Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pochlubte se co umí váš adopťáček

Pokec jen tak o všem možném

Re: Pochlubte se co umí váš adopťáček

Příspěvekod Luci P. v 28 led 2011 21:06

A máme tu novou disciplínu: DOG-BACKDANCING {5;24}
Luci P.

Příspěvekod jesi v 28 led 2011 21:07

{5;24} že by nový chrtí sport???
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod jitul v 28 led 2011 22:32

{5;24} ale chce to ještě vychytat, docela brzo odpadl....no Tajgoš no... {5;24}
jitul

Příspěvekod Lex v 29 led 2011 01:46

jsem hrdá majitelka mrtvého chrta! ano, čtěte správne, Jack se naučil mrtvolku... ještě to musíme dopilovat ale pochopil základ, takže máme napůl vyhráno... :mrgreen:

dále umíme sedni (velice slušný výkon), down (lehni), mazej (odchod), hledej(schovavani pamlsku), pajdá (lezení po zemi, ano je to dost divný povel, ale naučil se ho omylem, místo dej pac) :65: dopilujeme poklonku, a styd se (to je dost tezke- predni packy na posteli, a dale hluboka uklonka mezi predni nozky)...

specialni cast tvori odlozeni (vleze)... vzdy kdyz chystam jidlo chrtisko musi cekat (podle toho kde vyberu-postel, pelisek) dosli jsme uz dost daleko, ze i kdyz slysi pytel od granuli na chodbe, nebo citi maso, furt ceka, i kdyz ma plnou misku v stojanu furt ceka... az kdyz povim papej tak leti jak o zavod (klidne na maso kouka i 2 min, ja uklizim kuchyn a az pak muze jist)... :twisted:

škoda že nemám tu kameru... :?
Lex

Příspěvekod Maceska v 29 led 2011 09:01

Teda to jsou výkony :-) Jsem zvědavá jestli tohodle taky někdy docílíme. Nejvíc se mi líbí to čekání na stravu, protože to já mám pocit že u nás jednou nepřežiju :-)
Maceska

Příspěvekod pzlkovanova v 29 led 2011 09:25

týý jo, tak to jsem zvědavá na tu mrtvolku a stydění se ! to nám musíš fakt nahrt nebo pak předvést :113:
moji kluci umí něco jako "odložení" před pamlskem - musí mazat na místečko a tam čekají dokud jim pamlsek nedoputuje přímo do tlamy :67:

Ale jestli Jack fakt dokáže mrtvolku a stydění se, tak je to adept na vítěze v soutěži, kterou bychom mohli uspořádat na jarním srazu {5;13}
pzlkovanova

Příspěvekod pzlkovanova v 29 led 2011 09:33

Maceško, já si myslím, že vzhledem k tomu, že je Beruška takové mládě tak by se mohla naučit hodně věcí a možná by jí mohlo bavit i to agility nebo nějaké překážky... to si myslím, že by pro ní bylo fakt super - vybila by tam hodně energie a jestliže je to takové poťouchlé pako, tak by jí určitě nějaké základní povely moc prospěly :113:
pzlkovanova

Příspěvekod Magda v 29 led 2011 09:53

Normálně mně štvete. Jdu učit Lašenku, ta jediná vypadá, že se něco naučí, Abbejka to má na salámu, jak po ní něco chci, tak dělá blbku, Toffínek se hned bojí, jen Lašenka je pro každou srandu. To by bylo aby se hérečka nepředvedla na srazu co umí. :lol:
Magda

Příspěvekod Lex v 29 led 2011 10:21

tak muzes Toffinka naucit bat se na povel.... :mrgreen:
Lex

Příspěvekod wild owl v 29 led 2011 11:14

Magdi, klídek..., naši toho umí asi tolik, co ti tví. Ono to při větším počtu psů (a mnoha dalších povinnostech) není dost dobře možné. Budeš se muset rozhodnout, jestli chceš mít cvičeného jednoho psa (jednoho jediného psa vlastnit a mít doma), nebo jestli radši pomůžeš i mnoha dalším a budeš mít doma velkou smečku a budeš zajišťovat další transporty a další dočasy...
Lída, greyové Jet, Boss a Tiny, podenco Luna, Dani a Tíma (Timanfaya) plus další ...
http://wildowl.webnode.cz/
http://wildowl.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/rejcka13?feature=mhum
wild owl

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička