0332.jpg
Fotografie0332.jpg (205.42 KiB) Zobrazeno 4983 krát

Fotografie0337.jpg
Fotografie0337.jpg (205.26 KiB) Zobrazeno 4983 krát

Fotografie0330.jpg
Fotografie0330.jpg (196.8 KiB) Zobrazeno 4983 krát
V+G

Příspěvekod Blanka.Mull v 22 bře 2012 21:52

No jo krásná to byla procházka,musíme si jí zopakovat až bude kolem nás krásně zeleno.A můžeme jít do ZOO. ""5-()
Blanka.Mull

Příspěvekod Dáša Trojáková v 22 bře 2012 22:08

Moc vám to tam holky všem sekne :-)
Dáša Trojáková

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení