Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

venčení_ostrava a okolí,Nový Jíčín a tak..

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: venčení_ostrava a okolí,Nový Jíčín a tak..

Příspěvekod dadynka v 03 dub 2010 19:11

Tak já taky pár vět. Přesně, Pupulko, Metík byl s námi, moc hodňoučký, byla to vlastně jeho premiéra mezi tolika chrtečky, rovněž mých pejsků, taky byli v téhle velké sestavě poprvé. No nádhera, courali jsme kolem řeky přes dvě hodiny, spousta pejsků kolem, někteří volně, ale naši borci to zvládli na jedničku, občas nějaké štěknutí, ale žádné vztekání. Sklízeli jsme skutečný obdiv kolemjdoucích, taky aby ne, šest takových krasavečků. Abych to upřesnila, kdo všechno se procházkoval, začnu jedinou dámou - Ladynka, Sabrošek, Metík, Jamie, Snowy a Wingsík. A prozradím, že Ladynka byla neustále na Metíka nalepená, velcí kámoši. A taky, ostuda jedna, zaparkovala u pána, který seděl u stánku vedle na lavičce, hlavu do klína a velké drbání. Moni taky fotila, budou ještě fotečky.Moc prima odpoledne.
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod pzlkovanova v 03 dub 2010 20:02

supéér,, konečně se také mohu dívat na fotky od někoho jiného než ode mne :lol: ... pesani byli evidentně spokojeni a páníčkové také.. to oni pesani vždycky, když můžou být takhle spolu .. usíte určo podnikat častěji {5;36}
moc pěkné fotky :113:
pzlkovanova

Příspěvekod anubis v 03 dub 2010 22:57

Super,moc príma,škoda,vyrazili bychom s Vámi:-DDD.My ted řešíme spoustu věcí,asoi se postěhujeme ke kamarádce na ranch,jsou věci,které se musí řešit za pochodu...Prostě jen změníme působiště..
anubis

Příspěvekod Marcela v 04 dub 2010 11:04

Musím taky potvrdit,že procházka se opravdu povedla a všichni pejsci byli moc hodní a k tomu ještě skvělé počasí.
Monušku chválím za povedené fotečky.Určitě budeme společné setkání častěji opakovat.
Marcela

Příspěvekod Lenka Č v 04 dub 2010 12:23

:113:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod dadynka v 10 dub 2010 10:55

Tak jsem chtěla na neděli zase zorganizovat společné pocouráníčko, aby si mohli pesci spolu poklábosit, někteří jsme se již předběžně domlouvali, ale počasí nám evidentně nepřeje, v Ostravě je celý den uplakáno, zima, já dokonce dostala sms, že dnešní cvičák se ruší neb řada lidí odřekla a i na satelitu nevypadá počasí přes víkend jinak nadějně. Uvidíme, když tak budeme řešit příští víkend. Jak u Pražáčků a Čecháčků, taky tak škaredě?
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Magda v 10 dub 2010 10:58

Neprší, ale je pošmourno, holky chrápou, evidentně počasí na spaní... :lol:
Magda

Příspěvekod Lenka Č v 10 dub 2010 11:16

jj,ráno chvilku vysvitlo sluníčko,ale teď zataženo :65:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 10 dub 2010 12:08

U nás ošklivo,prší,teď asi na 3 vteřiny vykouklo slunéčko.Tak jsem vzala pesany na zahradu a volala Evaně,že už by to šlo,ale je to mimo už zase prší.Ani na cvičák jsme nešli a volal výcvikář,že tam mám nové miminko (labíse) na výcvik.Tak hold v týdnu stejně by jsme nic neudělali v tom mokru,no... ((4:))
pupulu

Příspěvekod wild owl v 11 dub 2010 12:56

Kousek výš než Rokycany i sníh padal, také se dobrákům ven moc nechce a radši chrní. /§:1)
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení