Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Pochlubte se co umí váš adopťáček

Pokec jen tak o všem možném

Pochlubte se co umí váš adopťáček

Příspěvekod pzlkovanova v 17 led 2011 17:07

V tomto tématu se nám můžete pochlubit tím, co vše se u vás váš adopťáček naučil. Ať již nějaké povely ze základní poslušnosti jako sedni, lehni, ke mně.. nebo nějaké speciální kousky, které umí například adopťáček Sid jako je poklonka {5;13}
Vzájemně si můžete vyměňovat rady jak jste vašeho adopťáka naučili ten či onen "příkaz"...
Takže čekáme na vaše videa, rady, tipy a další...
Pro inspiraci vložím odkaz na videa od šikulky Sida
http://www.youtube.com/watch?v=LJ7ZbPBUAMM
http://www.youtube.com/watch?v=qcRfdBsjByk
pzlkovanova

Re: Pochlubte se co umí váš adopťáček

Příspěvekod jitul v 17 led 2011 17:09

My nic neumíme... "8"-() ...leda žebrat, žebrat a žebrat :lol:
jitul

Příspěvekod jesi v 17 led 2011 17:12

Jíto jsme na tom podobně, jen s tím že ani to žebrání Hanudlu nebaví, když zjistí že to nebude zadarmo a nebo že to nedostane hned, tak se otočí a jde do pr... :lol:
ale rádi se koukneme co umí ostatní :113:
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod pzlkovanova v 17 led 2011 17:20

Tak já vložím náš zatím nejvrcholovější výkon a to je, že Tajgošek se naučil SEDNI :)
budu to muset naučit i Dannýka, aby nebyl ostuda :D
http://www.youtube.com/watch?v=DNnvVi4X1EI
http://www.youtube.com/watch?v=nnmhUJ0uUUs

U Tajgyho to nešlo takovým tím klasickým způsobem, že člověk dává dobrotku nad něj jakoby za hlavu a přitom tlačí na prdku, aby si sedl, protože od se mi na tu dobrotu vyprdnul a šel si po svém, takže u nás se sedni naučilo tím, že vždy když si šel na místečko lehnout, strčila jsem mu nohu před hrudník, aby nemohl dolehnout a zůstal v takovém polosedu a řekla jsem sedni .. trvalo to asi jen 2 dny a bylo :)
pzlkovanova

Příspěvekod Kateřina D v 17 led 2011 19:02

My povely umíme, jako je sedni, lehni, místo, atd. Páníček naučil Setíka na povel štěkat, což nám jde výborně :19: .... ale nejsme adopťák :lol:
Set a Setovo otroci.
Kateřina D

Příspěvekod Soňa v 17 led 2011 19:29

No Dash teda není takový cvičící maniak jako Aisha, ale už zvládáme "ke mně" a pracujeme na "sedni".
Chlapec vždycky když zjistí, že bude cvičit, tak se jde uklidit do pelíšku a zahrabe se abychom ho nenašli. :109: Ale když se mu dá najevo, že mu to jde, tak má radost prdelka jedna :8:
Soňa,Vašek, retrívřice Aisha a grey Dash
Soňa

Příspěvekod Luci P. v 17 led 2011 19:34

Tak Billy se nejdřív učil sedni. Když už to celkem uměl, tak jsme začali podle Sida učit poklonu. Tu už umí perfektně, ale narušilo nám to sedni. Pokaždé se začne uklánět a musíme mu šáhnout za zadek, aby pochopil, že si má dřepnout. Poprosím manžílka, aby mi založil účet na youtube, jelikož mně to prostě nejde :65:
Luci P.

Příspěvekod jitul v 17 led 2011 19:44

jo jo Jesi, i žebrání má své meze :lol: Když to nedostanou hned, tak Laky začne brečet a Miky se Cynthy se snaží obsloužit sami :-)
Ale napadlo mě, že Laky umí perfektně hlídat a každého za plotem pěkně seřve :-) (nedávno tedy takového starého pána, jsem ho musela odvést od plotu :roll: ale pán se tomu smál a chválil ho jak je krásný a hezky hlídá...:-))
No a sedni Laky taky umí :-) ale jen na posteli...Mišíkovi to jde hůř, to si mezitím Laky sedne asi desetkrát v očekávání piškotu...ale taky se nakonec podaří :-)
jitul

Příspěvekod jesi v 17 led 2011 19:48

Jitul tak to handa občas udelá poklonku, ale musí být "vybuzený" když je v klidu tak čumí jak tele...
Jinak umí pěkně nadávat když přijde někdo domu.
jesi s Honey
jesi

Příspěvekod niklo v 17 led 2011 20:34

Boris si vie sadnut, najlepsie mu to ide na pelechu, ale sadne si aj na dlazbe. Len to trosku dlhsie trva. Sadnut si vie az bez piskoty. Potom vie dat packu v leze aj ked stoji. V stoji to musime este trosku trenovat, moc mu nejde rovnovaha :D. Tiez pozna prikaz - pelisok a miestecko. Pelisok je v kuchyni - to ked otravuje v kuchyni a miestecko je gauc, ked odchadzame. Bez toho neodideme z domu..no ale najlepsie mu ide chrapanie, to vie bez povelu :21: a kedysi mu slo aj prdenie, to zvladol 4 hodiny stale prdiet a smrdiet..my toho vela nemozeme ucit, lebo moze dostat iba velmi obmedzene mnozstvo piskot, inak by zase desne smrdel.
Katarína a Martin + Boris
http://boris2005.rajce.idnes.cz/
niklo

Další

Zpět na Kavárnička