Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Chrti z Mostu

Vše ke společnému venčení - navrhněte místa setkání

Re: Chrti z Mostu

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 08:40

ahá, takže nejde říct konkrétní datum, kdy budete s Rhynčou v Mostě...
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 dub 2012 08:47

No právě ,že né šíleně se to tady zamotalo a chtěli by abych už tu ,zůstala napořád,mám tu práci.Přijedu na ten Mácháč a pak opravdu nevim.Ale počkej možná by to šlo toho 2.6.Já musim být 29.5 v Mostě.V nejhorším by si vypůjčila Nikča chrta v Proboštově,stejně si jsou s Rhynou podobný,nikdo to v novinách nepozná.
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 08:54

Tak ju! Takže já nahlásím všem, že jde o 2.6. ať se můžeme připravit :)
Verda

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 08:58

takže tedy 2.6. 10h u dřevěného kostela :)
Verda

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 09:13

Tak jsme napsala ještě Sunnymu a Jasperkovi, sice njsou přímo z Mostu, ale jsou tady často - pracovně :) Sunny na cvičáku a Jasper jako canisterapeut... no pokud by to vyšlo bylo by nás 16!
NIčo prosím dej to vědět Barzojovi :)
Verda

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 dub 2012 09:16

dobré je, že je to víkend, kdy se slaví den dětí (1.6.) takže bude chtít plno rodičů někam s dětma vyrazit, třeba tam i nějaká akce bude, takže by to mohlo vidět dost lidí :-) nebo oslovit nějaké, řeknu to tetě a ta by třeba mohla někoho nalákat... ještě bych pak chtěla vědět více podrobnosti až budeš mít Verů čas, jako o co přesně jde, bude to setkání nebo tedy venčení chrtů z Mostu ale je to jen pro nás nebo i pro lidi aby se přišli seznámit já jen abych měla jasno na co lákat :-P

Sunny jezdí do Mostu na cvičák :-O ??!! Kdybych to věděla tak už jsme byli venčit :D Ok napíšu to tedy i Pavle :-) soboty většinou může tak snad nebude nic mít
Rhynuška grey, Melody grey, Stacynka pudl, Nikolka a Simonka - moje děti, kanárek Čenda, aquárium a nakonec já Blanka.
Blanka.Mull

Příspěvekod Blanka.Mull v 23 dub 2012 09:16

To jsem psala já Nikola :D
Blanka.Mull

Příspěvekod Verda v 23 dub 2012 09:20

Až lidi uvidí naši mega skupinku budeme propagovat jedna báseň, takže to můžeme pojmout jako setkání s procházkou k jezeru...
vzít letáčky, pokud bychom někoho zaujali :) do batůžku deky a bagety a když počasí vyjde udělat si piknik :)
to jsou jen mé nápady, pokud někoho cokoli napadne, beru vše :)
Verda

Příspěvekod Verda v 28 kvě 2012 11:52

Tak nevím, zda vyjdou ty noviny, ale ikdyby ne, tak bude fajn se sejít a nechat seznámit mostecké chrty :)
Verda

Příspěvekod Nikola.Mull v 28 kvě 2012 11:56

Já doufam že aspoň to setkání vyjde, počítám s tím. Akorát že mamka nakonec nepřijede takže teď si musim splašit nějakýho psa :D Hanýsek se na mě určitě už moc těší :D nee to byla sranda
Miláček greyhoundí princezna Urla, bývalý dočásek Dream a v Německu Rhyna, Melody a Stacy.
Nikola.Mull

PředchozíDalší

Zpět na Společná venčení