Adopce chrtů - Greyhound Adoption Czech Republic

Adopce psů - greyhound, galgo, lurcher a podenco

Přejít na obsah

Cestování adopťáků autem - jakým?

Pokec jen tak o všem možném

Re: Cestování adopťáků autem - jakým?

Příspěvekod Lenka Č v 26 pro 2009 20:13

:21:
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Rosťa-OV v 26 pro 2009 20:37

to Dona : jo,přesně,chrta mám jen jednoho,bo se moja roba na další nechce nechat za nic na svjetě ukecat !!! že prý nebude se dvjema chodit ven po sídlišti....a nebudu zde komentovat,jak doslovně to řekla,čímž mě doslova ""nasrala"" - promiňte... :cry: ale je fakt,že sem měl Škodu Felicii kombi a tam se vešli do kufru v poho chrti ""dva"" a když se vytáhnou zadní sedadla , tak klíďo píďo čtyři s konfortem ""4-() no teďko mám ŠKODU Octavii a zase kombi a tam do kufru vlezou ""tři"" chrti s přehledem a zase když se vytáhnou zadní sedadla,tak určopět a snad i šest - pokud se nebudou mezi sebou prát ! Vy to tu řešíte podle mně blbě : vybíráte zbytečně velká auta...stačí kombi a střešní nosič.....věci nahoru,psi dozadu ,popř mezi děti na sedadlo a hotovo, Čtyřčlená rodina a dva psi do kombíku v poho a jak sem napsal :vjeci na střechu. HLAVNĚ NEZAPOPMJET - ŽE PES MÁ BÝT V AUTĚ PŘIPOUTÁN SPEC.POPRUHEM,NEBO V SPEC.KLECI ČI PŘEPRAVCE A NEBO MÁ BÝT ODDĚLEN JEHO PROSTOR OD PROSTORU PRO CESTUJÍCÍ !!! Tak nějak je to ve vyhlášce ! Bo jak vás zastaví "dežo" POLICAJT,tak se z toho nemusíte levně vykroutit § :24: :24: :24:
Rosťa-OV

Příspěvekod pzlkovanova v 27 pro 2009 15:02

No, možná asi není důležité jakým autem ty naše pesany vozíme, ale spíš to, jakou jim děláme reklamu :113:
Obrázek
Obrázek
letáčky s info o adopci vždy v pohotovosti :geek:
Obrázek
stejně jako vizitky adopce v peněžence
Obrázek
pzlkovanova

Příspěvekod Lenka Č v 27 pro 2009 17:23

vizitky taky pořád nosim v peněžence :113: ,ale letáčky mi chybí ((4:))
Lenka,Michal a Matýsek+ grey Bob,afghán Barbucha Armani a Agátta hroznýšová a Emilie osminohá
Lenka Č

Příspěvekod Lucky v 28 pro 2009 17:15

Letáčky musíme nechat dotisknout, Leničko.
Lucky

Příspěvekod tereyska v 28 pro 2009 19:16

ano ano pracuje se na tom :) a Peti krásné opravdu to máš :)
tereyska

Příspěvekod dadynka v 28 pro 2009 19:55

Leni, písněte SZ adresu, já něco doma ještě mám, podělím se. Kája
Kája s Baruš a naše štěstíčka Ladynka a Wingsík
dadynka

Příspěvekod Rosťa-OV v 28 pro 2009 20:48

ovšem ty nálepky na zadním skle jsou akorát na pokutu ! brání ve výhledu z vozidla ! Další problém je , neoddělený prostor pro psa od prostoru pro cestující !!! s tím vůbec nemohu souhlasit ! estetika nálepek jde tím pádem stranou - lidi sakra - uvažujte !!! dojde na vás,až vás zastaví se psem v autě POLICAJT,co tomu rozumí a jste v pr....... :68: ""6-()
Rosťa-OV

Příspěvekod pzlkovanova v 28 pro 2009 20:56

Rosto, nejste ten policajt náhodou vy?
pzlkovanova

Příspěvekod kucirkova.radka v 28 pro 2009 21:28

MOC vás všecky zdravím! zatím jsem jen čekatel na adoťačku Wordsey, takže sem vlastně ani pořádně nepatřím. ale stránky sleduju docela pravidelně. Rosťa se mi líbí svým dialektem. Fakt se bavím :lol: Pocházím taky ze severu Moravy a moje babička byla ostravačka jak poleno. O těch obrázcích má, ale buhužel asi pravdu, ale vše je určitě v lidech. Moje pokuty jsem vždy ustála nanejvýš se dvěma nulama a pro lepší zítřky těchto pesanů si pořídím na auto nálepku určitě taky. ;)
kucirkova.radka

PředchozíDalší

Zpět na Kavárnička