Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Cestování adopťáků autem - jakým?

Pokec jen tak o všem možném

Re: Cestování adopťáků autem - jakým?

Příspěvekod Petra v 30 pro 2009 09:21

Hmmmm, je to profi. já se to snad nenaučím, improvizace je moje druhé jméno :105:
Petra

Příspěvekod Rosťa-OV v 30 pro 2009 09:23

Obrázek
Obrázek
a to byl ještě celkový pohled do kufru auta i s postelí pro Šéfa !!!! Jen chci dodat,že vE felicii jsem si mříž vyrobil sám a do nového auta mi ji dodal výrobce Škoda-auto za cca 2500 kč. není to žádná "přepážka" jako ve verzi N1 ale dá se lehce vyndat jen pomocí povolení dvou šroubů.
Rosťa-OV

Příspěvekod pupulu v 30 pro 2009 09:40

No máš to hezké Rostíku,já mám takovou síť co se jen natáhne a ta mi odděluje kufr od zadních sedaček a pak zadní sedačky od předních.Aby měl každý pes klídek.Ono totiž nikde neni psaný jak má ta oddělovací síť vypadat.Takže když tam navlečeš z fotbalový branky nic ti říct nemůžou.A o tom že malý holky mi jezděj v předu na klíně o tom teda nemluvim,ale jen kousek na cvičák-jinak musel do kennelky! :21:
pupulu

Příspěvekod pupulu v 23 led 2010 18:26

Navrhuju toto vozítko!!Naprosto supr vycoolované! ""4-()

148007-original-0mnlb.jpg
148007-original-0mnlb.jpg (146.5 KiB) Zobrazeno 4845 krát
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 23 led 2010 22:07

""4-() to je vozítko ""5-()
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucie a smečka:-) v 26 led 2010 05:41

My jsme doposud jezdili denně se psy Peugeotem 206 a vozili jsme syna v sedačce a holky na zadních sedačkách, takže také o pokutu. Koupila jsem autopasy, ale ne vždy jsem je stíhala nasadit. Taky jsme občas někoho museli vzít a s tím už byl problém. Tak jsme po rozhodnutí pořídit 3. velkého pejska zariskovali a koupili Opla Zafiru. Lebedíme si. Stál nás na splátky asi 168 tis. a je něco málo přes 2 roky starý, což je super. Posílám odkaz podobného vozu. Nakonec jsem i ráda, že je bílá, chceme ji polepit reklamou na sdružení, aby na sebe trochu vidělalo:-). A holky? Jsou maximálně spokojené, kufr je fakt velký, leží tam pohodlně. Máme vzadu mříž, takže i policie už je vyřešená. V autě nám zbývají 2 celá místa, takže když by po příjezdu Jasperka bylo třeba, bude mít pro sebe s autopasem doooost místa:-) Na fotce je 7 místná úprava, my to máme jen v 5 místné, ale má kritéria byla jasná - komfort pro psy, takže o to větší je kurf:-)
http://otomoto.tn.cz/opel-zafira-110-kw ... 16622.html
Lucie a smečka:-)
www.aaja.cz
Lucie a smečka:-)

Předchozí

Zpět na Kavárnička