Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Maminky stávající i nastávající :)

Pokec jen tak o všem možném

Re: Maminky stávající i nastávající :)

Příspěvekod jesi v 11 led 2011 22:25

Já už jsem na ty stránky kdysi koukala, ted jak si je poslala tak mi to připomnělo, no a ty "batužky" jsou prostě užasný a těhotenský nášivky taky.. člověk když to vidí tak by si to mimčo snad taky pořídil :lol:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod Luci P. v 11 led 2011 22:29

Přesně :lol:
Mně se hrozně líbí výšivka na těhu tričko - "za to bříško může táta, máma je v tom nevinně" :D
Luci P.

Příspěvekod Baby v 11 led 2011 22:47

Holky asi nějaká telepatie, co? Jste hodné, že na nás takto myslíte. Jednou se vám to snad také bude hodit ""5-()
Eliášek+Péťa+Olda, Emilka+Baby+pohodář Archie
Baby

Příspěvekod Luci P. v 11 led 2011 23:01

Peti, v to pevně doufám. Protože já jsem už teď takový stresák, že nejdou nebudu moct otěhotnět, že si to nakonec vsugeruju a fakt nám to nepůjde. A že tahle pitomá psychika dělá hodně.
Luci P.

Příspěvekod Luci P. v 11 led 2011 23:03

Mělo tam být " *jednou - né nejdou" - nalila jsem skleničku vína a už píšu jak tatar :D
Luci P.

Příspěvekod jablůňka v 11 led 2011 23:43

Já rodila první dvě děti v Pardubické nemocnici,prvního syna mi při porodu zmrzačili,dcera se narodila hodně předčasně,protože jsem si podle jednoho lékaře porodní bolesti vymýšlela a když došlo na poslední dva porody,řekla jsem si,že než tam,radši je porodím doma.
Při Matýskovi jsem měla štěstí,že fungoval Partus a já chodila k dr.Stránskému celé těhotenství a tenkrát jsem si to opravdu užila.Individuální přístup,nebyla jsem jen další z mnoha a když došlo na termín a 24.12. a druhý 31.12.,byli jsme schopní se domluvit,že na Vánoce budem doma.
V době porodu(celého,od zavedení tablety,až po narození Matěje) jsem měla muže u sebe a doktor ke mě přiběhl z ordinace každých 15 minut.Porod byl divočina,protože jsem měla křížové bolesti,ale u všech čtyř jsem chtěla přirozený porod,takže žádné tlumení.Já na to brzo zapoměla,ovšem mužskej si při dalším porodu stoupal dostatečně daleko ode mě.:D Po porodu jsem měla pokoj sama pro sebe se vším komfortem a co jsem ocenila nejvíc,nikdo neřešil jestli přišlo na návštvu 10,20,nebo kolik lidí a v kolik hodin,jen se prostě v 19:00 zamknul hlavní vchod a pak už jen na zazvonění.Sestřičky byly příjemné,né jako v nemocnici,kde jste pro ně byly otravným hmyzem.
Při Mauglím jsem bohužel v Partusu rodit nemohla,tak to vyhrála Chrudim.
Oproti pardubické nemocnici velká změna,ale nikdy nezapomenu na Partus.
Jedinné co bych v Chrudimské porodnici vyzvedla,byly dětské sestřičky na poporodním,ty tam jsou skvělé a pak primář dětského.:)
Tak.....vypsala jsem se,doufám,že jsem nikoho nevyděsila,ale co člověk,to zkušenost.:)

Peťulo,tobě přeju jen perfektní průběh těhotenství,hladký porod kdekoliv a hlavně ať jste s maličkým v pořádku.:)
jablůňka

Příspěvekod Petra a Lex v 11 led 2011 23:51

Jojo psychika je mrcha jedna podšitá!!!!
Člověk otěhotní v tu ,,nejhorší" možnou chvíli, kdy se to nejvíc nehodí a člověk to právě v tu chvííli neplánuje, že jo???? Kdopak s epřidá se zážitkem z plánovaného neplánovaného početí???
Já si byla jistá, že tentokrát se to netsane, vždyť se o to všichni pokouší takovou dobu a proč já bych k tomu přišla hned na poprvé??? Blbost!!!!!! Hahahahaha.
Hlavně se nestresujte, že to nejde, naplánujte s psíkem pár výstav, zkoušek, výletů, dovolených, kam určitě chcete jet a s dítětem počkáte, až pak a 100% se vám to povede, že nikam nepojedete, popř. budete muset zrušit třeba nějakou dovču apod.
Holky fakt klíííííd, ono to půjde!!!!!!!!! Vydržte, nestresujte se, ono to přijde!
Omlouvám se, popíjíme vínko a po tý abstinenci dlouhodobý mi stačí fakt málo a mám dost ""7-() .
Petra a Lex

Příspěvekod Petra a Lex v 12 led 2011 00:13

No já třeba s chrudimskou nemocnicí nemám dobré zkušenosti a než tam, tak radši do Pardubic. Ale je fakt, že s jinými odděleními, než s porodnicí. Porod doma teda nedoporučuju, málokomu se podaří kvalitní doktor na blízku a komplikace může nastat kdykoli. S doktorama, co jsem kdy mluvila, tak mě od porodu doma zrazovali a na HK porodnici si, krom 2 dětských sestřiček, nemůžu stěžovat ani minimálně! Doktor byl hrozně milý, po porodu mě pochválil. Dneska se těm slovům směju, ale tam mi to udělalo fakt velkou radost, že jsem byla dobrá a zvládla to. Moje kolegyně z práce měla v těhu cukrovku a přenášela, tak šla na vyvolání, doktor jí říkal, že to přijde až druhý den, ať jde na pokoj a vyspí se, ona poslala přítele domů a za 2h už byla na sále, tak mu volala, on přijel a na sále začal s tím, jak je to tam hrozný a proč nedělá tohle a dělá ono. Tak ho cca po 20ti minutách vyhodila ze sálu, pak se tomu při vyprávění smála, že ona tam musela uklidňovat jeho a ne obráceně a že měla klid až když odešel. Rodila přesně půl roku po mně. Jo oni chlapi to zvládají hodně špatně, ikdyž to na venek znát nedají,ale pěkně to s nima zamává a hodně je to změní k lepšímu. Otázkou je, na jak dlouho?? Každý to má jiný.
Holky držte se, má to i svoje ,,výhody", tak si je užívejte, život se vám bude sice už pořád měnit, ale litovat nebudete!!!
Dneska jsem potkala venku maminku s klučíkem, říkala mu, hele tamhle Ti jde starší kamarád, Martin an ni zahulákal něco nepřeložitelného, ona se zarazila, tak se jí ptám, kolik je tomu jejímu hošíkovi, ona že 2roky, když jsem jí řekla, že Martula má 1,5roku, tak to s ní zamávalo, byl o hlavu větší než ten její :25:
Nejdůležitějkší je, se cítit dobře a jíst a dělat, co mi chutná s ohledem na zdravotní stav, nic se nemá přehánět.
Už jdu fakt spát!!!!! Víno mi vlezlo do hlavy a píšu romány {5;14}
Petra a Lex

Příspěvekod Verda v 12 led 2011 08:40

Ty mikinky s valem jsou úúžasný!!! Zatím bych tam mohla mít Amynu :24:
Verda

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička