Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Cestování adopťáků autem - jakým?

Pokec jen tak o všem možném

Re: Cestování adopťáků autem - jakým?

Příspěvekod Lenka Č v 06 zář 2009 08:21

My doted jezdíme Fiatem-Puntem,a zatím jsme měli to štěstí,že si nás policajtí nevšimli,protože kdyby viděli dvě děti v sedačkách,u nich chrta a v kufru dalšího,asi by mi sebrali i rodnej list :19:
Takže už manžel taky přemýšlí o větším autě,a už má vyhlídnutého Nisana-Serenu(7 místné)tak uvidíme :103:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod pupulu v 06 zář 2009 08:25

Lenčo nebojte nic by vám nesebrali.váleli by se smíchem.To já znám.My jsme pro cajty taky rarita a každý vždy udělal tytyty prstíčkem a vždy se jen smáli. :103:
pupulu

Příspěvekod Lenka Č v 06 zář 2009 14:15

mojí kámošku chytli,když takhle dozadu narvala poníka(bylo sice jen z vesnice do vesnice asi 8km) :lol: a když jí zastavili,tak jim řekla:To ste nemohli zavřít oči?A oni nato že nemohli,když na nás kouká kůň z v okna :24: a měla to za 200,-ale hlavně že ho dovezla :21:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Rosťa-OV v 06 zář 2009 16:46

Jéžiš lidi,musíte u toho trochu myslet...! Ženské,to neumíte udělat na "orgán" nějaké ty "oči" a nebo třeba poslat napřed ty svoje "přednosti" ??? V krajním případě doporučuji zatónovat skla auta !!! Má to hned dvě výhody : nikdo vám do auta neuvidí...pes ven jó-mám osobně odskoušené, a za druhé :nebude slunko pálit na psa,nebude v autě tak vysoká teplota a neopaluje to,i když si myslíte !!! Řidič už nebude s levé strany jak uhel a s druhé jak běloba ...!!! :113: :21: :24:
Rosťa-OV

Příspěvekod pzlkovanova v 26 pro 2009 11:56

Mi máme nově renault scénic.. je to super autíko, jelikož ho mám v plné výbavě tak si nemůžu stěžovat :21: ... jinak z Chrastavy jsme v něm jeli já + Terez + Tiger a Blacky v "kufru" a Mety na zadní sedačkce s Terez.. úplná pohodička, ještě by se vlezl další pejsek menšího vzrůstu :113:
Obrázek
pzlkovanova

Příspěvekod pupulu v 26 pro 2009 12:08

u nas se taky zacalo uvazovat,ze si poridime jeste jedno auto mame punto a meli jsme transita,ale toho jsme dali pryc tak nas zaujalo subaru liberto je to 7mistne a kdyz vyhodime sedacky tak se pohodlne vejdeme :21: :24: Jirka
pupulu

Příspěvekod Rosťa-OV v 26 pro 2009 15:37

Sakra lidi....vy když začnete vybírat,špekulovat a vymýšlet,tak nakonec přeberete a vymyslíte úplně něco jiného než jste chtěli ... :21: chci říct tímto,že nejlepčí auto je to,kde je vašemu MILÁČKOVI nejlíp bez ohledu značky a velikosti auta ! :24: on si stejně udělá to sfoje pohodlí podle sebe a hotovka .... :19:
Rosťa-OV

Příspěvekod Lenka Č v 26 pro 2009 18:58

my do jara musíme taky vyřešit větší auto,neboť moje punto je pro nás pro všechny dost těsný :3:
Lenka Č

Příspěvekod Dona v 26 pro 2009 20:04

Tobě se to Rosťo povídá, ty máš chrťáka jen jednoho. My do CHrastavy nakonec vyhodili přední sedačku a místo ní ležel jeden pes, druhej v kufru krátký Fábie, manžel řídil a já s dítětem v sedačce na zadním sedadle. Až by ale přebylo další dítě či psisko, tak už se prostě nevejdem.
Dona

Příspěvekod pupulu v 26 pro 2009 20:10

To chce autobus jako tady dávál Láďa!!!Já už o tom vážně uvažuju,protože my jezdíme už jak cirkus!!No a nebo tu maringotku,to je taky dobrej nápad!! :113:
pupulu

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička