Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

KNIHY (nejen o chrtech)

Pokec jen tak o všem možném

Re: KNIHY (nejen o chrtech)

Příspěvekod Lex v 04 zář 2010 19:53

Vladko, ta od Sullivana (Chrti) je fakt súúúpr... mnoho informaci, celkem aktualnich, i ze zavodni oblasti.... myslim ze je fajn ze autor se pta vzdy na zkusenosti autoru i z Anglie, Irska, Ameriky i Australie... kazdy ma jiny postup treba na krmeni, nebo jake podminky maji ve psincich a tak.... hodne je tam i zdravoveda, coz neni nikdy od veci ji umet asopn trosku!
knizka je to velika a plna krasnych fotek! :113:
Lex

Příspěvekod Vladka v 04 zář 2010 21:19

Lex moc kuju, skusim si jí sehnat :D
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod Magda v 05 zář 2010 07:13

Když neseženete, půjčím, akorát ta moje koluje nyní mezi páníčky adopťáků, takže až se vrátí. Momentálně je ve Vlašimi, a pravda je, že z ní vyčtete mnoho zajímavého pro pochopení chrtí povahy. :P
Magda

Příspěvekod Vladka v 05 zář 2010 09:11

Dobrá zítra mám jediný volno tak až půjdem na procházku budu zjištovat :)
Vladka velka, Vladka mala, Vláda a Jacobek, kokršpanělka Bella
Vladka

Příspěvekod Lenka Č v 05 zář 2010 09:42

kdo by chtěl,také můžu půjčit :67:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod ordeel v 01 říj 2010 10:28

tak jsem akorát dokončila objednávku na nákup Sullivana {5;13} , to byl teda boj, všude byla nedostupná, tak snad mi opavdu dorazí...těším se napočteníčko... alesoň budu při naší adopci mnohem mnohem chytřejší :69:
ordeel

Příspěvekod wild owl v 01 říj 2010 13:37

Úžasná knížka je také "Rozumíme psům?" od Ebertharda Trumlera. Já ji měla kdysi půjčenou od kamarádky a vloni jsem ji objevila v antikvariátu a jako svátost přinesla domů. Byla vydaná v roce 1982, ale stále má platnost. Pan Trumler mimo jiné měl 7 dětí a smečku 70 psů (většina byli dingové, ale i šakali a vlci a kříženci), v knize popisuje nejen jednotlivé psy, jejich chování, stavbu těla..., ale i soužití s lidmi a dětmi.
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

Příspěvekod Lex v 01 říj 2010 13:49

tak jsem tu knihu Lido nasla v knihovne a dokonce ji tam maji, tak jsem si ji hned zablokovala! :113:
Lex

Příspěvekod Lex v 18 říj 2010 10:25

pratele... dostala se mi do ruky krasna kniha, kterou jsem asi 100x obrečela... doma, v buse, v práci... brečela jsem jako male decko....
Pes, který hovořil s bohy - Diane Jessup
Když studentka Elizabeth, jež se připravuje na medicínu, náhodou narazí na laboratorního psa Damiena, netuší, jak dalekosáhlé důsledky to bude mít pro její život i její názory. Jako jediná dcera, vychovávaná otcem a dědečkem, kteří zasvětili celý svůj život kardiochirurgii, vyrůstala v přesvědčení o správnosti vědeckého výzkumu a experimentů na zvířatech ve jménu záchrany lidských životů a velice brzy je bude muset provádět sama, jelikož chce pokračovat v šlépějích svých mužských vzorů. Avšak nyní, pohnuta osudy jednoho konkrétního psa, stojí před nelehkým rozhodováním. Musí volit mezi láskou a z ní vyplývající zodpovědností vůči svému prvnímu opravdovému - třebaže čtyřnohému - příteli, a láskou a loajalitou k rodině a hodnotám, jež její členové vyznávají.

pribeh je jednoduchy, kniha by mohla bych malinko tensi, ale podminky popsane v laboratorich jsou tak detailne popsane ze mi behal mraz po zadech a nemohla jsem se ubranit slzam, pri predstave co se psama delaji....
kdo muzete, knihu si sezente, stoji zato... krasne popsany vztah mezi pitbulem a studentkou.... nektere pasaze jsem cetla vicekrat, protoze v nich spoustu moudrych myslenek...
Lex

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička