Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

venčení_ostrava a okolí,Nový Jíčín a tak..

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: venčení_ostrava a okolí,Nový Jíčín a tak..

Příspěvekod tazmánský čert v 20 dub 2010 19:35

hlavně musím kuknou, jakou má Aleš směnu :shock: douvám že volno, taková prima prochajda by se hodila :113:
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod dadynka v 20 dub 2010 20:49

Můj příspěvek, který jsem zbrkle napsala ještě před přihlášením, nebyl ještě schválen, takže ještě jednou odpověď Rosťovi a ostatním: pesci mě přemluvili, že v sobotu na cvičák nechtějí, že raději pojedou s ostatními kámoši na hory na výlet ""-2) /Rosťo, díky za sms/
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Magda v 20 dub 2010 21:09

Dadynko, jsem nebyla u pc, ale už jsi to tu písla, ve stejném znění, tak to nebudu pouště znovu. Užijte si venčení a pošlete fotečky, za pár dní, když to dobře dopadne s vámi bude chodit i Lukašek, a Bonnie s Karmou.
Magda

Příspěvekod pzlkovanova v 20 dub 2010 21:11

daleko, daleko :( .. užijte si to a těšíme se na foto! {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod dadynka v 20 dub 2010 21:14

Jasně, v pořádku, fotky určitě uděláme, s Mončou jsme nevzaly v neděli na couráníčko s našimi třemi pejsky foťák, teď napravíme. Na ty tři hafánky se určitě moc těšíme tak moc a moc :54: :54: :54: ať nás přibude a jsme takhle velká smečka {5;32}
dadynka

Příspěvekod tazmánský čert v 21 dub 2010 07:18

Tááákže jsem zjistila, že Aleš má v sobotu volno. Včera jsme o prochajdě mluvili a není proti, takže pokud nebude pršet, tak bysme se na společné venčení s Tazem přidali :)
Ája, Káša a Tazule
tazmánský čert

Příspěvekod Rosťa-OV v 21 dub 2010 10:12

Tak hele lidi,perfektně ste to zmákli....tak v kolik si dáme sraz přímo na Zlatníku pod Visalajemi ? Budete trefit všichni ? Kdo né,může se přidat jak pojedu s DUBINY !!! Že by sme vyjeli třeba kolem 10.00 dopoledne ,tak ,ať sme na Zlatníku v 11.00 a tam se domluvíme kam půjdem a jak to bude dlouhé na km ?! Tak čekám na ohlasy a připomínky !!! Bude to KLIDNÁ , DELŠÍ PROCHÁZKA !!! ŽÁDNÉ ZÁVODY ........... ""-2)
Rosťa-OV

Příspěvekod elefant v 21 dub 2010 11:11

My se s pesany bohužel nepřidáme. Vyrážíme na Valachy. Tak si to pěkně užijte. Snad příště.... {5;35}
elefant

Příspěvekod dadynka v 22 dub 2010 17:58

S časem souhlasím. ""-2)
dadynka

Příspěvekod Rosťa-OV v 23 dub 2010 07:33

Tak doufám že ten výlet zítra platí !!! já vyjíždím s domu kol 10.00 abych tam byl dřív třeba,a kdo chce,může z OV jet semnou ! Jede se slušně-žádné závody-vezeme si svoje milášky tak opatrně ! Vemte si raději nějakou lehkou svačinku a pesanům hlavně vodu a taky něco k snědku !!!Pokud dojdem až na Visalaje,je tam starý a nový hotel,jídlo taky,ceny skoro normální.Na Zlatníku je jen takový Cyklo bufík s pivem a limo a nevím jesi tam ta normální restaurace bude fungovat.Furt se tam totiž mění nájemci,tak je tam provoz nejistý. Jinak semka píšu na mně mobil kdo nemá,a může zavolat kdyby něco a domluvíme se,ju ! 607 676 359 :103: :113:
Rosťa-OV

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení