Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chrti z Mostu

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Chrti z Mostu

Příspěvekod Verda v 19 dub 2012 09:20

Takže po druhé, první příspěvěk se mi smazal :(
Jelikož začíná Most být výskytem chrtů raritkou, tak mě napadlo, že bychom mohli naše zachráněnce trochu zpropagovat :)
Udělat setkání všech chrtů v Mostě, musíme vymyslet datum, které sedne opravdu všem, což nebude lehké... až budeme mít datum, zkusím zajístit co nejvíce médií - místní televize, noviny.
Asi by bylo nej nějaké sobotní dopoledne, na hezkém místě, třeba u toho dřevěného kostela ... "chrti na rekultivacích"

Účastníci:
Verda - Nibbler, Vidal = 2
Petula - Majla, Nera = 2
Zuzana - Jenny, Bedříšek = 2
Chrti od ChvN = 2
Martina - Andy = 1
Niikča - Rhyna = 1
Šarlota - Grace = 1
Romana/Hilena - Čenda = 1
Terezka - Benitka = 1
Zachráněný barzoj = 1 (nemám kontakt)
Verda

Re: Chrti z Mostu

Příspěvekod Johnka v 19 dub 2012 10:04

To je super nápad,hlavně dát včas vědět,abych stihla zhubnout,holiče,Andýse vykoupat a natupírovat. S námi můžete počítat. Nevím zda si nezapomněla na Sunnyho. ""4-()
Martina a Andýsek
Johnka

Příspěvekod Blanka.Mull v 19 dub 2012 19:21

Bohužel holky s náma to vypadá dost blbě,kvůli práci se asi už v Mostě moc vyskytovat nebudu,ani já a ani Rhynečka.Strašně moc mě to mrzí,ani nevíte jak.....
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 19 dub 2012 21:34

To ještě neni jistý třeba se dohodne zrovna datum kdy tu budeme :-) v nejhoršim může být Rhynečka semnou v Mostě když tam budu já :) nebo si můžu vypůjčit třeba z Proboštova někoho :-)) zatím jsou tam 3, myslím že se můžou přijet podívat i z blízkého okolí, co ví tak - Ajka s Biddy, Máša s Hanýskem a ten mladý pár co mají Beníka, možná i z Ústí a z Děčína, co vím tak Soli, Bugsy, z KLadna je Derry.. ale to už je zas můj výmysl.. A co ty víš mami třeba budu mít svýho..ale to je asi ještě brzo.. Já bych se určitě chtěla účastnit i kdybych tam měla stát sama :D
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Nikola.Mull v 19 dub 2012 21:37

ještě jsem zapomněla tu barzojku Grace má Pavla Kovaříková, můžu ti na ní poslat číslo, nebo je na fb, ale ten ty už nemáš viď, nebo ti seženu mail, jak chceš :)
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

Příspěvekod Verda v 20 dub 2012 07:24

Ten víkend klidně naplánujeme podle Vás ;)
No já právě nevím jak to pojmout, zda jne mostáky a všechny nebo i blízké okolí, ale to stejně všichni nebudou moci.
Takhle to třeba pro Mostecký deník bude zajímavý, když tam bude čistě Most...
no nevím..
Verda

Příspěvekod Nikola.Mull v 20 dub 2012 10:59

Asi nejspíš jo.. všichni chrti z Mostu je lepší, je to pak v zájmu toho městaa mohli by mít zájem. A který měsíc je tedy v plánu, konec května nebo červen? Určitě vím že bych tu měla být 1. června (jdu k zubaři vytáhnout moudrák,to zas ale budu mit ještě týden potom bolesti :D ) a potom na konci června kolem 18. 6. - 22. 6. to budu mít přijmačky takže ten víkend na to.
Nikola.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 21 dub 2012 16:18

Snad by jsme tu mohly být ten víkend po Mácháči, SNAD.Uvidíme,no.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 07:53

Takže sobota 2.6.je pro Vás ok?
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 dub 2012 08:15

No to je právě TO,já na to nemůžu odpovědět.Nikča doma bude,ale já nevim.
Blanka.Mull

Další

Zpět na Společná venčení